Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
14. lis 2009

no snad nam k tomu neco reknou v porodce nebo dr na zacatku....nebo se budu muset zeptat...to zas bude trapas 😖 😀

jak se rika, ze se vyhani miminko sexem, kdyz nekdo prenasi....nemuzu ji vyhnat uz ted???

amallie
14. lis 2009

to nám bude muset dr říct, jinak nevím 😝

myslím, že mimino sexem nevyženeš nikdy, že je to blbost

páč jak??

svoja
14. lis 2009

no ale rika se, ze prece ty co prenasej to maj delat...tohle, pak taky cerveny vino, palivy jidla, veset zaclony, mejt okna a tak....

ja jsem se ted dvakrat podvolila muzovi a mala dneska uplne blazni...tak si rikam, jestli na tom neco je a abych ji nevyhnala 😀 😀 😀

amallie
14. lis 2009

říká se to, to jo, ale já jsem přesvědčená o tom, že je to nesmysl, určo by ti to řekl i dr

malá neblázní ze sexu, ale z těch novejch informací, se bojí trubky a oleje mezi pyskama chuděra 😀 😀

svoja
14. lis 2009

no vid...sem si to myslela....tak jsem klidnejsi...chudak mala 😀

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

amallie
14. lis 2009

taky dobrý info 😉

já jsem už kousek četla minule, ještě dočtu 😉

ale co matka, to názor, takže člověk si ho pak udělá sám

jediné, co jsem četla, že může k porodu pomoct stimulace bradavek, páč když se dělá správně, mohl by se vyplavit hormon oxytocin, ale to by se muselo přesně vědět jak a určo to není nijak zvlášť účinný, to by jinak nikdo nepřenášel........

svoja
14. lis 2009

äha...tak to u me nepujde, protoze na bradavky se u me ted nesaha!!!! jinak kousu 😠 😠

amallie
14. lis 2009

u mě taky ne 😀

ale to se stejně určo musí nějak speciálně a nejspíš je to na nic tak jako tak, příroda si sam řekne 😉

jdu chrnět, dobrou 😉

svoja
14. lis 2009

brou 😉

angetha
15. lis 2009

Ahoj holky, koukám opět plodná diskuze 😀 😀
Jak tu psala Sac, že se kojí půl hodiny, pak odkrknout, přebalit, uspat...tak do toho přeci musíte započítat i to, že vy se musíte najíst, napít, dojít na záchod, umýt...fakt ty dny utíkají jak nic..
naštěstí v naší vsi maminky jsou, tak je to pohoda, jinak by mi ty dny samotné doma lezly na mozek..manžel 24 hodin v práci 1x za 3 dny, tchánovci tu sice jsou,ale.....chodím tam jen mezi kojením..
a my režim nemáme 😅 nebo teda, jako že koupu jednou za dva dny, dostane najíst před koupáním, rozbalím ji, dám na bříško na postel, ať se vyčurá, procvičuje zádička na bříšku, pak se vykoupe, dostane znovu najíst, přebalím, zhasnu, zapnu kolotoč a řeknu že se de spinkat...jinak nic pravidelného neděláme...

s těmi pysky jsem to taky četla, tak "roztahuju" při kakání se jí tam samozřejmě něco dostane, tak to vytřu tím perlanem a při koupání jí to taky roztáhnu...a jak to má vypadat? přece jako to máte vy 😎 chichi

jo a sexem se mimi vyhnat dá 😉 😉 😉

amallie
15. lis 2009

dobré dopoledne 😉

já dnes nebudu, jdeme na husu, mňam mňam mňam

anget: proč čůrá na posteli??? To je zas nějakej další fígl, jako ta trubka????

ten perlan asi nemám prát před použitím, že ne?

luciebx
15. lis 2009

dobre poledne holky.. .ja tu tez dnes asi moc nebudu jdeme na navstevu vecer na veceri takze je toho hodne... a jupiii uz jen zitra a jdeme na ultrazvuk...

svoja
15. lis 2009

nekde jsem cetla, ze to mimi vyzene sperma....nebo co teda?

a muzu ji vyhnat uz ted, ANG???

AMAL se mas tyvogo...ja delam franc.brambory, muz prijede tak za hodinu a pul....

amallie
15. lis 2009

já jsem četla, že se říká, že stahy pochvy při orgasmu, resp. se to dříve říkávalo, jenže to je blbost, páč to jsou tak malý stahy oproti těm děložním...........

no, s tím spermatem se to taky říkáválo, dokonce se dřív mělo v těhu sexovat s kondomem, aby se nepotratilo, ale dle novejch poznatků je to taky blbost

svoji, kdybys jí mohla vyhnat už teď, tak by ti mudroň řekl, ať nesexuješ, ne?

na tu husu se vážně těsím, já mám taky jednu, strčím ji do mrazáku, pěkná, domácí, včera jsme je přivezli 😉

cat79
15. lis 2009

Ahoj holky🙂)
Sperma prý napomáhá měknutí čípku a je v něm ňáká chem. látka co vyvolává porod, teď nevím jak se to jmenuje🙂)
Ale jsou to všechno pověry 50na50, tak ale za zkoušku to v případě přenášení stojí,ne??🙂)

