Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
27. črc 2009

VER já ti ani nevím jak je... dneska mám divnou náladu 🙂))) a mám zas hlad... 😅

verled
27. črc 2009

hehe.a co miminko??.-)

veny:no jo vždy´t se snažíte uplně malinko a beztak kdybys otěhu hned po vysazení s největší pravděbodobností by se to neudrželo......co tak sleduju, já nebrala HA od listopadu a otěhotněla jsem v dubnu.....klídek holka tělo se musí vypořádat s chemií a nakonec to přijde, jen klidně dopřej tělu regeneraci a nestresuj se jsi zdravá od pohledu 😉

hehena
autor
27. črc 2009

VER nevím co miminko, snad tam je a je mu dobře... na tu gyndu jdu nakonec zítra ráno...

verled
27. črc 2009

hehe:jak divnou??já zas imrvére přemýšlím nad tím kam se mi ten 14cm prcej vejde🙂

jinak jsou v albu nový fotečky.-)

verled
27. črc 2009

HEHE:se těšíš co??já už se nemůžu dočkaat toho 10.8.:-)

hehena
autor
27. črc 2009

hele VER... tys asi chtěla miminko viď? i když to bylo neplánovaný? myslím tím, že ses s tím rychle vypořádala a začla se těšit... ?

hehena
autor
27. črc 2009

no já ani nevím... tak mám obavy jestli je všechno ok... takže prožitek nemám asi radši žádnej...

hehena
autor
27. črc 2009

já myslím, že trochu těšit se začnu asi až na svatýho dyndy... tzn. někdy v 15 tt ....

venyska
27. črc 2009

hehe:Jaké to je?Dcera je to nejlepší co mě v životě potkalo.Manžela jsem potkala až potom 😀 S narozením dítěte,se mi úplně změnil život,pohled na něj,vše kolem...Prožila jsem si s ní i nehezké chvíle,nemoci,atd...ale ostatně to k tomu patří.Když je nemocná,vždy si přeji ať to příště raději postihne mě.Není nic horšího,když je malé dítě,je nemocné-nechápe co se s ním děje,a Vy trpíte s ním!!!Samozřejmě vím že jsou na tom děti hůř,maminky také.Stručně řečeno,pro mě je dítě náplň života 🙂

venyska
27. črc 2009

Já vím že jiní snažilky si asi klepají na čelo a říkají:" ta je úplně prdlá,snaží se 2 měsíce a plaší,co mám říkat já,snažím se 2 roky a nic" ale mě to prostě nedá.Čekala jsem že to půjde co by dup 😠

verled
27. črc 2009

hehe:noo chtěla, my jsme ho plánovali na Vánoce, což se nepovedlo, pak zas ne a stalo se, byla jsme teda v p*deli ja se říká, ale nakonec se těšim.-)
hehe:to budeš mít pořád:já je mám i teď, ale až mi na utz řeknou že má všechno správně tak se mi snad uleví🙂

veny:tajně doufám že to bude holčička🙂
jo zjistila jsem že Vanda má svátek den před Veronikou, tak to je mazec ne??.-)

verled
27. črc 2009

veny:no právě tak to prostě vypusť, určitě vás čeká dovča tak si to užívej a uvidíš přijde to jako rána z čistýho nebe......-)

venyska
27. črc 2009

verled:Dovča nebude,předěláváme barák ☹

verled
27. črc 2009

veny.hmm tak to je upe nejlepší odreagovačka, myslim pustit se do něčeho naplno a zapomenout na snažení...... 😉 ...budeš vymejšlet jak to tam mít hezký🙂

verled
27. črc 2009

veny:já mam zas problém s tim že na to budu sama

venyska
27. črc 2009

Na co sama???

verled
27. črc 2009

veny:na miminko, přítel mě opustil 😖

venyska
27. črc 2009

verled:CO???Tak to je pěknej zmetek!!!

venyska
27. črc 2009

verled:On ví o miminku???

verled
27. črc 2009

veny:jo ví......

venyska
27. črc 2009

Co je to za zmetka sakra???Co si Ty chlapy myslej????Hlavně še k němu nevracej!Jednou Vás opustil,podruhé nemá šancy!!!Mluvím z vlastní zkušenosti

verled
27. črc 2009

veny:jo asi si nevybereš........

verled
27. črc 2009

nejhorší asi je, že jsem dva roky byla s člověkem, který je někdo jiný než ten koho miluju:-/

verled
27. črc 2009

Venyska:on stejně nebude mít zájem....už si v autě vozí nějakou jinou....fofr no...

hehena
autor
27. črc 2009

VENY já myslím, že si tu nikdo neklepe na čelo... někdo je do snažení víc zapálenej, někdo míň... já jsem nepočítala s tím, že se to povede hned, takže jsem nijak zklamaná nebyla... to je asi jen o psychice a tak vůbec... navíc mě mateřský pudy nějak minuly... resp. měla jsem je - ale před dvěma rokama... tenkrát to z mnoha důvodu nešlo a tak to zůstalo jen v rodivně přemýšlení nad miminkem... jednu dobu jsem endělala nic jinýho než koukala na kočárky na netu, na miminka, na porody... jenže jak to člověk v sobě ubije, tak je to fuč...

no a teď jsem v tom, samo ještě nevím jak to dopadne, těším se i se bojím, jestli to zvládnu... myslím i na takový hovadiny, jestli pak nebudu závidět kamarádům, že oni cestujou a užívají a já se starám jen o plíny a krmení... prostě se mnou je to fakt sranda... já už jsem holt taková, nic nenechám plynout normálně, hrozně se v tom pitvám...

a jinak jsi to napsala fakt krásně.... můžu vědět kolik ti je?

verled
27. črc 2009

sakra jak se může něco takovýho stát 😢 😢 že se někdo takhle dokáže přetvařovat a lhát??!!

verled
27. črc 2009

hehe:neboj, takovýhle myšlenky mam taky........ale zároveň myslim na to že mi to prcek vynahradí a že bude určitě rád na světě......a dělat mi radost a že už vlastně nikdy nebudu sama(to mě upřímně děsí).-)...ale zas se nemůžu dočkat toho až se to konečně stane a já toho cvrř´čka poprvé uvidím, uslyším, pohladím a vezmu ho do náruče.-)

verled
27. črc 2009

holky za chvilku mě padla, bože těšims e až si lehnu🙂

venyska
27. črc 2009

Je mi 25.Musím letět k malí,večer se vrátím...pa

katrin111
27. črc 2009

verun 😠