Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
16. lis 2009

Aha tak střecha nefunguje...

prosteja
16. lis 2009

ahojky zdravím všechny, mám zprávy od BLAHU, jsou v nemocnici 😔

angetha
16. lis 2009

Prostějko jakto????

prosteja
16. lis 2009

ve zkratce, prej měl malej přes víkend horečky, takže dneska je hospitalizovali, musí brát antibiotika a má zánět ledvin, chuděrka malá 😖 ..... budou tam prý tak týden, takže abychom prý neměli strach, že se tady neukáže 😉

prosteja
16. lis 2009

tak až zase napíše, že tak vám dám hned vědět 😉 jinak holky obdivuju vás všechny, co jste buď byly v těhu nebo jste doma, protože já jsem dneska jeden jediný den doma sama, manža musel do práce a já už mám všechno poklizeno, vypráno, pověšeno, na plotně se mi dělají lívance a já už nevím, co mám dělat 😅 no nevím, doufám, že po novém roku dlouho doma sama nezůstane a ten prťousek k nám přibude co nejdřív 😀

prosteja
16. lis 2009

a to mě ráno budila pošťačka 😀 přišly mi nějaké balíčky, co jsem měla už delší dobu objednané, oblečeníčko, nafotím a dám na rajče a další plíny, ANGE to by mohlo zajít tebe, přišly mi 2 pleny SWADDLEBEES (nebo jak se to kruciš píše 😀 ) jedna AIO a na jednu se musí dát svrchní kalhotky a jsou naprosto super 😉

angetha
16. lis 2009

Prostějko to je mi Ondráška moc líto ☹ ☹ že je moc pozdravujeme.. 😔
Prostějko být doma je kolotoč..s miminkem se moc nudit nebudeš 🙂 máš i převlečené peřiny? 😎

prosteja
16. lis 2009

ANGE vyřídím a kdyby BLAHu napsala, tak vám dám hned vědět....snad budou brzo doma a ok 😉

no jo, s miminkem to věřím, že to je kolotoč... já obdivuju všechny, co jsou doma těhotné 😀 protože jaksi nemám co dělat...... no jak se dodělají lívance tak si sednu, dám si do nosu a asi si budu číst a užívat si volna 😀 .... peřiny jsme převlíkali s manžou včera 😀

prosteja
16. lis 2009

ještě teda můžu žehlit, když se budu moc nudit 😀 ... je fakt, že když přijdu z práce tak už nic moc neudělám, mám toho plné kecky....... být doma je něco úplně jinýho 😉

prosteja
16. lis 2009

no nic letím na ty lívance a k nějaké dobré knížce... mějte se krásně holky, kdyby napsala BLAHU tak dám určo vědět, jinak až ve středu.....páčko 😵

carculka
16. lis 2009

ahojky holky..jakpak se mate?

ze blahu moc pozdravuju a drzi palecky at jsou brzo zdravi 😉 chudinka malinkej

carculka
16. lis 2009

teda drzim ne drzi

cat79
16. lis 2009

Jééé, chuděrka malej Ondrášek☹((snad bude brzičko v pořádku, čurdísek malinkatej!!!

Mě nešel celý den koník a kozkám že vám asi taky ne, páč tu nic nepřibylo..
Byla tu tchýňka na návštěvě, už se strašně těší🙂))a líbila se jí vanička🙂)

Holky tak jsem okoukla ty těhu podprdy, ale nevím jestli S nebo BEZ kostic a jestli mikrovlákno a nebo bavlna...mají teda černou, bílou a tělovou...takže supeer a taky stahovací kalhotky po porodu🙂)

Jinak na matrice vše zařízené, jupííííííííííí, bylo to dojemné jak jsme tam vyplňovali to jméno🙂))
Jo a byli tam dva..asi romové s 6ti denním miminkem, no mimi nádherný ale 6 dní...to bych asi na magistrát a do města ještě nešla, noo☹((

A máme i pediatra, ve středu tam jdeme podívat se na ordinaci a dostat informace co a jak po porodu a tak.

carculka
16. lis 2009

cat my mame taky ediatra uz zarizenyho..ae jen rekla at po porodu zavolame...

