Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
18. lis 2009

LUCI ahojky, neboj, to je u kazdyho jiny, ja jsem nekolik tydnu nejedla nic...jen treba rohlik s pomazkem, jinak nic...nemohla jsem se na jidlo ani podivat, ale zase jsem nezvracela, i kdyz me bylo blbe dost....nemohla jsem vubec uzeniny, maso, nic takoveho....dala jsem par kg dolu, no a postupne, kolem toho 15 tt jsem zacala zase normalne jist-teda spis zrat bych rekla 😀

Holky co to je, kdyz me boli cele bricho, takovy krece jakoby? A i me prijde tvrde? To jsou ti poslove? Uz? Jako ufff 😅

cibka
18. lis 2009

ahojky

cat79
18. lis 2009

Ahoj Svoji, poslíčci jsou už jako stahy dělohy,slabé,ty křeče a tvrednutí, to je zase to magnezium, piješ a papkáš?

Cib nazdárek!!!

svoja
18. lis 2009

aha, takze kdyz me boli podbrich jakoby pri ms a u toho je tvrde bricho, tak to jsou poslove?

a kdyz me boli celej brich a je tvrdej, tak to je "jen" to tvrdnuti"? magnezko piju....teda, kdyz nezapomenu 😅

jaka je ta podprda? vyfot....ja taky tu svou vyfotim...

cat79
18. lis 2009

Hele Svoji mě dneska taky bolí ten podbříšek, tvrdnutí teda ještě neznám, ale podbříšek včera a dnes poprve...asi je to změnou počasí🙂))

Podprďu buď vyfotim, nebo najdu na netu a vložím, jo??🙂

cat79
18. lis 2009

http://www.lingerie.sk/web/catalog/mama-new-koj...

..je prostě úžasná a super se to otvírá na to kojení, já ji teda koupila za 699,-ale je to super značka a kvalita.

svoja
18. lis 2009

CAT moooc hezka 😵 😵 😵

Jak je mimi ted asi velky? Ja mam pocit, ze uz tam nema misto...chudinka se tam tak tlaci a me to boli jako cert, jak se asi musi citit...

carculka
18. lis 2009

ahojky holky..vubec nestiham..ted jsem prilitla domu a musim ete varit 😝 ....jen co se napapkam...
tak sup schrnte mi nekdo novinky,jelikoz nedocitam,nestiham a jsem hotova..

svoja
18. lis 2009

CAR ahojky, myslim, ze za dnesek toho nebylo zas tolik, zkus docist....

svoja
18. lis 2009

CAT jeste prosimte...jak mas v albicku to pocitadlo...46 dni do porodu...to mas vypocitany na ten termin 3.1.???? To je mazec, kdyz to vidim takhle....46 dni uz jenom 😲 😲

hehena
autor
18. lis 2009

hoj ženy, tak je tu kočárek... ještě samozřejmě chybí pár věcí jako vložná taška, fusak, moskytiéra atp... ale snad to příde včas... autosedajdu kupujem jinde a jinou, takže to snad nebude tak dlouho trvat 🙂

hehena
autor
18. lis 2009

jsem z teho paf... čučím na něj jako puk... si mám kočár v rekordním čase 🙂))

svoja
18. lis 2009

HEHE no to je bomba teda!!! ukaz!!!

hehena
autor
18. lis 2009

SVOJI mám vyblitej foťák... 🙂)) zítra dotám foto... no prostě Teutonia Cosmo 🙂))

hehena
autor
18. lis 2009

jdu se konečně nabaštit... ještě jsem od oběda nic nejedla...

svoja
18. lis 2009

HEHE uz se tesim na fota!!! a s tim stravovanim jsi ostuda!!!

carculka
18. lis 2009

hehenko...jeee super..se tesim na fotecky a taky na tvy dojmy z kociku... 😵 😵 😵

svoji,nestiham,nestacim-varim,uklizim ,nakukuju...a stejne to musim uz zabalit...

