Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

moncicak3
18. říj 2009

tenhle týden budu po většinu času sedět u PC, protože stříhám video mamce a ségře z Paříže...když tam byly tak si to všechno natočily, a konečně to máme stažený do PC, tak můžu stříhat 🙂

p.e.t.u.l.k.a
18. říj 2009

Monci mě teď už na PC moc času nezbývá , když mám čas tak něco podělám a PC je teď až na posledním místě ☹

moncicak3
18. říj 2009

Peti, právě proto, že vím, že pak nebudu mít čas na PC, tak to chci nastříhat než se malá narodí...a je jasný, že teď je PC pro tebe na posledním místě, to bude u mě taky 😵 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
18. říj 2009

Monci a co M jde s tebou k porodu?

moncicak3
18. říj 2009

Peti já ti nevím, říká, že počká před porodním sálem, nenutím ho, to se uvidí až na místě 😉 a popravdě ani sama nevím, jestli bych chtěla, aby porod viděl.....tak se necháme překvapit, jak to bude 🙂 ale pokud bych rodila teď někdy, tak asi k porodu nepůjde, jelikož má oboustranný zánět průdušek a bere antibiotika 😒

p.e.t.u.l.k.a
18. říj 2009

Taky jsem M nenutila ale nakonec byl u porodu a já jsem byla moc ráda 😵 😵 😵 Tak at se brzi uzdraví 😉 už pomalu dokojuju a musím jít pomýt nádobí

moncicak3
18. říj 2009

Ono uvidíme, jak to bude u toho porodu 🙂 já jdu pomalu přichystat oběd a ještě si chvilku lehnu, tak pa a hezký víkendík 😎

svoja
18. říj 2009

Ahoj kocky,
preju krasny vikend! 😵
My jsme byli vcera na oslave segrinych narozek, takze zradylko....pak me bylo pekne tezko 😒 Vecer pak na basketu, milacek mel zapas. No a v noci jsem tradicne nespala. Zacinam ty noci nenavidet. Jeste v pet jsem byla vzhuru!!!!! 🙄 Mely jste to taky tak nektera??? 😨
Dnes jedem k nasim na obidek, tak se tesim, az se zase nadlabnu...no a pak budu asi dospavat noc 🙄

moncicak3
18. říj 2009

ahooooj Svoji 🙂 to víš, že jsme to taky měly ty noci a mám i teď 😀 od pátýho do osmýho měsíce jsem měla šílený bolesti zad, takže v noci jsem skoro vůbec nespala, dospávala jsem to přes den a teď spím tak do dvou nebo do tří a pak čučím do stropu 😀 takže dospávám přes den, což ti taky doporučuju, jinak budeš nevyspalá 😀 😀 😀

svoja
18. říj 2009

MONCICICI hlavne, ze vsude radej, ze se ma hodne spat....ja nejak nemuzu najit vhodnou polohu tak, aby me nic nebolelo a abych se nedusila...jak to s tebou vypada, nejake zmeny?

cat79
18. říj 2009

Ahooj holky, tak už sem vložím pokojíček a nový pupendo🙂))
Svoji já teda ještě spím v pohodě, ale malej si vstává ob den v 5, tak musím jít na WC a hladit bříško, pak usneme oba tak do 9🙂))dnes jsme vstali v 7 a po snídani spali do 11🙂))

Moni myslíme na tebe!!!!!

angetha
18. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Svoji, teď už v noci dobře spím 😎 ale v tom posledním 9. měsíci to bylo hrozný 😖

angetha
18. říj 2009

Cat tak to je parádní pokojíček, takový bych si taky nechala líbit 🙂 🙂 🙂 😉

svoja
18. říj 2009

Jeee, CAT vy uz jste paradne nachystani!!! Moooc krasne to vypada 😵 😵 😵

Mmch, uz mas nakoupenou kosmetiku a drogerii?

Jeste se zeptam, spis asi uz maminek...na zacatek koupim papirovy plinky pampers jen nevime, jestli mame vzit ty 2-5kg newborn a nebo uz ty 3-6kg tu dalsi velikost. Co myslite?

ANG no to ti preju, ze dobre spis 😎 To je bezva, tak ja jsem v sedmym a uz nespim a funim jak parni lokomotiva...to me cekaji krasne dva mesice 😖

Jsem si v noci cetla ze zoufalstvi knizku o materstvi a ja uz mam priznaky osmeho-devateho mesice...to je bezva 😖 Ale asi bude jeste hur... 😀 😀 😀

svoja
18. říj 2009

CAT to je fajn, ze jeste spis, to si uzivej!!!! Ja curam tak 4krat za noc aspon. Kdyz je dobra noc, tak se budim na to curani+pri kazdem pohybu a kdyz je spatna noc, tak si ctu 😎 😀

svoja
18. říj 2009

Jo a jeste: Pampers nebo Huggies? (ubrousky i plinky)

Jsem byla ted v Tescu a ani jsem netusila co veci tam maji a v akcich...myslim tim plinky, ubrousky, ruzny dudliky, lahve, kosmetiku, teplomery, odsavacku mlika dokonce, vlozky....snad uplne vsechno...a s cenama, kam se na to hrabe DMko...no budu to muset nejak vymyslet🙂

cat79
18. říj 2009

..mooooc děkuju za pochvalu, byla ti fuška, ale je to hotové, mimísek se může jen těšit🙂))

Teeda Svoji to je mi tě strašně líto☹(((zkus pít na noc kakajíčko, mě to pomáhá🙂))

Hele ty plínky do porordnice jsou 0, -2 nebo tak něco, zeptej se v lékárně, my je tu máme předepsané přímo od místní pediatričky, ale v lékárně ti je dají, jsou to pempers newborn...
Jinak já ještě kosmetiku nemám☹budeme kupovat určitě seba med a bepanthen, možná Johnson and Johnson.

