Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

venyska
17. zář 2009

Svoja:Já nevím.Menses jsem měla 27.8.Cyklus jsem měla od 30 do 36 dnů.Ovu na 19-21 DC.Teď mě ale píchá a tlakuje v podbřišku pořád,do toho ten zánět,ale to byla bolest jiná.Výtok je pryč,ale ovu jsem tentokrát fakt nepoznala

venyska
17. zář 2009

Jsem vůl já vím!

prosteja
17. zář 2009

SVOJI ty mě lákáš 😀 😀 😀 no uvidím, jestli tam budu mít cestu... já to viděla v letáku, že mají 70% slevu na vybrané oděvy...... tak uvidíme, díky 😉

ahoooj VENYS....... tak to je pak těžký, když nevíš, kdy to máš dostat.... tak počítej cyklus cca 30-36 dnů 😉

svoja
17. zář 2009

VENYS jezisi proc bys byla vul....proste to tam bud je nebo neni...nema smysl se obvinovat...tak jeste vydrz...podle posledni ms by byl teoreticky jeste cas na test, ne? tak neblbni....

svoja
17. zář 2009

PROSTEJ no, lakam🙂 dneska jsem tam byla snad hodinu....a vybirala a vybirala...vcera jsme byli s manzelem v hradci a kdyz jsem takhle ctvrt hodiny vybirala a rozmyslela jsem se, jestli vzit tu ruzovou mikinku nebo tu s tim medvidkem, prisel vztekle manzel a mrsknul do kosiku obe, ze nebude cekat dalsi pul hodinu🙂 chichi...

venyska
17. zář 2009

Díky holky,držíte mě nad vodou

prosteja
17. zář 2009

SVOJI no uvidím, když jsem tam byla nakupovat normálně potraviny, tak tam nic moc neměli a to co měli, tak bylo hrozně drahý, bodyčko přes stovku a tak, prostě žádný slevy... tak jsem šla pryč.... 😀 no ale teď mě lákáš, lákáš.... 😀

hehena
autor
17. zář 2009

čus bus ženy... se konečně hlásí hladová hehena.. :((((
si asi zase ukousnu ruku... 🙂

jak se dneska máte? 🙂 😵 😵 😵

hehena
autor
17. zář 2009

teda AMALLI taky nechápu, kde ty kila máš... 😲 takhle se mi zdá, že vážíš jen o fous víc než já...
a jako závidím všem, co nemají celulitidu... to u mě hrůzaaaaaaaaaaaa!!!!! se už ani nemůžu podívat na zadek a stehna... jsem nikdy neměla. mamina takovou hrůzu nemá, no nevím co to jako je.... 😖

svoja
17. zář 2009

HEHE ahojky...ty nas teda zanedbavas🙂

hehena
autor
17. zář 2009

a hlášení:::
2 kila hore!!!

hehena
autor
17. zář 2009

no jsem hrozná... 🙂 ale dneska se po delší době ozvala kamarádka, přijela z dovolenky, tak jsme skajpovaly a zavalila mě fotkama a dojmama a tak 🙂)) 😵

hehena
autor
17. zář 2009

no a ten počítač rozbitéééj.. jsem ve skluzu to víte... žádná vášeň s tím časem... a navíc furt myslím na jídlo 😀

prosteja
17. zář 2009

ahooooj HEHE 😵 viděla jsi našeho akrobatka? 😀

prosteja
17. zář 2009

HEHE máš toho prostě moc 😀

hehena
autor
17. zář 2009

jo jooooo no vidíš PROSTEJKO - nakoukla jsem už včéra... no je to krásná fotka, ouplně neuvěřitelný, co tam to prtě dělá.... 😲 😲 😲 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 krása fakt!!!! se těším jak malý dítě už!!!!

hehena
autor
17. zář 2009

mno 🙂))))))) ale jídla málo!!!!!

verled
17. zář 2009

svoja:ffufuuuj jak ti to může chutnat🙂

prosteja
17. zář 2009

HEHE fakt se těš... my většinou máme ty vyšetření podobný, takže si myslím, že něco podobnýho absolvuješ taky...... nám se s manžou líbili nejvíc ťapičky, když nám ukázal doktor a počítal prstíky, to bylo opravdu jak když máš takový ty potisky na trička 😵 😵 😵 ale to se bohužel nevyfotilo........ takže máme jen akrobata 😀

prosteja
17. zář 2009

jídla není nikdy dost HEHE 😀 😝 😀

hehena
autor
17. zář 2009

VENY držím palce, ať MS nepříde! 😉

svoja
17. zář 2009

VER ja to uplne zboznuju, zvlast ted🙂 bych mohla porad toto....ale je to jen cukr a tuk....🙂

HEHE ja bych taky furt zrala...ja uz se nevazim, mam strach...nez pujdu do poradny, tak nebudu dva dny jist, aby me pak nekleplo z te vahy🙂

hehena
autor
17. zář 2009

SVOJI a jakej máš váhovej přírůstek zatím?

jj PROSTEJKO to není..... ale už mi jede čína! 🙂))) zásoby navařenýho sežrány, tak zas čína 🙂))) 😀

hehena
autor
17. zář 2009

SVOJI a jinak Barunka je krásná a fakt povedený foto z UTZ 🙂

prosteja
17. zář 2009

holky mě fascinuje jak tu řešíte tu váhu 😀 😀 😀 já třeba AMAL věřím, že přibrala 22kg, ale podívejte se jak vypadá, jako kočka, má akorát těhu bříško a jinak je štíhlejší než já, která jsem nepřibrala ještě nic 😀 na kila se úplně vyprdněte a užívejte si těhu ženský 😀

prosteja
17. zář 2009

HEHE ty mi zase děláš chutě, to je hrozný 😀 😝

hehena
autor
17. zář 2009

no já se jen ptala PROSTEJ 🙂 a moje dvě kila mě zatím nemůžou rozhodit... a AMALLI fakt vypadá výborně...

hehena
autor
17. zář 2009

pardooooooooooon 🙂)))) 😅 😅 😅

verled
17. zář 2009

Venys:klídek prosimtě......jak říká prostej, neblbni a vyčkej, podle mě je na testy sakra brzo.....počkej klidně ještě další tejden a jestli nepřijde mrcha tak testni znova.....
hehe:no tak to je dobrý🙂

prosteja
17. zář 2009

HEHE tohle už neomluvíš 😀 mě už tečou sliny až na bradu 😀 ...... a s tou váhou já myslím spíš pokročilejší těhulky... odpolko vyšilovala AMAL a teď zase SVOJI, že nebude jíst 😀 tak to bylo jen v reakci na to, že je podle mě úplně jedno kolik na kila vážíš, když pak vypadáš parádně 😉