holky co musim vse zaridit(krom nakupu a priprav pro mimi)?jako jaky papiry,kam zajit pred porodem a kam po..vubec nevim

cat79
16. lis 2009

Car myslím že před porodem jen na matriku pokud nejsou rodiče sesdaní a taky jestliže chcete trvalé bydliště mimča dle otce, to jsme třeba nevěděli, že je trv. bydliště miminka automaticky podle matky, tak jsme to museli vyřídit.
No a po porodu se myslím musí zase na magistrát pro rodný list miminka a taky na sociálku požádat o porodné..víc nevím🙂))

carculka
16. lis 2009

cat a ete taky asi vyridit pak materskou a rodicak,ne?a kdyz jsme svoji,tak nemusime na matriku?

sacvi
16. lis 2009

Ahoj holky, jen rychle nakukuju..dneska má malá den nic moc ale momentálně spinká ale myslím bude brzo vzhůru

Ondráška je mi moc líto ☹ Snad mu bude brzo dobře. Moc držím pěstičky

Holky já objednala malá jídelní židličku a mám obrovskou radooost. Je sice dražší než ostatní ale je už aji pro miminko od narození že v ní nejdřív jenom leží a pak jak roste se židlička upravuje a má eště takovou hrazdičku s hračkou a sem úplně šťastná že sem ju našla a malá už v ní bude moct být i když eště samo nemůže sedět..Hurááá 😀

cat79
16. lis 2009

nemusíte, jméno máte jasný🙂)
Mateřskou ti vyřizuje zaměstnavatel a ten rodičák si pak ňák vyběhneš až po těch 28týdnech🙂neboj, všechno ti řeknou🙂

carculka
16. lis 2009

sac,tak nam hod odkazek a pochlub se 😉

cat..ahaaa..ja myslela ze se na matriku musi i kuli krestnimu 😀 ..

cat79
16. lis 2009

Carcul to se řeší v porodnici🙂)tam vyplníš takovej dotazník🙂

Sac hoď sem odkaz ať to taky omrknem🙂))

carculka
16. lis 2009

cat..dekujuuuuu 😉 takze jen zamestnavatel vyridi materskou a pak dojdu na matrku pro rodny list a zazadam o rodicak a porodny,ze 😀

sacvi
16. lis 2009

jo já hodím odkaz ráda..jsem totiž z toho nadšená a mrzí mě že sem to nevěděla už dřív už bych ji měla dávno 😀 Já když něco dělám v kuchyni tak mám malou v tom lehátku ale to je moc u země kde akorát táhne a malá nemá výhled a takhle to teď bude super..prohlídnite ty obrázky je to suprově nafocený 😉

Tak tuto budeme mít: hurááá 😀
http://www.caryfuk.cz/detsky-nabytek/jidelni-zi...

cat79
16. lis 2009

Car ANO🙂a na vítání občánků se poptej na mahistrátě, aby na vás nezapomněli🙂)

Sac super, jdu to omrknout🙂

carculka
16. lis 2009

sac..supeeer.vypada bezvadne 😵 😵 😵

sacvi
16. lis 2009

že jo...věřím že se tam bude prdelce malé líbit 😵

cat79
16. lis 2009

Sac ta je fakt supeer!!!teda ta cena taky, ale zase je to tak multifunkční, že se to vyplatí...

sacvi
16. lis 2009

No cena je děsná 😒 Ale fakt sem za takovou židličku moc ráda..stejně už brzo začneme s příkrmama tak aspoň v ní budu moct malou hezky krmit 😵

cat79
16. lis 2009

Já jen přemýšlím jak to budem s malym dělat, jako jak bude vypat náš den a podle toho pořídím tyhle věci, ale takhle když je to lehátko vlastně vysoko je daleko lepší než to melé co máme, ale snad ho taky využijem, ale třeba usoudím že to co máš Sac bude nejlepší, cena necena bude naše🙂))

svoja
16. lis 2009

cau zeny, byli jsme se projit a u nasich....jsem hotova....

ted me ceka ulice, udelat hrachovku a pak superstar...