Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
1. lis 2009

Byly to kontrakce rovnou po pěti minutách..
Bae, tak ať to manžovi vydrží 😉

svoja
1. lis 2009

cau zeny...
tak jsem doma udelala velky uklid a jsem uplne hotova....uz toho tolik nevydrzim🙂

ANG tak to te obdivuju, my jsme se zrovna vcera bavili s manzelem o odjezdu do porodky....me neprasknout voda, tak to jisto jiste nepoznam....a nebo tam pojedu petkrat zbytecne a pak se mala narodi doma🙂 chichi...a nekomu pry odteka voda postupne....no nazdar...

CAT to uteceeee, tak se soustred na vybavicku🙂 a dokup zbytek, at mas nejaky poteseni🙂

svoja
1. lis 2009

jak tak nad tim uvazuju...to bude silena panika....se zblaznim asi🙂 radsi nad tim nebudu uvazovat🙂

cat79
1. lis 2009

Svoji nebude, kontrakce začínaj pomalu, když je budeš moct rozchodit a ve vaně ta bolest přestane, tak ještě nejezdi, do porodky se jezdí až když si myslíš, že to horší bejt nemůže🙂
Ale nemám strach že bychom to nepoznali🙂))neboooj, plodovku taky pznáš, vytýká jako kdyby ses počůrala, takže se má dát vložka a v porodce to pak na ňákym papírku vyzkoušej jestli je to plodovka....

Půjdeš na ten kurzík, ne?Tam ti to vysvětlí, když přijedeš do porodky zbytečně brzo, budeš tam pak trčet dlouho a to já teda nechci☹((radši na poslední chvíli než o den dřív🙂))))

svoja
1. lis 2009

No stejne to zni desive, i kdyz teorii znam. Jsem zvedava na manzela....jestli bude uklidnovat on me nebo ja jeho🙂 Jinak souhlasim, taky radej do porodky na posledni chvili...u me to tak bude, protoze ja tam pojedu az kdyz me bude couhat hlavicka 😀 😀

CAT mas strach z predcasnyho porodu? ja dost...i kdyz nemam duvod....ja mam ted o tu nasi holcicku strach porad...a asi to tak bude do konce zivota...porad se o ni budu bat...budu hystericka matka 😎 😎

svoja
1. lis 2009

jeeee ZUZI briskoooo🙂 nunuuuu... 😵 😵 😵 Jsi hezky stihla, to bude kocka mamka!

zuzka.o
1. lis 2009

Chichi .... já a štíhlá? To tak před 5lety .... to je jenom hezky nafocený 😀

A co ta MONCA??? Nemáte nové zprávičky?

svoja
1. lis 2009

ZUZI ses prdlous 😉

Na MONCU myslim porad...ja myslim, ze uz to ma za sebou....

cat79
1. lis 2009

Svoji čoveče já o předčasnym ani neuvažovala🙂jsem matka, co?🙂ale taky jakmile se malej chvíli nehejbe už jsem ve stresu🙂)teď teda akorát začal kopat🙂))hlavně ať se otočí včas prdelka moje.

Zuzi krásná fotečka!!!

zuzka.o
1. lis 2009

díky 😵

Holky, teď jsem se fakt vyděsila. Na disk."Čekáme dvojčata" jsem se dozvěděla, že je naprosto normální, že se budu v noci dusit, bude se mi zvedat tlak, zkrátka že to bude sakra záhul. A to už třeba od 25tt!!! To jsou vyhlídky. Já si tak chrochtám,že mi je dobře, že vlastně ani nevím, že jsem těhu...... a nepřipouštím si, že třeba můžu v budoucnu ležet v nemocnici... a teda i po narození miminek to vidím jako pohodu ..... a jak tam holky píšou, je to fakt děs! 😖

angetha
1. lis 2009

Zuzi krásný bříško 😵 první dvojčecí prvosenkový 😵

cat79
1. lis 2009

Zuzko buď v klídku🙂 moje mamka čekala dvojčata v roce 82 a ani o tom nevěděla, je to indi vindi, třeba budeš ta která až do 36tt bude hyperaktivní těhulka🙂))))nebooj, nenech se vystrašit...diskuze jsou jen diskuze...lepší je se poptat na gynekologii a nečti tyhle stresující debaty🙂))))já věřím, že budeš OK

