Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
4. lis 2009

zdarec prvosenky!!!! 😀 😀 😀

teda tu je hnuuuusne prsi,ikdyz kdyz jsem sla domu,tak neprselo,je kapalo
uz jsme byli s Ondraskem ve meste nakupovat,dneska mame tatinka na skoleni vrati se az vecer,ale zase odpúoledne prijde kamaradka,tak bude sranda a zitra jupiiii praha 😀 😀

jdu vas docist

hehena
autor
4. lis 2009

PROSTEJ to víš že ráda, když sedím doma v suchu 🙂))) 😀 😀 😀 mě vlastně žádný počasí neva, když teda věky neprší, nebo nesněží... a člověk je zpruzelej, že nikam nemůže nebo tak...

dneska pádím odpoledne se ségrou do ikea, vybrat jí nějakej nábytek a tak... tak se těšíííím 🙂 asi tam rovnou vezmu peřinku a povlečení, ať to mám z krku 🙂)) 😀

jo add ty nákupy v Rakousku - mamina chtěla jet do KIK, ale ségra mi včera psala, že KIK je i tady v Pze, mělo by to být ještě o fous levnější než Cherokee - nebyla jste tam některá náhodou? mě se nedaří najít, kde ten KIK v Pze je...

luciebx
4. lis 2009

ahojky .. me tu v Anglii nastesti neprsi ale i tak je zima jak v Rusku haha ....

prosteja
4. lis 2009

HEHE tak to je jasný, že nemiluješ asi procházky v dešti 😀 i když i takovou kámošku mám 😅 ........ jo a ten KIK, no HEHE vím, že je na Hájích jeden, já z tama mám ten chlupatej pytel 😅

prosteja
4. lis 2009

a ten KIK asi jo, asi levnější než Cherokee....... jako ve slevách se tam dá nakoupit úplně úžasně... ale chce to kápnout no, asi jako my na ten pytel 😀

ahoooj LUCI 😵

svoja
4. lis 2009

tak AMALI...cekam a jsem pripravena na nejhorsi🙂

jak dlouho mam varit cocku?

prosteja
4. lis 2009

SVOJI jako děláš čočku na kyselo? no já nevím, já to vždycky ochutnám a až je měkká 😀 😅

amallie
4. lis 2009

svoji: čoveče, ani néééé, žádný zvěrstva 😉

chlupy: prý bohatě stačí oholit hráz, na nic jiného (opelichanou slepičí pipku) se nekouká, takže dvěma tahy žiletky máme vystaráno, estetika přijde na řadu, až splaskne břicho
a prej je to proto, že při šití a hojení by pak mohl zarůst chlup a to se zanítit

klystýr: prej ten yal gel je lepší si nechat po porodu, když by nešlo na záchod a nechat si normální klystýr, neb je to účinnější, rychlejší a pomáhá to i děloze a urychluje porod a mírní bolesti, jak je tam ta teplá voda

nástřih: prej masaáž předem je na prd, neb aby byla účinnná, muselo by se to specielně a to prý bolí tak, že by jedna až brečela, nějaký šolichání nemá efekt
plus, když by se to masírovalo správně, tak se to vytahá a pak se hůř vrací do normálnu po porodu
nebolí to, neb bud se střihá, když je tam hlavička a to samo o sobě bolí šíleně a už je to odkrvené, jak se tam cpe a nebo se umrtví
a prej je to lepší, než nenastřihnout, páč hrozí poranění prďky

jo a nejlepší poloha mimina je, když má záda vlevo a nohy vpravo, páč rotuje je 45stupňů a to nejmíň bolí

amallie
4. lis 2009

čočku tak půl hoďky, ne? zaboř tam rypák a když je měkká, je hotová 😉

hehena
autor
4. lis 2009

NUKI tak koukám, že tě tělo pěkně napíná... 31 DC je normálka že nic neukáže 🙂 to spíš CAT měla napsat, že se jí čárka ukázala UŽ 25 DC 🙂))) já poprvé testila 30 DC, graf mi vypočítal lehounce opožděnou ovuli, ale dle stáří miminka to tak nebylo a ovulka byla ještě dřív...

PROSTEJ právě tam koupila mamině ta její kamarádka ten 6ti set za 200.- tak nevím, jestli je to v rakous až o tolik levnější, nebo zrovna natrefila na nějaký slevy... :( to víš, já jsem ráda, že chce mamka nakupovat, ale zároveň bych si ráda taky vybrala sama... aspoň něco no! ale zase na vysočinu a do rakous se mi příští tejden nechce, nějak to ježdění autem nemusím. navíc o víkendu jedem do těch jeseníků, tak by toho cestování bylo snad až moc najednou...

nuki
4. lis 2009

Anget: díky🙂))

Amal: tak gratulace k fusaku🙂

prosteja
4. lis 2009

AMAL super info 😉 a musím říct, že koresponduje s informacema od porodní asistentky co máme v rodině a ta bydlí a pracuje na Moravě a říkala mi teda přibližně to stejný...... jen o té poloze mi neříkala..... 😀 tak doufám, že prťous zůstane levákem 😀 😀 😀

blahovka.cz
4. lis 2009

tak mam docteno,koukam,ze nuki porad nic,ani tak,ani tak

ami uz jsi klidnejsi po tom kurzu????

svoji s cockou neporadim nikdy jsem ji nevarila,ikdyz bych si ji moc dala

hehena
autor
4. lis 2009

AMALLI paráda....

