Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
1. črc 2009

svoja:myslíme na ní všichni.....snad bude v poho, jinak jsem se byla holky zvážit a mam zas míň už jsem zhubla celkem 2 kila, to snad neni možný......

angetha
1. črc 2009

Verled neštvi nás 😎
Holky snad to má Hehenka z toho počasí a stresu kolem babičky, přeci jen je to velká námaha na srdíčko..
co se týče chutí, tak já fakt na začátku ujížděla na sladkém a z masa mi bylo blbě a kolem pátého měsíce jsem začala mít chutě na bramboráky, langoše...prostě česnekový věci

verled
1. črc 2009

ange:ale však vidíte že mi břicho roste jak z vody, ale je fakt že se mi tenčí tuková zásoba, jsem říkala že mi mizne celulitida🙂...takže je to spíš tim že mimi si vede dobře víš🙂)))tak budem v klidu🙂horší to bude vysvětlit doktorovi🙂jinak já jim normálně🙂
já taky věřim že bude hehe v pořádku holka zlatá......do zektra umřu:-/
joo to já zas furt žrala doslova žrala brambůrky, ale teď zas sladký, no jedla bych všechno co je nezdravý🙂a langoš mňaaaaam🙂)))

prosteja
1. črc 2009

no holky, hehe už by mohla mít vyšetření za sebou...tak uvidíme

angetha
1. črc 2009

Pokud jí vzali hned

prosteja
1. črc 2009

ange já myslím, že vzali... je to akutní případ 😉

verled
1. črc 2009

holky já už mažu, tak pa zítra a pozdravujte hehe až dojde a ať mi napíše do IP........paaa 😲

prosteja
1. črc 2009

ahoj verled 😵

svoja
1. črc 2009

VER ja jsem taky s vahou v minusu....nejdriv jsem zhubla 5 kg, ale uz mam cca 1-2 zpatky, takze porad minus....ale ono to prijde....mej se, pacek....

No ja ty prvni dva tri mesice moc jist nemohla....a maso nebo uzeniny uz vubec ne...fuj...to nemuzu doted....

prosteja
1. črc 2009

holky tak já se jdu najíst, hehe stejně hned tak nepřijde, za chvíli sem zase mrknu.... já už se ani netěším na tu zítřejší kontrolu 😖 pořád musím myslet na hehe 😔

svoja
1. črc 2009

uz vidim u nas na pohotovosti jak by brali akutni pripad....by hodinu cekala nez se dr akutne rozhodne akutne ordinovat🙂

pepibubu
1. črc 2009

Holky, nakoukla jsem omylem (uklikla jsem se) ale musím vám napsat tohle: Resp. hehe - my měli taky špinění zkraje těhotenství, a nebylo to nic špatnýho, jen se embryjko Pepíček zavrtávalo k mamince a z toho bylo to špinění.... Tak snad to u hehe bude něco obdobnýho....

moncicak3
1. črc 2009

holčiny jsem tu......dočítala jsem vás.....doufám, že to s hehenkou dopadne v pořádku 😔 moc na ni myslím

angetha
1. črc 2009

Pepi bohužel tohle není jen špinění ☹

pepibubu
1. črc 2009

agnetha aha ☹ já chtěla nalít optimismus... no radši půjdu ☹

hehena
autor
1. črc 2009

****** holky tak jsem tu... v děloze je vidět těhotenství, ale plod ne - prý to ještě v týhle fázi nemusí nic znamenat... po tom vyšetření krvácím jasnou rudou. kdyby to mělo dopadnout blbě, tak to jasně poznám, dle pořádnýho krvácení a křečí..... a to v tom případku mám přijít hned.... *******

carculka
1. črc 2009

holky copa to tu ctu??no hehenka musi byt v poradku a urco bude treba je to nakej hematom nebo tak ☹

zuzka.o
1. črc 2009

Hehe, takže vlastně nezbývá než čekat ☹

hehena
autor
1. črc 2009

díky moc, že jste na mě myslely.....

hematom to není, to by mi dr. řekl....

jj nezbývá než čekat.... ale ta krev je fakt jak při MS.... 😲

carculka
1. črc 2009

hehenko,mne taky nebylo jakou dobu nic videt 😉 proste vse bude v poradku a hotovo 😉 mimis je urco silnej a bude se drzet

hehena
autor
1. črc 2009

PEPI díky za optimismus, ale měla bych být na začátku 6tt, tak to není zavrtávání...

může to být X věcí, prasklá cévka, překrvenej čípek, nebo to prostě nevyšlo.....

zuzka.o
1. črc 2009

to je mi líííto, takový stresy ..... a kdy máš jít na kontrolu?

hehena
autor
1. črc 2009

no dostala jsem další utrouš... a takový krvácení přes utrouš.... počítám prostě s nejhorším... ale jsem v klidu, prostě s tím nic neudělám, když budu na nervy, nic se nespraví... budu čekat... tak jako doteď....

hehena
autor
1. črc 2009

no gyndař mi nabízel, že můžu dovalit za týden, ale půjdu za těch 14 dní - jak jsem byla původně objednaná - teda pokud k tomu ještě bude důvod...

angetha
1. črc 2009

Hehenko budeme čekat s tebou... 🙂 🙂 🙂

hehena
autor
1. črc 2009

díky ANGE .) 😵

zuzka.o
1. črc 2009

Hehenko.... a testy ti sílí? Dělala sis teď někdy nový?

hehena
autor
1. črc 2009

nene... naposled ten 14 DPO, pak už nic... teď jsem si koupila jeden, ale je to nějakej BABY TEST.... ty obyč mamatesty jsou asi vykoupený nebo co - ani předtím jsem je nemohla sehnat...

prosteja
1. črc 2009

hehenko 😔 budu na tebe moooooc myslet...... doktor má pravdu, že v tomhle stadiu nemusí být vůbec nic vidět....no já jsem zvědavá na sebe 😔

prosteja
1. črc 2009

hehe tak zkus ten testík ještě udělat 😉 ........ a hlavně odpočívej, lehni si, nohy nahoru a nic nedělej 😉