My jedeme za chvilku na chatu na biftečky.-))já už slintám teď:.)
Jsme koukali na kdopak to mluví, to je tak sladkej film, že jo?🙂
Tak hezkou neděli všem...
Jo a co že je ten Perlan????to jsem tu minule ňák prošvihla. díky za odpověď.

hypo
15. lis 2009

ahojky holky,
tak davam dohromady novou kuchyni a jsem KO, boli zada funim jak lokomotiva tak jdu odpocivat 🙂

s ti spermatem je to pravda i kdyz to pomaha jen v pripade ze je vse ostatni pripraveno, sperma obsahuje oxitocin kterya vyvolava delozni stahy a taky napomaha meknuti cipku..... jenze nepomaha to vzdy a kazdemu 🙂

svoja
15. lis 2009

No tak se teda podle toho zaridime, rodit jeste nechci 😀

Husu taky chciiiii, nasi dneska obedvaj kachnu se zelim a s knedlikem...ja ji snad pujdu koupit a v tejdnu ji udelam...i kdyz to je docela haluz kachnu v tydnu, co? 😀 😀 ...ale co.....

HYPO odpocivej!!!

svoja
15. lis 2009

Holky je velkej rozdil mezi kachnou a husou v chuti?

cat79
15. lis 2009

jo, husa je víc tučná, jako sádlo, taky je to chuťově trošku jiný🙂)

svoja
15. lis 2009

Perlan je nejaka tkanina, kterou se utira mimcu na mokro zadek pri prebalovani. Misto tech vhcenych ubrousku. Je bez chemie.

cat79
15. lis 2009

Jo holky já dneska vyčetla z jedné knížky, že chlap má nárok na den volna když mu rodí žena!!mrkněte na to ještě na netu, tohle je v té velké knize o těhotenství.....má nárok i na požádání na pár dní volna po porordu aby pomohl ženě, ale nevím jestli je to ze zákona🙂

Jinak svoji my taky měli tu kachnu v pátek..kdybych to byla stihla byla už ve čtvrtek🙂))
Tak si nechte všechny chutnat,
Hypo hezky odpočívej, na záda bacha!!!jo OXITICIN se jmenuje ten hormon ve spermijích🙂)

svoja
15. lis 2009

Jj, muze si vzit neco jako "hlidacenku" na tyden myslim!!!

amallie
15. lis 2009

No, takže asi tak......... Pokud je všechno nachystaný, tak to možná může trochu usnadnit, pokud je to ale všechno zavřený, tak taky zůstane 😉 A rozhodně to není tak, že by si člověk vrznul a jel rodit 😀

Husa je větší o hodně, takže se kupuje spíš pro větší společnost, rozdíl v chuti malinkej, ono taky přijde na to, jak je udělaná 😉 My jíme kachny, neb jsou menší, dají se snáz koupit a tak a vždycky jednou ročně pořizujeme husu, kolem sv. Martina, jedna se sežere hned u našich, nebo u nás a druhá je na Vánoce zas u těch druhejch 😉

Z kachny se dá koupit jen kousek, třeba prsa, ale husu, to jako tady v Praze neseženu............leda celou a to je vždycky rvačka 😀 😀 😀 No a celá má třeba 8 kg

Není to divný v týdnu, žaludek to nepozná, neděle neneděle 😀 😀 😀

Jo, oxitocin se vyplavuje i při sání bradavek, ale právě to je všechno jako bylinkový čaje............ asi trochu dobrý to je, ale více méně na h.... 😒

Na kojení nám ho dají v porodnici hned po porodu v pořádný dávce 😉

Tak holky, my už jedeme, papapa

angetha
15. lis 2009

Amalko nechám jí na posteli bez plínky ale na podložce, a jak jí prďka větrá tak se občas vyčurá...a tuhle jsem jí nesla do vany za manželem, koukali jsme spolu do zrcadla a ona mi začala čurat do ruky 😀 😀 😀
perlan jsem před použitím neprala

svoja
15. lis 2009

muz se mi vratil, huraaa....ma odrene podpazi od dresu, tak jsem mu to namazala HIPPem proti opruzeninam...a tak krasne to voni, ze bych ho snedla....asi poridim od HIPP jeste neco... 😅

dala bych si husu i kachnu, padni komu padni🙂

cat79
15. lis 2009

Svoji a co máš od toho HIPP co voní?Máš i ty vlhké ubrousky??

Jo jinak na huse je víc masa, kachna je taková hubenější.-)
Taťka akorát říkal že koupili 2 husy...takže na Vánoce bude posvícenecká🙂))
Holky jdu koukat na občan Havel, na chatě bylo krásně:.))
papa zítra

carculka
15. lis 2009

ahuuuuj holky..

svoja
15. lis 2009

CAT mame ubrousky, krem na opruzeniny a krem proti mrazu

svoja
15. lis 2009

CAR hoj

carculka
15. lis 2009

svoji,tak co manzilek zas pryc?

holky co budete davat manzilkum k vanocum?