Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
3. lis 2009

http://www.babymax.cz/emitex-zimni-fusak-flees-...

tam si najdi kterej se ti líbí nejvíc Amal🙂)))

prosteja
3. lis 2009

AMAL taky bych fusak pořídila..... malá se ti narodí teď v listopadu a prosinec-únor lze čekat, že bude fakt zima..... takže když pojedeš s kočárkem, tak dát malou do fusaku bude nejlepší řešení.... a jak píše SVOJA třeba ten Emitex 3v1 se dá využít nejen do kočárku 😉

cat79
3. lis 2009

holky já musím pomalu jít, musím ještě natankovat a namalovat se🙂
Tak se zatím opatrujte, vy co jste nespaly tak to dospěte a odpo zase přilítnu🙂))papapapapapa
Hezký den všeeeeeeeeeeeeeeem!!!a jen a jen dobré zprávy🙂))

amallie
3. lis 2009

takže fusak jo???? pak mi zbyde i do sporťáku???

svoja
3. lis 2009

no, VER me boli snad uplne vsechno co mam (a ze toho mam dost) a k tomu jeste nemuzu dejchat a funim i kdyz se nehejbu....jako a v tomto stavu budu jeste skoro dva mesice...doufam, ze to je jen nejake spatne obdobi a stane se ze me zase vitalni vesela tehule.... 😎

...ted totiz vypadam prene takhle: 🙄 🙄 🙄

amal dyt ti umrzne amal🙂

nuki
3. lis 2009

amall: to jsou teda problémy..:( tak at je to příště lepší..🙂

svoja
3. lis 2009

ami jj, ten spodek se da odepnout, zbyde ti z toho takovej mensi fusak na malou amal a pak na dalsi zimu to pripnes (ten spodek-dokonce je i sustakovej uvnitr, takze udrzba dobra, bude tam uz i s botickama chodicima) a das na sportak (dokonce by to melo jit i prichytit, aby neklouzal)

svoja
3. lis 2009

CAT hoooj, zavidim ti tvuj elan

amallie
3. lis 2009

aha a nemá to teda bejt taky ten 3v1?

verled
3. lis 2009

svoja:tak to vypadáme stejně😀D ...viď , mě je taky děsně a ještě ta nemoc do toho, nejradši bych do porodu ležela v posteli a nic nedělala:-/...obávám se že teď nám právě nastupujou ty hekací časy:-//ještě že mě bude poslouchat jenom pes🙂)))kdybych měla manžela tzak ho lituju😀

nuki
3. lis 2009

holky, tak už ed se uplne na vše netěším, ale co bychom pro ty naše maličké neudělaly..🙂)))

amallie
3. lis 2009

holky, bude hůř 😖 já si minulej měsíc taky myslela, jakej je to děs

tak kterej teda ten fusak? jste me zase ukecaly

svoja
3. lis 2009

no a to jsem jeste sla spat na gauc, protoze jak jsem nemohla spat a bolelo me cely my velky telo, tak jsem byla vztekla a strasne me stvalo, jak manzel dejcha a obcas zafuni nebo zachrapne...

amal mmnt

amallie
3. lis 2009

takže tohle je ten 3v1?

a rozdíl oproti tamtomu je....?????

svoja
3. lis 2009

ale asi si ho vyhledej na jinych strankach, at vidis tu barvu hezky...my ho kupovali tady, ale normalne na prodejne spolu s kocarkem

amallie
3. lis 2009

a pak maj ten, jak posilala cat

verled
3. lis 2009

svoja:fakt je to utrpení...

luciebx
3. lis 2009

dobre ranko devcata...

verled
3. lis 2009

ahoj luciii a mimiii🙂

svoja
3. lis 2009

ten jak posilala cat nejde odepnout dole, to je jinej, asi se umackla....

my mame ten, jak jsem davala odkaz ja i ty

luciebx
3. lis 2009

verled: ahoj ahoj... no za 30 min si volame na krevni vysledky a objednat se na ultrazvuk.. supeeeeerrrr vcera sme to oznamili jen me mamce a pritelovym rodicum.. pac se divili co se deje s nasi svatbou... hihi

luciebx
3. lis 2009

holky mam dotaz.. muze se pit kafco rano? a co by se nemelo jist a tak... nejaknetusim..

blahovka.cz
3. lis 2009

no holky,u nas snad leze i slunicko

luci kafco muzes v malem mnozstvi,nebo ho vymen za kavovinu treba,jak se rozhodnes ty 😉 nekdo ho pije,nekdo to meni,nekdo pije caro,ja pila vitakavu a zachutnala mi tak,ze ji piju doted

a co budete se brat driv,nebo az po tehu??

nuki
3. lis 2009

Ahojky Luci...zdravím....taky mimi..🙂))) takže Ti brali jen krev? nebo i něco více dělali?

luciebx
3. lis 2009

tak to jo.. ja to s tim kafcem stejne neprehanim jen rano malej hrnecek.. tak to sem rada ze muzu.. .
no s tou svatbou ted mame dilema.. asi to nechame na ten dalsi rok... pak bychom to museli rychle udelat v unoru a to asi nestihneme.. .jak zijeme v anglii a svatba je planovana v cr tak to nemame sanci...

jj brali krev.. udelali nejaky vysetreni vnitrne... no vse je pry ok... moc taky brali.. tlak a tak.. hihi

verled
3. lis 2009

luci:já pila vitakávu, ale nedá ti to ten požitek co kafe, takže si denně jedno dopřávám....nesmí se to přehánět s tou opatrností, mě v podstatě dr nic nezakázal🙂))

amallie
3. lis 2009

aha, tak tenhle

holky, tak asi amal koupim taky fusak, ale to uz ji musi stacit!!!

verled
3. lis 2009

amal:fusak je fajn...nemusíš prcka pak nabalovat