Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
20. říj 2009

holky a ten YAL gel si aplikuje ženská sama ne? jako doma, že si to může zavést a je to 😉 ..... hodně říkají, že i ten klystýr (nebo YAL, to už je jedno) pomáhá k tomu (jak tu psala asi AMAL), že se uvolní ty cesty, prostě pokud není ženská vyprázdněná tak tam má mimi míň místa.... ale je fakt, že u někoho to není potřeba, ale u někoho třeba zase jo.... to je těžký no..... každopádně myslím, že doktoři jsou zvyklý na ledacos 😀

svoja
20. říj 2009

No tak ja uz vidim sebe...se pos*ru doma nervama, pak v posteli jen co vyndaj hadicku a jeste nahodim dr brejle.... 😅

moncicak3
20. říj 2009

Prostej jj, buď si to můžeš zavést sama a nebo to prý může udělat buď manža nebo po příjezdu do porodky i porodní sestra 😉

amallie
20. říj 2009

holky, to jste mě teda dostaly 😀 😀 😀

jinak ale beze srandy, jako půl hodiny v sobě držet nějakou vodu nebo gel, tak to se já osobně určitě poseru, pane jo, to bude ostuda...............

a teda ten gel a voda, to je to samé, ne??? já jako myslela, že ten gel je něco, co se sní a pak se po tom jde na záchod 😲 jsem to teda tele.......... 😀 😀

svoja
20. říj 2009

AMAL tak jako muzes to zkusit sezrat....treba se pos*res taky 😀 😀 😀 😀 😀

amallie
20. říj 2009

no to bych ale asi i blila, nééé???? 😀 😀 😀 😀

prosteja
20. říj 2009

ta půlhodina se mi zdá taky dost....... většinou každej říká, že co dostane klystýr tak jde všechno do pěti minut ven 😅 ..... no nevím, bych měla asi strach z toho YAL gelu aplikovanýho doma, že mě to chytne po cestě 😀 ... jo a ještě jsem teda slyšela, že taková nevýhoda toho klystýru je, že po porodu chtějí po mamince aby do 2 dnů šla sama na velkou.... no a ten klystýr prý občas vyprázdní tak, že to je problém a když maminka do těch 2 dnů nejde, tak jí prý dávají druhý klystýr....... ale co je na tom pravdy nevím, jen jsem to někde na nějaké diskuzi četla 🙂

svoja
20. říj 2009

no asi oboji...ale zas bys byla dokonale procistena 😀 😀 😀

prosteja
20. říj 2009

AMAL hodně maminek prý před porodem i zvrací 😅

amallie
20. říj 2009

prostej: to se jako "aplikuje" doma?? páč v porodce říkali, že si to musíš přinést s sebou......
jinak s velkou bych si starosti nedělala, když budeš jíst

svoji: no pane jo teda, já to asi nechám koňovi, nalejou do mě vodu a pak, děj se vůle boží

jak o tom přemýšlim, je mi úplně šoufl z toho 😲 😲 😲

prosteja
20. říj 2009

AMAL no to jo, můžeš si to přinýst a oni ti to aplikují tam, ale někomu je to prostě proti srsti, tak výhoda toho gelu je, že si ho můžeš aplikovat i sama doma... ale nemusíš 😉 tohle asi taky nechám koňovi, prostě v porodce už budou vědět co a jak, řeknou,že doporučují klystýr tak do toho jdu.... já zas nejsem takovej pacient abych jim kecala do všeho 😀

verled
20. říj 2009

holky mě říkala kámoška ať se na klystýr těšim, že je to paráda jak tě to uvolní.-)

amallie
20. říj 2009

no nic, konec debat o gelech a vodě, já to nechám bejt, jinak budu chodit teď měsíc se staženejma půlkama 😀 😀 😀

prosteja
20. říj 2009

VER mě to kámoška říkala taky...... že najednou cítila krásný uvolnění a že to i rychleji začlo postupovat ten porod 😉

AMAL 😀

carculka
20. říj 2009

ahoj holky 😀 jakpak se mate?

svoji-krasnej pupicek 😉

verled
20. říj 2009

prostej:jojo
svoja:kolik už jsi nabrala??
carcul:ahojky

amallie
20. říj 2009

ahoj carcul 😉

prosteja
20. říj 2009

ahoj CARCUL 😵

carculka
20. říj 2009

ahoj ver,prostej,amal 🙂 jakpak se mate?

prosteja
20. říj 2009

CARCUL my dobře 😀 zítra jdeme na tu kontrolu...... tak se těším na prďolku 😉 a dneska kopkáme o sto šest, tak si užívám 😀

carculka
20. říj 2009

prostej no nase prdolka je taky pekny zivel a vecer mel asi mejdan 😀 tak budu zitra drzet palecky 😀 🙂

amallie
20. říj 2009

carcul: je mi divný, že nevíš, co to bude 😲 😲 😲

my nekopeme, ale rejpeme a to se mi nelíbí 😀
jinak se máme fajn 😉

prosteja
20. říj 2009

CARCUL děkujuuu, snad bude všechno ok 😉 .... no mě mimi kope hlavně přes den, asi jak se hrbím u počítače 😀 ... ale včera večer jsme zprovoznili kolotoč nad postýlku, tak ho manža zkoušel pustit a mimís skákal jak pominutej 😀 tak nevím, jestli se mu to líbilo nebo ne 😅

carculka
20. říj 2009

amal..vsak jsem to tu psala,proste nase zlobidylko uz od mala no...snad v pondeli na 3D

amallie
20. říj 2009

jako holky, to teda nechápu, jak ty vaše mimina "skáčou jako blázni" a "kopou o 106". Já teda pohyby cejtím, ale tu tam kopne, rejpne, někdy pár minut v kuse, ale teda jako není to nic intenzivního, někdy to ani moc nevnímám 😲 že by ve mně jako mimino skákalo, tak to se ještě nestalo 😲

prosteja
20. říj 2009

AMAL co je na tom divného? 😕 manžova kolegyně to neví doteď a je 35. týden jako ty a doktoři si prostě jednou nebyli jistí, takže jako nepotvrzená holčička a od té doby se jim mimi nechce ukázat 😅

amallie
20. říj 2009

carcul: vím, ale jako že ho mudroň neviděl, to mi není jasný, neb na tom velkým utz ho potřebuje vidět kvůli vyšetření, tudíž musí vidět i to pohlaví, nebo teda nevím...........

hehena
autor
20. říj 2009

ahoooooooj vás jdu jen rychle pozdravit... 🙂 😵 😵 😵

amallie
20. říj 2009

prostej: no nevím, se divím, že to není vidět

prosteja
20. říj 2009

no AMAL já taky do včerejška nevěděla co to je, to "skákání" 😀 😀 😀 ono je to jen obrazně řečeno, prostě se tam mlelo, cítila jsem hemžení a kopanečky dohromady..... 😉 nevím jak to pořádně popsat 😅

AMAL na velkým utz doktor potřebuje vědět pohlaví? 😲 nás se minule doktor ptal (nebyl to teda velký utz) jestli chceme vědět, co to bude a my že ne a on teda že fajn, že on to taky vědět nepotřebuje 😅