Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
25. lis 2009

u nás v porodce taky toaleťák nebyl.. 😖

hehena
autor
25. lis 2009

ženy tak já vložky taky ne e... tampon jsem používala i na noc... 😅 prostě obr odpor k vložkám.... takže to bude asi krušný si na to zvyknout...

SAC Lactacydový ubrousky občas používám i teď a taky se chystám přibalit je do porodky... 🙂

sacvi
25. lis 2009

hehenko určitě přibal 😉

luciebx
25. lis 2009

no ja teda vlozky taky nemuzu.. sem mela laparo v kvetnu a mela sem tu dalsi mrchu pouzivat vlozky a trpela sem... vubec sem nikam nechodila sem si pripadla ze mi to jde videt a furt sem to citila jak mi to mezi nohama vadi.. takze tampony vyhravaji i u me..

amallie
25. lis 2009

hehe: no jen jsem jí lepila, ne že bych jí jako vyráběla

svoji: no, tak podpažák vzít můžeš, ale nematlej ho moc, aby tě baru cítila

ten hajzlpapír je síla teda, ten neberu, snad ho mají

sac: a to tě neštípalo??? šmidlala ses klíďo ubrouskem???

luciebx
25. lis 2009

amal tak radsi ten toaletak pribal nikdy nevis.. abys tam pak nebrala holkam hihi... treba jen pul rulicky..

sacvi
25. lis 2009

amali nic neštípalo právě přinášelo fakt úlevu..si nedovedu představit se šudlit toaleťákem 😕 😅
A to sem byla šitá až až 🙄

svoja
25. lis 2009

ja mam lactacyd i ten myci gel i ubrousky....asi to vezmu...kdyztak to privezu domu no....ja mam pocit, ze se jen vodou proste neumeju....

no podpazak beru a matlat se budu...trochu...prave aby baru necitila smradlavou mamu 😀 😀

hehena
autor
25. lis 2009

holky vemte si to porodky jelení lůj.... a rozhodně nějakou sladkou sušku jako energetickej doplněk... obojí je dobrý při delším porodu...

svoja
25. lis 2009

jj, jeleni luj a nejaky dobroty...taky jsem slysela 😉

amallie
25. lis 2009

holky, tak koukám, že jsem skutečně jediná, které vložky nevadí 😲 😲 😲 no aspoň v něčem jsem výjimečná, že 😀 😀 😀

tak že bych vzala hajzlák? ale to snad proboha mají, píšou, neberte krámy, nemáme je kam dát, už jen ten župan mi zabírá půl tašky

luciebx
25. lis 2009

no treba bez jeleniho luje na rty nevydrzim pul dne.. mam dost vysusene rty takze se furt necim mazu..

amallie
25. lis 2009

sac: tys čůrala jako do záchoda??? já jsem připravená čůrat ve sprše totiž............... to jde jajo normálně? to bude štípat, ne????au au au

tak já vezmu ubrousky taky, ale dětský, sebamed už kupovat nejdu

sušenky přidávám, beru banánky v čoko

luciebx
25. lis 2009

amal... curani ve sprse je super uleva ne.. a kor kdyz te treba boli brisko nebo ses nemocna... takze si myslim ze pri porodu se ti na zachod moc litat chtit nebude hihi vsak je to voda ne.. . 😀 😀

hehena
autor
25. lis 2009

no a když ještě hodiny prodejcháváš kontrakce LUCI, tak je to asi fakt dobrý mít ho s sebou 🙂

čajíky pij jen ovocný, teď radši bylinky nepij. ať ti to zbytečně nedráždí organizmus - krom teda heřmánku a fenyklu - obojí je dobrý na trávení... s čajema se tady experimentuje o dost dýl - jak píše SVOJI od 34. týdne těhuhu.... 🙂

lactacyd určitě beru, parfémovaný je to jemně a navíc se dá koupit ještě víc citlivější či jak to napsat... 😅 gel nevím, jestli vezmu, to asi postačí voda, zvlášť když si pipku budu otírat po záchodkování tím lactacyd ubrouskem...
jo jinak AMALLI je to tak vlhčený, že to nemůže škrábat ... to právě spíš ten toaleťák, zvlášť v nemocnicích mají ten nejlevnější tvrdej a to jako po porodu au au... ☹

amallie
25. lis 2009

lucie: no právě spíš půjdu do vody, ne?

hehena
autor
25. lis 2009

LUCI já myslím, že se po porodu čůrání ve sprše přímo doporučuje...

sacvi
25. lis 2009

amali tak esi ti někdo malou pohlídá pak klidně choď čůrat do sprchy..já byla ráda když mohla odskočit na wc 😅 A jako bez problému to bylo..

luciebx
25. lis 2009

jo jo do vody.. 🙂

amallie
25. lis 2009

takže jsem přibalila ubrousky, mám teda dětské, neb ty dámské teď doma nemám, dvě tyčinky corny a dvoje banánky v čoko

svoja
25. lis 2009

jo, curat do sprchy se doporucuje...planuju...

luciebx
25. lis 2009

hmm bananky coko ty mam rada.. sakra asi zitra skocim do polskyho obchodu zda je tu nahodou nemaji... 🙂

sacvi
25. lis 2009

holky mám tu menší rozpory tak radči jdu 😝
Dobrou

amallie
25. lis 2009

sac: nemůže počkat chvíli sama? když bude na pokoji ještě někdo?

páč počítám s čůráním do sprchy

a jak je to s velkou stranou????? 😲 😲 😲 toho se teda bojím..............

luciebx
25. lis 2009

sacvi.. dobrou..

svoja
25. lis 2009

AMAL taky me to zajima....nekdo psal, ze to je jak druhej porod potom 😒

svoja
25. lis 2009

SAC brou...jaky rozpory? 😲

luciebx
25. lis 2009

no nic holky ja se taky loucim.. jdu koukat telku.. .a natahnout se.. a do hodky asi pujdu spinkat.. takze papa a zitra se tu zase ukazu... 🙂 🙂

amallie
25. lis 2009

no to snad ne!!!! tak radši nebudu jíst teda, abych nemusela................

amallie
25. lis 2009

luci: chodíš už v osum??? tak to seš správná těhule v prvním trimestru 😀