Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
29. črc 2009

angethko už zase chceš předbíhat 😀 Ahoj 😀

sacvi
29. črc 2009

peti krásné fotečky..malej je vážně k zulíbání 😵 😵

angetha
29. črc 2009

Já nechci předbíhat ale fakt to bolelo, a navíc se mi chtělo na záchod a nemohla jsem se zvednout tak o to víc to tlačilo, tak jsem hopsala na sedačce a smála jsem se tomu, jak to asi muselo vypadat..No a máma na mě, ty se u toho směješ jo? 😀 😀
Sac zkuste bříško namasírovat, ona se třeba děloha podráždí a spustí se porod

angetha
29. črc 2009

Peti ten je sladkej 🙂 🙂 🙂 🙂 jak tam spinká s ručičkama nahoru.. 😵

sacvi
29. črc 2009

no jo ale jak angethko?! 😅

angetha
29. črc 2009

No jako normální masáž...dlaněma

sacvi
29. črc 2009

jo ale počkat já vlastně stejně eště rodit nechcu..až se muž uzdraví..a taky bych chtěla jít v so dopoledne na Harryho tak to eště nic masírovat nebudu 😀

angetha
29. črc 2009

Sac 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
29. črc 2009

no PETI to mi nemůžeš dělat... jsem se pobulela... 🙂))) to je děsnej doják... to se fakt nedá! a měla jsi moc šikovný a hodný asistentky, ještě jsem při žádným popisu nečetla, že by mazaly bříško olejíčkem a zapaplovali aroma lampičku a tak vůbec.... no parááááda.... teda já snad pojedu rodit do Zlína nebo co... 🙂))) 😀 😵 😵 😵

a Vítek je překrásnej!!!! 😉

venyska
29. črc 2009

Ahoj děvčata,co je nového?Můžu se zeptat?Jsou nějaké vitaminy pro chlapy na lepší spermíky???Nebo jak bych to měla nazvat 😀 😀 😀 😀

angetha
29. črc 2009

Ahoj Venysko, určitě existují, ale neorientuju se v tom..určitě vitamín E, zinek..ale víc nevím

verled
29. črc 2009

veny:ahoj:-)no určitě jsou , ale spíš ti poradí tady snažilečky, že jo holky?.-)

hehena
autor
29. črc 2009

PETIN manžel pil nějakej kotvičníkovej čaj... navíc prý to zvyšovalo chuť na sex... 🙂 a jinak určitě vitamín E a zinek... v lékárně ti určitě poradí.. 🙂

venyska
29. črc 2009

Kotvičníkovej čaj?Hehe to bylo pro mě?Že jsi napsala petin 😀 😀 😀

angetha
29. črc 2009

Manžel od Peti 😉

hehena
autor
29. črc 2009

jj VENY promiň - to bylo pro tebe... PEŤa nám ho tu zazačátku doporočovala, protože otěhulili hned ten měsíc co ho její manža pil... mohla to bejt samozřejmě náhoda. každopádně vitamíny, zdravější strava a volnější spodní prádlo spermoníkům určitě prospěje... .)

Ty můžeš baštit kyselinu listovou, občas si dej rozpustnej vitamín C a popíjejte červený víno 🙂 budete pěkně uvolněný a bude to na to tata 🙂))) 😉

eeefffaaa
29. črc 2009

ahoj holky!!!stale nerodime 🙄

peti tak krasne jsi to popsala,doufam,ze budu mit porod taky tak v pohode a s takovym pristupem

sac nebo se pry masirujou bradavky,ze to delohu rozdrazdi,ale me to stejne nepomohlo,jak by taky mohlo ze jo 😠

hehe jsem rada ze jste v poradku!!!spadl mi zutr ze srdce

eeefffaaa
29. črc 2009

jezis ta 41 v tt je hrozna!!!ja uz nechcuuuu 😖

eeefffaaa
29. črc 2009

jo a Peti nastrihavali te??

eeefffaaa
29. črc 2009

Peti Vitek je krasnej!!!a tech vlasku co ma 😵 a ty me tam prijdes naprosto v pohodicce,jako kdybys vubec nerodila 🙂

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

JJ ef nastříhavalo mě, mám vnitřní i vnější a hned den porodu jsem seděla na posteli , no fakt mě tam obdivovali 😀 Ale teď jak se to hojí tak mě to pobolívá ale dá se to , mažu měsíčkovou masti a hojí se to krásně 😉
Jinak děkujem za pochvaly prvosenky 😉
Vložím ještě nějaké fotečky určitě 😉

eeefffaaa
29. črc 2009

a bolelo to??kdyz te sili,ten nastrih asi ne,ale pak??a masirovala si hraz nebo ne??

venyska
29. črc 2009

Díky,taky prej kontryhel je dobrej

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

ef nástřih nebolel, stříhala mě ta asistentka "zaučující" tak jsme trošku víc" ale za to jak by la super u porodu jí odpoouštím 😀 a hráz jsme nemasírovala. Jinak šití celkem bolelo asi víc jak porod aspoň u mě, ale M mš držel za ruku a jak mi dali Vítka ať se na něho dívám, tak už jsme žádné šití nevnímala

eeefffaaa
29. črc 2009

Petu ja ti tak zavidim ze uz to mas za sebou a Vitka mas u sebe 😵

venyska
29. črc 2009

A myslíte že kotvičník v kapkách je nějaký rozdíl než čaj?

p.e.t.u.l.k.a
29. črc 2009

ef jj taky jsme ráda když se podívám do kalendáře tak bych ještě měla Vítka mít v bříšku a tak už ho můžu pusinkovat a hladit. Ale ef taky se dočkáš a brzínko uvidíš 😉

venyska
29. črc 2009

Já bylinkám věřím,a když to nezabere,nic tím nezkazím 🙂

baeszinka
29. črc 2009

Ahojky Péťulko,jéé to je krásnej příběh 😵 😵 A Víteček nááádhernej 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Venysku,manža pil taky kotvičníkovej čaj,nevím jestli zabral,ale stihl ho pít jen měsíc 😀

venyska
29. črc 2009

Tak asi zabral,a co ty kapky kotvičníkový???