Jo a fotky miminek jsou taky mega nádherný, takový medvídkové malinkaty.a ten pokojíček...nádhera🙂)

cibka
1. lis 2009

anget: už aby to bylo, zítra volam do prahy, počítám že mě objednají za týden na utz a tam nám řekne kdy se máme snažit tak jsem zvědavá jestli se konečně zadaří a když ne ta co mě čeká dál
Moni: držíme palečky 😉 😉 😉

svoja
1. lis 2009

ZUZI do diskuzi chodi vetsinou clovek, kterej ma s necim "problem" a chteji ho s nekym sdilet...takze se tim nenech vubec vyprovokovat k nejake panice. dvojcata nemusi nutne znamenat problemy navic. jestli ti je dobre doted, bud rada, protoze v teto dobe byva vetsinou tehotnejm blbe. a nevim, proc zrovna nase prvni prvosenci dvojcatkova maminka by mela mit nejake problemy...!!!

zuzka.o
1. lis 2009

Ange..díky 😵 ... no joooo vlastně.... první prvosenkový dvojčátka, to je pravda 😵 😵 😵

CAT: tak snad jo, ale měla to tam snad většina holek..... v noci se vůbec nevyspí a špatně se jim dýchá a jsou úplně hotový.... Já si tak říkám, že když doteď bylo vše perfektní a bez problémů, tak to tak bude i do konce. Snažím se hodně odpočívat, .... jediný, co mi trápí jsou záda. Budu muset ně nějakou těhumasáž. Sama se bojím se nějak víc protahovat, abych tam těm prďolkům neublížila.
Byl to na tom NT fakt zážitek. Jak tam sebou mrskali...... si člověk až tam uvědomí, že v bříšku něco má.. 😵

cibka
1. lis 2009

zuzka:neboj pokud ti nic není tak neměj strach všechno bude fajn 😉

cat79
1. lis 2009

🙂Zuzi zatím klííííd🙂)))neboj

Cib určitě to dobře dopadne a brzičko budeš taky těhulinka🙂))
Monče držíme palečky, zítra už tu bude nové miminko!!!jééééééééééééééééé

Svoji a pak už jen Amal, Romik a pak ty a já a ver!waw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzka.o
1. lis 2009

SVOJI: máš pravdu.... jako první prvosenková dvojčátka budou neskutečně hodná a vůbecnebudou maminku zlobit 😉

CIBKA: a piješ kontryhelový čajík?

zuzka.o
1. lis 2009

Holky, vám už se to taky krátí, co??? To je děs jak to letí. Ještě Vánoce s pupíčkem a třeba budete mít silvestrové veselé miminko. 🙂

svoja
1. lis 2009

ZUZI presne tak a ty nebudes mit zaaadny problemy!!! abys sla prikladem ostatnim snazilkam, ktere by pripadne cekaly dvojcatka tady u nas🙂

Mmch, nasi zas melou neco o nejake dovolene...se jim to tak libilo, ze tam snad budou jezdit furt...a ja umru strachy 😒

CAT pomooooooc 😲 😲 😲 to tak uteklo....

zuzka.o
1. lis 2009

Jasan! Budu příklad!!!!! 😉 😵

Jejda, do Egypta se dá letět ještě tak do zač.prosince, pak se doporučuje kvůli koupání a větru až tak od dubna nejlíp. A mohli by se podívat na ten výlet, co jim utekl, ten Izrael a tak..... 🙂

cat79
1. lis 2009

Svoji strašně....teď na to akorát vzpomínám, jak jsme v dubnu našly ty //, léto uteklo jako voda, mě se teda červen strašně táhnul, ale teď už je to pořád pondělí, pátek.......ňák nestíhám, ještě že už všechno máme!!
A máme už i ten nový lux🙂)a trouba je spravená🙂)))
Zítra dorazí emitex combi🙂 a ve středu asi bude kočárek, ale miláček je pryč tak pro něj pojedeme až za 2 týdny☹((bééé, jela bych hned🙂))))už se nemůžu dočkat!!!

