Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
25. lis 2009

tak jsem dočetla ten porod ANGE švagrový... mno :((( nif mof.... jsem ani netušila, že jde roztahovat ručně jako :(((( naštěstí jsou obě v pořádku... teda ale z jízdy na koni :(( 😲

ženštiny jdu se konečně natáhnout...

svoja
25. lis 2009

jako ale jak lzou ti chlapi...to je hrozny....

amallie
25. lis 2009

vyfotila jsem nohy, schválně předvedu

amallie
25. lis 2009

chlapi jsou vždycky a dokonce i když je to lež od očí bijící!!!!!! co mi kolikrát kdo byl schopen vykládat, no to bych blila ještě teď

carculka
25. lis 2009

amal..ty jo,chudinko... ☹

holky takovy chlapy jsou na zabiti..ale jako obcas se nedivim-naky zensky si mysli ze uz nemusi po svatbe o sebe dbat,a jak rika amal resi uplny kravoviny a vyvolavaj hadky-fakt se z nakych stavaj slepice..si mysli ze maj chlapy jisty..

holky,taaak vcera mi byla tak zle z prezrani kdyz jsme prisli z ty vecere..opet jsem vyzrala pul restaurace 😀

svoja
25. lis 2009

jezis amal, to je sileny ty nohy 😲 ...prej to porodem splaskne 😒 😉

amallie
25. lis 2009

no občas je to i horší, dneska to mám méně i............... 😒 😒 😒

včera jsem tam měla až dolíky, fuj, hnus

a takhkle to mám až ke kolenům 😲 😲 😲

carcul: cos sežrala???

carculka
25. lis 2009

by fakt uz amalka mela vylezt at uz te to netrapi...po porodu budes mit zas nozky jak lanka 😉

svoja
25. lis 2009

no nic, zeny...jdu se sebou neco udelat a asi zalehnu...stejne asi neusnu zas 😒 ...tak bou s kobrou 😉

carculka
25. lis 2009

brou svoji..

no my byli na veceri-na to vyroci svatby..taak zacla jsem predkrmem,polivkou,rybou(morsky vlk ,ale byl fakt nakej vetsi nez obvykle)k tomu rozpeceny bagetky,zeleninovej salat,a pak zakusek(mnam ten byl)s kafickem..doma kdyz jsem lehla a bylo mi silene 😅

amallie
25. lis 2009

ale to jsou maličký porce, ne? lehoučká rybička..... 😉

já teď jím teda fakt za dva a to jako bych neměla............ ale jak dřepím doma........

zítra musím na schůzi, tak půjdu ven, jestli obuju boty, pokud ne, tak pojedu těch 300m autem v bačkorách 😲

taky si jdu pomalu lehnout, musím natáhnout ty pařáty, dobrou 😉

carculka
25. lis 2009

amal..no prave ze tam nejsou malicky porce 😀 a ta rybicka byla jak dva vetsi pstruzy 😀

tak dobrooooou 😉 a at zitra jsou nozky lepsi at nemusis v backorach

cat79
26. lis 2009

Dobré ranko🙂))
Tak mě vzbudil mega kašel☹(no, průdušky to neustály, škoda, myslela jsem že když jsem včera pila jeden průduškovej čaj za druhym, že mi to vráti, tak prd☹

No ale už alespoň vykašlávám a smrkám a dýchám nosem🙂))

Jinak jsem včera dostala boží těhu míč, je průhlednej, naprosto úžasnej, jsme se nasmáli když jsme to tu pumpičkou nafukovali, mám 75cm a pořád je ještě tak napůl🙂))

Jinak krásný růžičky a čokoládky a portské vínko..na to si teda počkám 😀

Holky tak mám lněné semínko i maliník, semínko si dávám do jogurtu a maliník začnu pít hned jak dopiju ten průduškáč🙂))

blahovka.cz
26. lis 2009

Ahojky zeny,tak uz jsme vzhuru,napapany a hry jsou v plnem proudu.