Akorát na netu hledám vaničku se stojánkem, líbí se mi ta bebe jou, je to sada i s vypouštěním a kyblíkem na plínky..mají to krásný, ale drahý☹((
Jo a holky na přebalovací podložku budete kupovat ten froté návlek nebo ne????
Ještě mi chybí vatičky, tyčinky do uší, odsávačka hlenů, nůštičky a kojící polštářek a taky ta hrací deka...no připadá mi že už jsme utratili milion a ještě nás tak půlka čeká🙂)hihiihihi

cat79
18. říj 2009

http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=734267

..to se do toho pokojíčku bude strašně hodit, ne?🙂))
Jo a plínky nemáme...ale ty budem prostě kupovat postupně🙂)

carculka
18. říj 2009

cat krasny pokojicek 😉

svoja
18. říj 2009

Johnsona nekupuj, na to hodne nadavaji, hipp je lepsi pry!!!

Ja pujdu asi do avirilu olejicku (klasika, kterou mazala mamka i me za 16Kc, pry je dobrej), bepanthenu a na koupani rozmyslim hipp (sprchac a samponek dohromady v jednom s pumpickou) a nebo nejaky "mydlo" jakoby klasicky...a jeste jsem premyslela nejaky kremik na oblicejik do mrazu.

Na prebalovaci podlozku budu davat asi klasickou plinku jen...Nuzticky kupovat ani nebudu, zkusim to myma, kdyz nepujde, dokoupim. Na diskuzich jsem cetla i nazory, ze jsou naprd a ze se s nima nic neustrihne, tak nevim...tycky do usi se pry nemaji pouzivat, ale ja je koupim (ty spesl detsky), odsavacku chci do vysavace, i kdyz jsem taky slysela, ze se to nema....ale rikam si jednou za cas...lepsi nez aby se trapilo mimi.

Vanicka pekna, taky jsem na ne koukala, mame od BBJ totiz prebalovaci podlozku, ale prijde me to silene drahy...zbytecne drahy. Sezenes levnejsi.

carculka
18. říj 2009

na vanicku jsem taky koukala,ale fakt drahota..

jinak kosmetiku-koupim bepanthen,na myti asi biodermu(vlasky i telicko v jednom) a asi od nich vemu i mlicko na telo a kremik do mrazu...je to o neco drazsi,ale neparfemovany a nic..a aviril mozna taky koupim,je to klasika...jinak nuzticky koupim i tycky do usi(ale je fakt ze je pouzivat minimalne nebo vubec-pry)..a s prebal.podlozkou-taky na to hodim jen plenu

holky do kdy tak vyuziju nebesa?

carculka
18. říj 2009

holky co kyblik na koupani?

svoja
18. říj 2009

Me kybliky nejsou sympaticke....

carculka
18. říj 2009

no a jakou vel.vanicky kupjete?jsou malinky a pak az takovy prostorny

angetha
18. říj 2009

Ahojky 🙂
Svoji do porodnice jsem měla Huggies 2-5 kg..
Na přebalováku mám taky obyčejnou plínku, ze začátku tam Vendulka strašně ráda čurala 😅
Nůžtičky mám kulatý a střihají..těma obyč bych jí mohla píchnout do prstíku, nebo vypíchnout oko Vendulce i sobě, zezačátku jsem si na ty nehtíky div nebrala lupu..
Carcul my ještě nebesa máme, ale Vendulka v té postýlce spinká jen v noci..
A koupila jsem Vendulce na zimu krém na obličej od Hippu, měla jsem vzorek z porodnice, Vendulka ho snáší dobře, ale já se po něm osypala 😅 😅

angetha
18. říj 2009

Carcul máme vaničku menší ( a levnou) ale už koupeme ve velké vaně..mít jen sprcháč tak koupíme větší vaničku..

carculka
18. říj 2009

ange...a na jak dlouho myslis ze je ete budete mit?takze staci jedno s nebesama a jedno bez vid-kyz obe chci bezovy...a jak vendulku koupes ve velky?v pohode?

angetha
18. říj 2009

Carcul asi až si začne všímat hraček, tak to sundáme, zatím občas koukne na ručičky..ale my jí tam dáváme, když už spí, nebo chceme aby spala, takže jí tam zatáhneme a hotovo.. 😎
Vendulka se ve velké vaně nebojí, v koupelně se jí strašně líbí, nevím proč...asi jak je menší, tak je všechno blíž a líp se jí na to kouká..

svoja
18. říj 2009

ANG diky, andeli nas🙂 A vlhceny ubrousky na ritku? Utira se tim i pocurane miminko nebo jen pokakane???

carculka
18. říj 2009

ange,a kolik mas povleceni?2?a prosteradla frote?