Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
30. čer 2009

Já fakt nejsem ten typ co umí utěšovat lidi 😕 😀

prosteja
30. čer 2009

verled snažím se 😉 a doteď jsem žádný černý myšlenky neměla 😀 tak dneska si to asi moje tělo vynahrazuje nebo co 😖

hehena
autor
30. čer 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale já myslím, že ti to jde skvěle... 😉

prosteja
30. čer 2009

anget já taky myslím, že ti to jde parádně 😉

verled no já měla pocit, že ten screening v prvním trimestru je jedno z nejdůležitějších vyšetření v těhu a je povinnej 😲

verled
30. čer 2009

jeee děkujem za přivítání🙂jak vám je děcka??🙂)))
prosteja:cysta určitě ne, prostě se sám vyloučí.......to je prostě příroda.... 😉

prosteja
30. čer 2009

verled asi jo 😉

hehena
autor
30. čer 2009

i já myslela, že je povinnej... nebo některý dr. nedělají screening, ale jen tripply??? to je docela zvláštní, když už se věky ví, že screening je přesnější než tripply...

angetha
30. čer 2009

Hahaha holky 😀 😀
Někdo dělá místo screeningu až ty tripply ne?

prosteja
30. čer 2009

no já nevím no...... já všude četla, že ten první screening je povinnej, tripply ne..... ale je fakt, že každej doktor si dělá asi něco jinýho...... já bych teda na ten screening chtěla jít.....

verled
30. čer 2009

hehe:neee,m ale u nás ho nedělaj, takže bych se musela někm trmácet, za druhý se to platí a já četla, že by se tam měly posílat jen jako rizikový a starší ženský, takže jsem v klidu, doktorovi věřim stopro... 😉
prosteja:naopak, neni povinnej a nemá být ani hrezenej, jednou snad bude, lek.komora se nemůže dohodnout🙂

hehena
autor
30. čer 2009

i já.... a tripply bych ráda odmítla... 😅

prosteja
30. čer 2009

aha verled... no tohle nastudovaný nemám, respektive doktora jsem se na to samozřejmě neptala 😀 ale jít bych na to chtěla... od mojí tety známé na něm zjistili, že se miminku nevyvíjí vůbec nožička, takže jim dali týden na rozhodnutí, jestli si mimi nechat nebo ne ☹

verled
30. čer 2009

anget:prostejaa nepotřebuje utěšit, už je velká holka🙂prostě depka:.-)jojo až ty triplple jdu🙂
prosteja:vůbec ne, ale to je jedno🙂

angetha
30. čer 2009

No někdo ten NT screening má zadarmo..jako já..asi záleží na dr., jak to má ošetřený

prosteja
30. čer 2009

no hehenko doktoři té známé řekli, že to s tou nožičkou se zjistilo jenom na tom screeningu, z ničeho jinýho by to prej nepoznali 😲

angetha
30. čer 2009

Prostějko a jak se rozhodli? 😕 my jsme na tom UTZ počítali i prstíky.. 😎

prosteja
30. čer 2009

jj verled, depka 😖

prosteja
30. čer 2009

angetko rozhodli se, že si miminko nenechají 😢 je to smutný, ale já je chápu........ musí to být strašný rozhodnutí, ale když si představím, že bych už od narození měla miminko, co nemá nožičku a jak by bylo pak diskriminovaný ve společnosti.......... hrůza ☹ no a trochu veseleji, miminko jí sice vzali, ale do půl roku otěhotněla znovu a teď má krásnou holčičku 😵

verled
30. čer 2009

angetha:jo u nás v dis holky měly šílený rozdíly, jedna za 50 další za 1400, mazec.....
prosteja:já taky chtěla, ale vidim že je všechno v pořádku, krev na testy mi teda brali to jo.....ale když nic, tak jsem se nehroutila.....moje kamarádka tam taky nebyla.......a to s tou nožičkou, nevim, ale to by měl zjistit už dr na utz ne??já teda chci vždycky vědět jak bije srdí a po jednum ukázat ruce i nohy🙂ale můj doktor je v poho a dycinky mi to ukazuje🙂

angetha
30. čer 2009

Tak aspoň, že tak Prostějko...

angetha
30. čer 2009

Verled ony ty UTZ se liší kvalitou zobrazení..

