Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
7. črc 2009

sac no přece v bříšku si to musíš objednat 😀

sacvi
7. črc 2009

a joooo 😀 A jak prosím pěkně se to dělá???? 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

ahoj holky a miminka!!!

holky ja uz normalne umiram...uz chci Davidka venku...uz si to neuzivam,uz spis prezivam 😀

sac a ten odvar jsem se se jeste nedvazila pit,stacil mi gaviscon ajestli to bude stejne husty jako tohle tak budu savlit 😅

jinak vas nemam sanci docist,jestli jsou nejaky novinky pisnete mi je prosim 🙂 akorat jsem koukala na novou tabulku hehe,je krasna!!!doufam ze uz tam budu brzy taky..mamka mi dneks rikala ze mi nejak spadlo bricho,ale me to teda neprijde,ale kez by uz to na me prislo 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

jo a prostej a hehe koukam,ze uz mate dany TT,krasa moc jim to tam slusi 😉

prosteja
7. črc 2009

sac no musíš pěkně mimíska pohladit a poprosit ho, jestli by si na vás neudělal čas toho 10.7. a nevykouknul na vás 😉 😀

ahoooj efi a Davídku 😵

eeefffaaa
7. črc 2009

prostej a jak ty???je ti psatne??jak prezivas v praci??navic v tomhle vedru 😕

sacvi
7. črc 2009

Ahoj efiii, hurááá konečně někdo kdo je na tom po tělesné stránce jako já 😀 Já už taky spíš jen přežívám a zkoumám a pozoruju esi se to už nerozjíždí a ono pořáááád nic 😀
No ale mudr ve čt říkal že za týden takže to mám eště dva dny 😀

efi já mám ten odvar už uvařenej ale jak se to nechá schládnout tak to je teprve děs pře to jasi zhoustne a já na to zapomněla a už to mám studený..to bude něco..naposledy sem vážně málem šavlu hodila 😅 Dyž je to eště teplý tak se to "celkem" dá

prosteja
7. črc 2009

efi díky, ty tam máš 37, to je přesně o 30 víc.... kruciš 😀

efi zatím to jde, ráno jsem teda myslela, že se poskládám v koupelně, manža na mě otevřel okno do průvanu, ale bylo mi fakt zle 😖 blivno je mi i teď, ale už to není tak hrozný a zatím jsem tak nezvracela... a o tom vedru mi ani nemluv, hnus 😲 ale zatím zvládám.... doma bych být nechtěla 😉

sacvi
7. črc 2009

prostej jdu to mimi vysvětlit 😀

prosteja
7. črc 2009

sac počkej, tobě minule řekl doktor, že do týdne porodíš 😲 já jsem jaksi mimo 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

no sac u me to teda nevypadalo vubec,uvidim co mi rekne v pondeli a podle toho se kdyztak zaridim a zacnu delat nejaky figle abych to uspisila 😀 no tak to radsi ani varit nebudu protoze,nechci savlit...uz takhle toho je dost-nehorazny bolesti zad,neustaly paleni zahy,otekly nohy,nevyspani,zadychavam se,boli me klouby,nemuzu se ani poradne najist a nevim co jeste a do toho to vedro 🙄

prostej to me mrzi ze ti je blivno,snad se to brzy spravi nebo naopak rozjede,ale to ti nepreju 😖 jo taky jsem rada ze jsem byla ve skole,ale ted jsem rada ze jsem rada,ted uz bych skolu asi nezvladala v tomhle stavu 😀

jo a predevcirem mi Milan tak strasne zarval u bricha,prcek se lekl a ja jsem z toho normalne zacala brecet...a vubec nevim proc...pak jsem se s nim celej den nebavila a Davidek od ty doby sebou sije jak zjednanej..bricho se mi nezastavi

verled
7. črc 2009

ahojky efi🙂

teda holky sac, efi, ange, už to máte za pár🙂jeee to budou tři miminka za sebou🙂)))

baeszinka
7. črc 2009

Co to holky jíte za tak výýbornou kašičku?? 🙂

eeefffaaa
7. črc 2009

no verled doufam,ze to mam za par,ze se mu tam nezalibi az moc a nebude chtit ven 😀

bae to je odvar z lenenyho seminka,melo by to pomoct pri porodu,ale nemam odvahu to pit 😀

verled
7. črc 2009

efi:to je to tak hnusný??.-)))a co ten čaj z maliníku??.-)

prosteja
7. črc 2009

no efi, aby se mu tam nezalíbilo jako klučíkovi mojí řídi, psala jsem to tu na začátku, přenášela 14 dnů a malej měl 3,8 kg 😲 😲 😲 brrrrr..... si asi mákla 😲 😖

efi uvidíme, zatím se to dá v pohodě vydržet, není to ani nutkání na zvracení, prostě tak divně, žaludek jako na vodě a takovej blinkací pocit no 😀

a co Milan prováděl prosím tě? 😲

eeefffaaa
7. črc 2009

verled ja to jeste prave nezkousela,ale podle toho jak to popisovala sac tak to bude peknej humac...me prave stacil gaviscon jedna lzicka na zahu,to jsem spolkla a uz jsem letela...caj z maliniku??to pomaha??to se da jako takhle primo koupit jo??tak kdyz to jeste stihnu tak bych to zkusila