add ten nástřih - no nedávno jsem tu četla, že holčinu nedostatečně nastřihli a ona se natrhla až na klitorisu... takže fakt radši nástřih. to natrhnutí se asi nehojí zrovna v těch místech dobře... no viděla jsem nástřih na youtube a žádná katastrofa to nebyla... tak uvidíme 🙂))

a já zas musím zmizet holky .) tak se tu zatím mějte, možná se ještě ukážu, ale spíš až večer 🙂 pá! 🙂 😵 😵 😵

prosteja
4. lis 2009

HEHE tak to bych řekla, že tady v tom KIK se dá nakoupit až takhle levno jen v těch slevách.... já to mám na metru, takže tam občas hupsnu a někdy tam nakoupím...... někdy zase ne a říkám si, to je zbytečně drahý, třeba dupačky s bodyčkem za 300,- 😖 😲 .... takže asi tak... já nevím, jak máte Háje daleko, ale vybrat se tam dá.... ledaže bych ti vždycky dala info, když tam půjdu a na slevy narazím 😀

amallie
4. lis 2009

prostej: ty polohy mám v tý svý chytrý knize a dvě jsou lepší, dvě horší, páč buď mimino rotuje 45 stupňů, nebo 135 stupňů a to víc bolí a je víc poranění

ale je to jen zajímavost, páč ovlivnit to nelze

jo a má jít obličejem dolů, když jde obličejem nahoru, tak se taky víc poraní pipka, ale to taky ovlivnit nejde

amallie
4. lis 2009

kde je obchod Kik?

prosteja
4. lis 2009

ahooj BLAHU, jsem tě úplně přehlídla 😅 😵

s tím nástřihem souhlas s HEHE..... viděla jsem to na fotce v nějaké chytré knížce, i na nějaké porodu kdysi na videu a není to tak hrozné, navíc 90 % rodiček říká, že to necítí 😅 a lepší čistý nástřih než se pak natrhnout a to pak prý nejde ani sešít, takže šijou o to dýl a hrozně to bolí a navíc se to blbě hojí..... ☹

HEHE tak papa 😵

prosteja
4. lis 2009

AMAL no jasně, to neovlivníš...... ale zní to logicky..... když rotuje dýl tak je to delší a víc to bolí a to stejný s tím obličejem.... 😉 zní to hold logicky 😀 tak musím prťousovi domlouvat... 😀

a ten KIK AMAL - konečná metra Háje, přímo u metra 😉

svoja
4. lis 2009

AMAL tyjo, dobry....tak to moje holeni -neholeni bude stacit...jen abych si na tu hraz dosahla za chvili...
klystyr beru....nastrih taky, toho jsem se ani nebala predtim nebot jsem mela hruzu spis z toho, ze se natrhnu az na zada. zni to dobre...uz se tesis vid?🙂

jj, cocka na kyselo...diky za tipy....

amallie
4. lis 2009

blahu: jojo, už jsem se uklidnila 😉 to bylo jen ten jeden den, jak mi došlo, že teď jsem na řadě já 😲 😲 😲 už jsem zase v pohodě 😉

blahovka.cz
4. lis 2009

no prostejko???? 😠 😀 😠 😀

holky kik je uzasnej,rada tam nakupuju a maly ma odtamtud spousty vecicek,ale musim rict,ze je u nas asi diskriminace chlapecku 😀 ,ve slevach je spousta holciciho,nebo chodim pozde 😀

blahovka.cz
4. lis 2009

ami no vidis,jsi sikulka 😉 😀

hehena
autor
4. lis 2009

no klidně mě o slevách informuj PROSTEJ... jen teď nevím, jestli to tý mamině vymluvím tu cestu... ona tam nakonec dojede a pokoupí pi*oviny jen proto, že se tam teda vlekly, tak přeci nepojednou domů s prázdnou...

si myslím, že kdyby to bylo v rakous až takhle levný, tak tady nikdo nenakupuje... no tak nic no!

hehena
autor
4. lis 2009

diskriminace chlapečků... BLAHU buéééé to mi neříkej ani 🙂))

amallie
4. lis 2009

prostej: kde na metru? na které straně? předpokládám že na té, kde je kino a tak, kde tam?

svoji: jasný, pohoda 😉 semůžu se dočkat 😀 😀 na hráz si dosáhneš, nebo pomůže manžel, ale huráá, že se nemusí holit všechno a dohladka, to by byl vopruz, hráz se vezme pořádně a zbytek, jak zvládnem 😉

jo a dobrá prdel, máme si zjistit i mimopražské porodnice, neb v pražských je plno a posledních pár dní nemohly brát všechny 😖 😖 skvělý 😖 😖

blahovka.cz
4. lis 2009

ale to je hehe v nasem chebskym kiku v praze treba ne a co jet nakupovat s maminou???moje mamka treba se mnou vzdycky chodila nakupovat a nechala me si neco vybrat a pak rekla,ze to zaplati 😉 coz je skvelej zpusob protoze se nestane,ze by ti nekdo koupil pic........

amallie
4. lis 2009

hehenko: jen nech mamču nakoupit, když jí to udělá radost, určo to píčoviny nebudou!!!

moje taky něco nakupuje, ač to nepotřebujeme a máme, ale ona je tak šťastná, úplně se s těma věcičkama mazlí, že jí to nemůžu upřít a si říkám, že budu ještě ráda za to 😉

blahovka.cz
4. lis 2009

nu jdeme krmit,pak se vratim 🙂

svoja
4. lis 2009

jo a kdyz jde miminko oblicejem nahoru tak potom ma takovy ty boule na hlavicce-nejak se tomu rika, ale to uiz nevim jak....ono to sice zmizi, ale chvili vypada jako ze startreku🙂 😀 😀 😀