prosteja
30. čer 2009

verled já nevím........ 😖 to jí řekli doktoři, když se jich ptala, jestli se na to nemohlo přijít třeba dřív 😖 tak prej kdyby nešla na ten screening tak by se to s největší pravděpodobností nezjistilo, až třeba za 3 týdny na utz a to už by bylo jaksi pozdě, když se rozhodla, že se mimi nenechá 😢

prosteja
30. čer 2009

anget jj, jak říkám, musí to být hrozný rozhodnutí, ale myslím, že se rozhodli správně.... chvilku si pobrečeli, ale teď mají zdravou a krásnou holčičku a to je důležitý ne 😉

verled
30. čer 2009

prosteja:tak se zklidni, mysli na mimi🙂))ale to s tou nožičkou mi stejně přijde divný........že by to jinade nezjistili???podle mě hloupost 😖

angetha
30. čer 2009

No ta nožičky v té době může měřit 2 cm? a když na běžné kontrole dr. kontroluje třeba jen srdíčko a velikost tak si toho třeba nevšimne

verled
30. čer 2009

angetha:jo máš pravdu, já to pozoruju že mam ještě s pár holkama snad nejlepší utz, na některejch neni skoro nic vidět, ale na těch našich joo, ztřeba mala_hodna, myslim že její dr má stejnej🙂
prosteja:hmm, nejsem dr🙂dost už o tomhle ne??.-)svítí u vás taky sluníčko??těžký, ale pro mě jasný, já bych na to vychovávat mimi co by bylo nějak postižený neměla, upřímně, myslim si že když to ta holka ví dopředu,. že je sobecký ho na tenhle zlej svět přivést, ještě když nemáš oporu ani v tom státě!!

prosteja
30. čer 2009

jasně holky, taky nejsem doktor, jen říkám jaký zážitek měl někdo jinej a co mu řekli doktoři 😉 ale mám stejnej názor jako ty verled... přivést na svět postižené dítě (jakkoli postižené), když o tom víš předem je hoooodně sobecký 🙄

jo tady sluníčko svítilo, teď je zase zataženo 😠

svoja
30. čer 2009

teda PROSTEJ...co blbnes??? z nachlazeni delat toto...nemas ani teplotu, tak neblbni...ten mrnous o tom pravdepodobne ani nevi, ze ty jsi nastydla tak si nepridelavej zbytecne starosti!!! vsude pisou, ze mirne nachlazeni nevadi, ze to mimi ani neciti, zvlast na zacatku, pokud to nejsou horecnate stavy, tak se zbytecne nenervuj....!!!! a koukej se usmat! 😉

HEHOUS co spineni? dobry? a ty se taky koukej usmivat!!!! 😉

Ja jsem se taky na zacatku bala (a vlastne se bojim i ted), ale na nejake poradne nejaky dr psal, ze na zacatku je to proste bud a nebo....vsechno nebo nic....a pokud by mel byt mimis nejakej "spatnej"...nemocnej nebo tak, tak je ůepsi, kdyz odejde takhle brzo, kdyz to vlastne mimis jeste nai neni. Vyzni to asi dost drsne, co ted pisu, ale snad chapete, jak to myslim!!!... 😒

VER, ANG ja jdu na ten screening dnes, dr me rikal, ze normalne to pojistovna nehradi a plati se 1000 a on to svym pacoskam dela zadarmo....mam z toho obavy, ale zase si rikam, ze aspon budu vedet...i kdyz teda zdaleka asi vyhrano nebude a uplne klidna budu az po porodu🙂

Holky, vcera jsem tady psala dotaz ohledne bricha...muze mi nejaka tehule odpovedet? Mam ho vetsi ale na dotek a kdyz ho zmacknu, prijde me to jen spek 😅 ....je to normal?

angetha
30. čer 2009

Verled u nás sluníčko nesvítí, nahoře je bílo..
Svoji...já když sedím tak mi to moje břicho přijde taky jen jako špek..tak to bude asi normální, ale moc ho nemačkej 🙂

prosteja
30. čer 2009

svoji to já se usmívám 😀 😀 😀 jen říkám, že to na mě dneska padlo no ☹

svoji to je jasný, kdyby mimi nebylo ok, tak to příroda zařídí po svým 😉 a je to buď a nebo, to je pravda, to víme asi všichni 😉

svoji já myslím, že v tvých týdnech je to normal 😉