sacvi
7. črc 2009

prostej řekl že klidně za týden můžu rodit..Nooo takže čekám že se to vyplní a nejpozděj o víkendu povalí do porodky 😀 Kurňa říkal že mám už termínovej nález tak už to musí někdy brzo dojííít ne??? 😀

efi já sem na tom podobně..jen mně teda naštěstí nic neotíká..ale jinak spát nemůžu..bolí mě snad všechno a sem věčně unavená no hrůůza 😅 Ale výhoda-žaludek je tak zmáčklej že se ani nemůžu tolik cpát 😀 Sním trochu a mám dost 🙂
Jéé a o tom vedru nemluv 😝

sacvi
7. črc 2009

efi čaj z maliníku taky piju 😉 A ten se dá..hnus to není 😀

prosteja
7. črc 2009

jo tak sac, já jako myslela, že ti řekl, že na 99% procent do týdne porodíš 😉 ale tak termínovej nález zní parádně 😀 tak snad to brzy přijde 😉

baeszinka
7. črc 2009

Na čaj z maliníku se chystám taky,tak jsem zvědavá,jak pomůže..a to lněný semínko..uvidíme 🙂

eeefffaaa
7. črc 2009

no prostej ja mu mackala bedak na zadech a on byl ticho anerekl ze by ho to bolelo a najednou tak strasne vykrikl az jsem uplne citila jak se malej lekl a docela me teda nasral...pak si to zehlil celej den a ani jsem mu nedovolila aby mi sahal na bricho...chtel zkusit jak prcek kope,ale rekla jsem mu ze kdyz ho tak debilne leka at si necha zajit chut,aspon si to pro priste rozmysli a bude vic premyslet...fakt me vytocil

jo sac s tim jidlem je to u me stejny...taky snim trosku a uz nemuzu a jak se prejim tak me zaha neprestane palit ani po sode ani po rennie...ale ta zaha uz me fakt stve..si dam treba rennie a za pul hodky je to to samy 🙄

prosteja
7. črc 2009

jo jinak já se docela holky uklidnila i u toho doktora, on byl takovej vtipnej a vyprávěl mi vtipnej příběh s jednou pacientkou co přenášela a ta mu prý pak u porodu vykládala vtipy, což se prý tak často nestává, že prý se ženský proodu hodně bojí... a já mu říkala, že to je asi normální, že se bojím taky... ale že se bojím hlavně té poslední fáze, toho tlačení a toho kdy jde miminko opravdu už ven.... a on se smál a říkal, jéééé, tak to buďte v klidu, tu poslední fázi si každá maminka pochvaluje, jak už to ani nebolí..... 😀 tak jsem teda zvědavá 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

no prostej ja mam taky strach,ale na druhou stranu uz to pro me bude takovy vysvobozeni a uz chci mit prcka u sebe...ja se spim bojim nastrihu a toho ze me porod bude trvat treba celej den...premyslim,ze si dam asi epidural...uvidim jaky to bude,ale priznavam ze nejsem tak statecna abych treba 20 hodin vydrzela v pohode kontrakce 🙂

prosteja
7. črc 2009

efi tak to muselo být pěkně hnusný 😖 to věřím, že tě to naštvalo, já bych ho asi seřvala na dvě doby 😀

eeefffaaa
7. črc 2009

abych pravdu rekla,porodu se bojim,ale na druhou stranu se na nej i tesim...ale az prijdou ty bolesti,tak si to asi rozmyslim 😀 ted nevim do ceho jdu 🙂

sacvi
7. črc 2009

prostej ale jo..co mi říkaly holky tak nejhorší to je při tom otevírání a že samotnej porod už tolik ani nebolí..já sem na ně taky koukala ale asi něco na tom bude..?! Já se zase otevírání ani porodu nebojím jako spíš toho že pak budu potrhaná a budou mě nedej bože hodinu šít že pak nebudu moct ani sedět 😖 Z toho jedinýho mám strach.Ale jinak se úplně těším na ty kontrakce pře to bude znamení že miminko se k nám chystá takže hurááá ať už jsou tu 😀

Od zítra začnu maliník pít 2krát denně zatím piju jednou ráno 🙂

eeefffaaa
7. črc 2009

prostej ja se s nim nebavila,akorat jsem mu rekla ze je fakt magor a mel by zacit konecne premyslet jako dospelej a ne rvat jak na lesy me u bricha,ze je to jako kdyz mu zarve primo u hlavy...ale mela jsi ho videt jak to pak zehlil a docela me mrzelo ze ho dohanim od bricha,ale jinak to neslo on by si to pak ani neuvedomil,takhle mu to bylo aspon lito

prosteja
7. črc 2009

jj efi, je to takovej ten strach z neznáma, co? 😉 to máme asi všechny...... o epiduralu bych taky přemýšlela, pokud by byl porod hodně bolestivý a dlouhý..... z nástřihu strach nemám, to mi všechny ženský říkaly, že to prej vůbec necítíš.... a jsem praštěná no..... 😀 z té dlouhé bolesti nějak strach nemám, to si říkám, že to nějak vydržím... největší hrůzu mám prostě z těch posledních minut, kdy jde prcek opravdu ven 😖 a to už je prý brnkačka a taková úleva, že to je prý nejkrásnější část porodu 😀 no jsem na sebe sama zvědavá 😉

eeefffaaa
7. črc 2009

sac a ten caj se da primo koupit jo??rimo malinikovy caj si koupim??asi se ptam blbe co 😅