trosicku doctu vcerejsek

cat opozdene vsechno nej nej nej k svatecku at uz te tech poslednich par tydnu denisek nezlobi a utece to jako voda!!! 😀 😀 😀 😀
darecky jsi dostala krasny a co ty fotecky z baby dnu??? 😀

jsem vcera vam zapomela rict,ze ve vsech albertech(hypernovach) jsou slevy 50% na pleny pampershlavne na sleep a play,ale i treba novorozenecky,ale teda v nasem uz nemeli,vietnamci to vykoupili,jako to mi stve,oni to zkoupi vsechno a a pak to prodaj draho,jako normalni clovek nema moznost se dostat ke sleve 😠

prosteja
26. lis 2009

dobré ránko holky, tak ač se to zdá neuvěřitelné, hlásím stříhání metru v práci..... 😀 ode dneška mě čeká 15 pracovních dnů, možná jen 13, pokud mě donutí vybrat si všechnu dovolenou 😀

blahovka.cz
26. lis 2009

ahojky prostejko,teeeeddaaa fakt,jo?ty se mas,to uteklo vid,to je docela dobry,vybrat si dovcu pred materskou to je supr,jukla jsem na fotecku mimi krasny ta smouha ani neni videt,jako pupik a pridas nekam dlasi??

prosteja
26. lis 2009

BLAHU ahoooj, no fakt to hrozně letí, ono se to nezdá, ale jak jsou tam ty svátky, tak o to celý se mi to krátí 😅 ...

jinak ta fotka napravo máme hlavičku a před hlavičkou nožičky a to dole, taková ta bambulka (myslím HEHE se včera na to ptala), tak to jsme mysleli, že je pindík 😀 ale není, při zvětšení na PC je to fakt pupeční šňůra, takže pohlaví zůstalo utajeno, jak jsme chtěli 😉

a ta šmouha na téhle fotce není, to je jediná fotka, která šla jakžtakž z toho vyrobit, ty ostatní jsou daleko hezčí, mimi na nás krásně špulilo pusinku a olizovalo si kolínko a zívalo a cucalo paleček, ale vždycky má prostě přes některou část obličejíku takovou šmouhu zastřenou, jak leželo hlavičkou pod mým pupíkem 😖 ale video je krásný, jsem ráda, že jsme tam byli 😉

prosteja
26. lis 2009

a fotky zkusím další vyseparovat, ale bude to chtít pohrát si s tím videem... 😉 takže to bude chvilku trvat... jo a ještě přidám pupoňa.... 😀

cat79
26. lis 2009

Ahooj Blahu🙂
děkuju za přáníčko🙂
..u nás už albert ani hypernova není☹(((škoda☹((

..jjo. vietnamci jsoubusinessmani🙂)))spíš by to mělo být omezeno na počet ks, ne, aby si každý mohl udělat radost slevou...to je blbost těch hypermarketů, no.

blahovka.cz
26. lis 2009

cat to bohuzel nebude mit vliv oni pujdou vickrat 😒

prostejko jukkla jsem na to,a souhlasim,ale tak taky nemusi,chce to vic fotek

teda holky jsem v soku manza dela s jednim klukem v praci a jeho bejvalce se kterou se taky zname se v patek obesil 17 letej bracha,proboha co ten mohl mit za duvody????to nechapu,prej mu nasli v compu emo stranky,ale to se taky mohl jen mrknout . . . mam z toho uplne husinu!!! 😲 😲 😲 😲

cat79
26. lis 2009

co jsou EMO stránky????
Bože to je hrozný, 17let 😲 😲 😲
To je mi moc líto, chudáci rodiče, takhle před Vánocema☹((