mejte se holky a mimiskove..paa 😉

svoja
18. lis 2009

car jsi rychla jako vitr....🙂 paa

hehena
autor
18. lis 2009

CARCUL no dojmy zatím skvělý..
i když jsem z toho taková rozpačitá, že máme tak drahej vůz - vyzní to asi divně, ale je mi to na jednu stranu hrozně nepříjemný... snad je fakt tak kvalitní a stojí za ty děsivý peníze... 😅 🙂

CARCUL pá 🙂

hehena
autor
18. lis 2009

je to přesně tahle... čokoládově hnědá - Fashion Design 3620
http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/...

hehena
autor
18. lis 2009

no nic jdu se natáhnout... .) holky mějte se. zítra se snad ukážu víc 🙂 😵 😵 😵 pá a brou noc!

luciebx
18. lis 2009

no ja nastesti teda taky nezvracim ale je mi divne no.. uff.. nemuzu ani varit jidlo... chudak pritel kazdy den vari.... to su zenska teda.. 😅 zase sem se rozbulela u filmu a pritel na me kouka ze jestli sem jako OK haha..
mu rikam ze me toto fakt nebavi.. rano vstat cely den mi je divno nemuzu poradne jist a jdu zase spat a rano je tu a opet znovu.. ach jo..

amallie
19. lis 2009

tak zase nespím, chjo............. ☹ jsem vás dočetla a jdu do zkusit ještě

cat79
19. lis 2009

Dobré ranko, my už taky nespíme🙂))
jsem šla na WC a koukám že už je 7, tak si dávám snídaničku, a poo kakau si ještě asi dáchnu🙂

Amal, ty už to máš asi těžký, viď???Jinak teda jsem zkoušela spát s kojo polštářem a hrůza, tvrdý jak šutrák🙂)hihi

Svoji, to odpočítávání mám na 3.1., takže je to tak🙂))taky se někdy vyděsím 45dní do porodu je fakt za dveřma!!!!copa tam má amal?🙂))

Carculka nestíhá, chudinka, však mi ti to všechno převyprávíme...

prosteja
19. lis 2009

dobré ránko všem 😵

HEHE gratulace ke kočárku 😉 už se těším na foto 😉

CAT z toho polštáře si buď zkus usypat ty kuličky, tak aby ti vyhovoval anebo chvíli počkej, využij ho spíš přes den a on si jakoby lehne sám 😅

prosteja
19. lis 2009

jo a jinak jsem na jiné diskuzi četla od holčin, co teď rodí nebo se chystají rodit, že prý od ledna by mělo být očkování Prevenar zadara 😉 čeká se snad už jen na nějaký schválení nebo co.....

prosteja
19. lis 2009

a já včera fotila pupíno, tak kdo chce může mrknout: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/

angetha
19. lis 2009

Ahojky holky, my jedeme dnes na plicní zkontrolovat očkování proti TBC a v úterý asi první očkování tou hexavakcínou i proti pneumokokovi, prdím na nějaký schválení 😎
Prostějko máš hezounké bříško 🙂 🙂

svoja
19. lis 2009

Dobry den!!!
Ja jsem sla spat az ve dve a po sedme uz jsem byla vzhuru...jeste polehavam a pujdu si asi udelat snidani do postylky. Muz prijel z nocni, chrni. A ja lezim v posteli v baruncinem pokojicku🙂

Vcera jsem fotila vecicky, ale zase jem to smazala, nebot to bylo oranzovy, kdyz jsem to fotila vecer...tak snad dnes. U te vybavicky to tak nevadi, ale u tech hadriku.... 😒

Slysela jsem od vice lidi, ze uz bych mela pomalu prat....tak nevim 😒

PROSTEJ uz peknej pupik 😉 😉 Jj, o tom Prevenaru jsem slysela.

CAT tyjo, tak to je mazec....45 dni...klidne za mesic touhle dobou uz muzeme rodit 😲 😲

svoja
19. lis 2009

Po tom, co se ted stalo te me kamaradce jsem se rozhodla, ze nejspis necham malou ockovat proti meningo a pneumoko. Jsou to sajrajty a i kdyz je to treba ockovani jen proti nekterym "druhum", stoji me to za to.