V 19h jdu na nehtíky, strašně rychle mi v těhu rostou..teda až teď a v pátek jdu ke kadeřnici, jupíííí!!!!!chtěla bych změnu, ale mám strach🙂jako vždy...naplánuju si total změnu, obrázky najdu a pak odcházim tak jak jsem už 10 let, vlasy pod lopatky a melírky🙂))

svoja
1. lis 2009

No to chtej, furt nejaky vylety, jsou jak prdli....ale ja jim vsechno popru, mam o ne strach 😎 😎
Ale myslim, ze jeste nejakou dovolenou u tebe asi objednaji.... 😎

zuzka.o
1. lis 2009

SVOJI: neboj, tam se jim nemůže nic stát 😉 Určitě zase ráda pomůžu s výběrem 🙂

CAT: taky mi ty nehty rychlejc rostou...... 😲
A co vlastně bylo s troubou? To se ti sype všechno najednou! To je zákon schválnosti....když se něco se.., tak se to se... a pořádně! V pátek švagrovi ukradli v baru telefon a to v pondělí dostal výpověď!

cat79
1. lis 2009

No Zuzi mě vlastně min. týden odešla karta na internet on t-mobilu, rozbilo se to. Lux asi shořel, trouba měla rozbité odsávání a připadá mi že lednička a pračka to bude mít tak tak než se odstěhujem za rok a půl do baráčku🙂))jojo, když se daří tak se daří a do toho musím zaplatit reklamu na firmu a to cca 10tis...za polepy na auta, letáky a ten spot...a to ještě nemám ani jeden dárek k vánocům...hihihihii, ale co, my to berem športovo a máme naštěstí takovej jako fond oprav🙂)))

zuzka.o
1. lis 2009

No.... když se daří, tak fakt pořádně. A koukám, že to máš dotřetice......

CAT: ty taky v prosinci budeš slavit kulatiny, co? Už máš představu o oslavě?Já pořád tápu ....

cibka
1. lis 2009

zuzka: ne nepiju k čemu je dobrý??

zuzka.o
1. lis 2009

CIBKA: je dobrý na možné otěhu .... má se pít 2xdenně do ovulace. Zlepšuje se dozrávání vajíček a připravuje se děložní sliznice na případné zahnízdění. Já ho pila fakt poctivě 1 měsíc a šupky dupky byla jsem těhu 😉 Stojí pár korun a docela mi i chutnal.

cat79
1. lis 2009

Joo Zuzko já mám naprostou představu oslavy svých 30tin, ale asi to letos bude jen jako baby shower (to je ta párty jak se mamince dávají dárky pro mimi a pijou se mléčný koktejly) ale příští rok ty 30tiny oslavin na čisto!!a to tak, že bude velká párty s názvem 30.LÉTA a bude to v kostýmech z 30. let, swing, charleston, boa, psí dečky, klobouky, péra a čelenky..já už to mám vymyšlené dlouho, ale já možná na své narozky budu už out of order🙂)takže prostě letos mi ještě 30 nebude až za rok.-))hihihihihihi

...vždyť vy víte jak my si ulítáváme na ty párty v maskách🙂))hiihiiii

svoja
1. lis 2009

ZUZI no tak pokud je nekam pustim, tak se na tebe zase obratime🙂

Holky a v tehu pry nepadaji vlasy, padaji vam nebo ne??? Me pred tehu strasne padaly a ted fakt vubec!!!!

CAT ta zmena- jakoze bys schodila hrivu jo???