Prostěj ty máš ještě víc foteček na rajčeti?Hoď mi sem odkaz, please🙂)
Jinak teda hustý jestli ti zbývá 15dní🙂)))to je hustý🙂)))

prosteja
26. lis 2009

BLAHU no my jsme to zkoušeli i z toho videa a je to vyloženě pupeční šňůra... i nám to potvrdila holčina, co dělá na gyndě, na dálku přes net, že to je pupeční šňůra.... 😉 ono když to prostě zvětšíš, tak to jde vidět, jak to jednolitě pokračuje k bříšku a jednolitě nahoru k těm nožičkám.... ale tak my to tak nezkoumáme, to já jen, že když jsem tu fotku uviděla poprvé, tak říkám, co to je ta bambulka mezi nožičkama 😀 😀 😀 s tím klukem je to hrozný, taky to nechápu, jak může mít takovej mladej klučina důvod se oběsit, ale asi měl no 😔

CAT ještě nemám foto na rajčeti, musím si pohrát s tím videem, ale odkaz sem pak dám 😉

blahovka.cz
26. lis 2009

ten duvod by mi taky zajimal,prej ho nasel tata na pude

cat ty jsi neslysela o emo stylu??to frci u mladych,ja bych to nazvala spis sektou - chodi furt v cernym,nemluvi,ma to nejaky zasady,a nabada to k sebe poskozovani a depresim,pockej dam ti odkaz

http://bud-emo.blog.cz/0705/emo-pravidla

fakt uzsny pravidla,co zblbnou decka

prosteja
26. lis 2009

BLAHU tak o tom jsem taky neslyšela.... ale fakt super sekta 🙄 😠

jinak já znám podobný příběh, ale jen z našeho malého města, neznám ty lidi osobně, ale je to asi 4 roky, co se kluk demonstrativně oběsil na stromě před barákem své holky, která se s ním rozešla... a symbolicky to udělal na Štědrý den 😔 😔 😔

blahovka.cz
26. lis 2009

jo treba to pravidlo c.41 to je opravdu uzasny 🙄 ted se mi neco chce napsat,ale radsi PIP,PIP,PIP,PIP,PIP A PIP

prosteja
26. lis 2009

jo a mám info pro AMAL 😉 ohledně toho předplatného a zavinovačky..... volala jsem tam na ověření adresy tak jsem se zrovna zeptala, časopis je prý v těchto dnech rozesílán a novým předplatitelům se zároveň odesílá i dárek, který si vybrali..... ale paní mi nebyla schopná říct, jestli to jde jako v jednom nebo zvlášť..... tak se musíme nechat překvapit, ale co nevidět by to prý mělo oboje dorazit 😉

cat79
26. lis 2009

..aha, tak to je hustý tyhle sekty☹((
teda to abychom se o ty naše prcky pěkně pořád báli, co???
Ten internet je taky někdy spíš ke škodě..tyhle blogy a chaty a sekty a a tak☹((škoda lidského života☹((

No nic, jdu se kurýrovat, zítra jedeme konečně pro kocík, dnes mám ve 4 kurz a chci tam jít, tak ať jsem fit🙂))
Ale teda přes bříško se už sotva ohnu🙂)je to sranda🙂)))

tak zatím holky papapapapa

blahovka.cz
26. lis 2009

no jako prostejko chudak i ta holka,jako na malym meste,ty ji musi odsuzovat do dneska 😖 a takovy veci na vanoce jsou hnusny,prosteze clovek je pak ani moc nechce slavit

svoja
26. lis 2009

Dobre rano,
dnes jsem se krasne vyspala...posledni noci je Barunka hodna, vynahrazuje si to pres den 😎
Pridala jsem trochu opozdene pupek...konec 35tt🙂
Hezky den vsem!

O EMO jsem slysela, i ze skoly, bohzel je to mezi mladejma hodne moderni ted a hrajou si na to uz i deti v 5.tridach....smradi, nevedi co roupama a rodice jsou z toho akorat na mrtvici.

prosteja
26. lis 2009

BLAHU naštěstí ji nikdo neodsuzuje...... prostě oni spolu byli snad 2 měsíce, mladí lidi, jim snad bylo tenkrát 26 nebo kolik...... tam se nedalo mluvit o žádné velké lásce.... ona z toho byla samozřejmě špatná, chodila snad i k psychiatrovi, no není se čemu divit ☹ ...... fuj, je to hnus, nahoďme jiné téma 😉