Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

luciebx
3. lis 2009

no tak to je super.. .ja ted po dlouhe dobe se snazim rano pit caj a nejak me to nejede.. jak sem zvykla na kafco.. tak dikec a ja si jdu hned jedno mensi udelat..

prosteja
3. lis 2009

ahoooj LUCI 😵 tak gratuluju a doufám, že výsledky budou ok.... 😉

jinak já třeba kafčo piju celé těhu, ráno jeden hrneček..... 😉 takže si myslím, že ok.... pokud ti to nějak nevadí.. mě doktor přímo řekl, že když se mi motá hlava nebo tak, tak si mám dát kafčo, že se mi zvýší tlak a mimi to neublíží 😉

prosteja
3. lis 2009

AMAL do toho fusaku bych šla určo.... využiješ ho i příští rok, takže to není špatná investice 😉

verled
3. lis 2009

luci:to víš že jo, dvě kafe denně prokazatelně nemaj vliv říkal doktor.-)

luciebx
3. lis 2009

no kaficko po ranu ja muzu.. jinak prez den uz ho nepiju ale rano me to dostane do dobre naladicky... moc dekuji ke gratulacim..

verled
3. lis 2009

luci:noo....já teda nevim ale ani já ani svoja co vim, to nějak neřešíme to jídlo.-DDjíme co chcem...🙂))

amallie
3. lis 2009

já taky piju kafe 😉

prosteja
3. lis 2009

LUCI já bych bez kafe ráno snad nepřežila.... 😅 mě pak strašně začne bolet hlava, motá se mi, takže ráno si radši kafíčko dám 😉

prosteja
3. lis 2009

taky jím v podstatě co chci a na co mám chuť 😉 spíš se asi pak budu snažit omezovat v době kojení, abych prcka nezatěžovala prdíkama a tak 😉

verled
3. lis 2009

prostej:to pak stejně uvidíme co malej vadí...

prosteja
3. lis 2009

jj VER přesně tak..... 😉 když budu vědět, že prcka vyloženě něco nadýmá, tak si to na dobu kojení odpustím 😉

luciebx
3. lis 2009

tak sem ted volala do nemocnice a pry mam zitra dojit ve stejnout dobu jako sem tam byla vcera a ze mi musi vzit dalsi krev na nejaky dalsi testy tak sem se ptala co je spatnyho na te krvi co mi brali vcera a ona rekla ze nic.. ze jen doktor chce vzit krev v tu samou hodinu v jiny den... a ze pry zda budu mit dalsi bolesti tak jim mam zavolat.. a na ultrazvuk se domluvime pak .. no tak sem ted nejaka vyplasena.. co se to deje sakrys... 😨

amallie
3. lis 2009

holky, tak objednám fusak

prosteja
3. lis 2009

LUCI ale to je to, co jsem ti říkala včera.... oni potřebují zjistit, jestli HCG roste víš 😉 takže ti vezmou znovu krev a když bude růst dobrý, tak tě objednají na utz a už se rozjede kolotoč vyšetření 😉

luciebx
3. lis 2009

uf si me uklidnila.. to je dobre... no tak zitra zase do nemocnice.. uz tak mam rozpichany ruce ze vcera mi brali krev ze dvou mist a sla sem od nich omotana jak mumie haha..

nuki
3. lis 2009

Luci: neboj vše bude určitě v pohodě...)))

svoja
3. lis 2009

amal gratluju k nakupu fusaku...amal bude rada🙂

luci neplas se, presne jak pise prostej-musi zjistit hladinu hcg jestli roste

ja kafe nepiju vubec, nebot me smrdi a nechutna...a zeru teda vsechno ...to ja zas jo....

sem zkousela usnout, ale proste me to nejde...a uz vim, z ceho me bolej ruce-to je jak se prevaluju porad a vzpiram se na tech rukach, abych nezavalila malou...je to drina se otocit vleze...zvlast, kdyz nemuzu spat a otacim se tak 60krat za minutu

amallie
3. lis 2009

svoji: tebe taky bolej ruce???????????? mě taky, zápěstí 😖

fusak bude, jsem se poptala v pbchodě, kdy by byl a až odpoví, dojedu pro něj, asi vezmu černej s býlím uvnitř

amallie
3. lis 2009

bílým!!!!!!!!!!!!!!!! tak to je špatný se mnou tohle 😖

nuki
3. lis 2009

amal: určitě ho využiješ...a budeš ráda..🙂))

verled
3. lis 2009

amal🙂)))))to výš že jooo😀DD

holky asi pujdu domu začínám mít teplotu:-/

zuzka.o
3. lis 2009

Ahoooj PRVUŠKY ...japa je? 😵

zuzka.o
3. lis 2009

Jééé ....kafíčkoooo .... od mala mi hrozně voní, ale nechutná ..... radši si dám čajíka 🙂

zuzka.o
3. lis 2009

LUCI: neboj se. Jak psala Prostejka, oni ti vezmou krev ještě několikrát, jestli hcg roste .... a pak hupky šupky na utz 🙂 Koukám, že jste to s tím oznamováním vzali hopem. 😅 🙂 To my jsme si počkali, až bylo vše v pořádku a byla jistota, že tam mimi jsou.

svoja
3. lis 2009

no, amal me bolej i ruce....me boli vsechno....asi to je tou zmenou pocasi....precejen, uz mam blizko k duchodovemu veku, takze kazdou zmenu citim....dnes tady totiz pada snih a dest a je hnusne, coz vcera nebylo 😖

cernej s bYlim bude fajn...kdyz bude amal bylozravecek, muze se i napast🙂 😀 😀 😀

holky, me se dnes zdalo, ze mam mimino, ale ne lidske, bylo to snad nejake kote nebo co, bylo male akorat do ruky a kojila jsem ho, mliko ze me strikalo porad a bylo me to strasne neprijemny, kdyz me salo....vubec se to se mnou nechtelo mazlit a prijel nam to poprve prebalit jeden gynekolog tady od nas...haluz

prosteja
3. lis 2009

VER tak to by chtělo jít domů se s Tádou vyležet, teplota není dobrá 😖

ahoooj ZUZI 😵

svoja
3. lis 2009

VER a mazej domu...a paralen a do perin!

zuzka.o
3. lis 2009

SVOJI: ty máš ale sny, koukám, že tu mám velkou snovou konkurentku 😉 😀

Ahoj PROSTEJÍ 😵

svoja
3. lis 2009

zuziku ahoj🙂 no zacina to byt docela sranda...a to po nocich nespim....to kdybych spala celou noc, to by se asi dely veci🙂

prosteja
3. lis 2009

holky těhulenky, případně i maminky, chtěla jsem se vás zeptat, jak jste na tom s mlíčkem, respektive s mlezivem..... bavila jsem se nedávno s kámoškou, co je o 14 dnů ode mě a říkala, že je to hrozný, že má furt mokro v podprsence a to docela dost..... 😖 já myslela, že když mlezivo vytéká, tak ne v takovém množství, aby to udělalo flek na triku jako mlíko 😲 já teda musím říct, že zatím nic 😉