Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
10. črc 2009

ahoooj sac a mimi 😵 😵 😵 tak jak to s váma vypadá 😉

hehena
autor
10. črc 2009

VER sluší .)

já mám taky děsnej hlad.... ale co jako budu žrat, to nevím.... 😖

svoja
10. črc 2009

prostej jako uplnej debil zas nejsem, ale na mimibazaru jsem poprve no....a jsem takovej zhavec, ze se strasne rychle nadchnu...musim nadchnout jeste manzela....chichi....

verled...no ja mela taky spousty ucesu...az nekdy do tretaku na gymplu dlouhy a potom uz to jelo...barevny cira....dole delsi nahore vystrihany...barvy vsechny...vcerte bile-blond....no docela jsem experimentovala....ted mam to nudne mikado a svoji prirodni barvu...uz me to ale nebavi, navic si ted v tehu pripadam strasne hnusna, tak s tim asi budu muset neco udelat.....

prosteja
10. črc 2009

svoji já to chápu 😉 však ti radím, jak je to nejlepší.... zaregistrovat se, vybrat si zboží a zkontaktovat tu co to prodává 😉 to je nejlepší 😉

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Svoji a mimi ahojky ttak jak je dneska?

svoja
10. črc 2009

PROSTEJ dik🙂 😉

sacvi
10. črc 2009

prostejko koukni ke mě do pupkárna..já přidala novej pupek pře pořád řeším esi už konečně klesá nebo ne 😀 A ty to určo poznáš..já si myslím že nic.. 😒

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

sacvi neboj v pondělí se všechno urču dozvíš a nebo do té doby porodíš 😉

sacvi
10. črc 2009

jinak se máme momentálně dobře..to se ale každou chvilkou může změnit 😀 Mimi co mně v bříšku provádí to jsou vážně kreace..v noci mě zase bolel dost podbřišek a záda ale to je to aji ok 🙂

prosteja
10. črc 2009

proč mě mají všichni za odborníka na pupíky 😀 sac já bych řekla, že pěkně kleslo 😉 😵

verled
10. črc 2009

holky a hlavně Svoja:udělala jsem special albí s mějma vlasama🙂ale je to jen za poslední asi 2 roky🙂tak koukněte ať to zas smažu🙂

prosteja
10. črc 2009

sac ale míň než efi, u efi to bylo markantnější 😉 😀

sacvi
10. črc 2009

no peti esi mám na výběr tak bych raděj porodila než šla v po do poradny 😀 On mně stejně zase řekne že to může být každým dnem - to mně totiž říká pořád 😀 Ale zase pro mimi lepší dyž se hezky dopeče..že jo 😉

sacvi
10. črc 2009

ale myslíš že kousek jo?? 😉
šak ty seš tady takovej náš odborník!!!! 😵

prosteja
10. črc 2009

sac já bych to jako optimum u tebe viděla na příští týden..... mimčo už bude dopečený a tak akorát velký 😉 piješ ty čajíky? a ještě se vás chci zeptat holky, já slyšela, že to lněný semínko se nemusí pít jako čaj, ale jíst..... 😅 co je na tom pravdy, vy jste zkušený 😀

prosteja
10. črc 2009

sac já bych řekla, že jo, že kleslo oproti minulé fotečce 😉

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

sacvi já to taky říkám malý si vybere jak bude chtít na svět 😉 ale to čekání je opravdu hrozné,a le ještě máme čas 😉

sacvi
10. črc 2009

no minulá byla focená toto úterý 😀

Prostejko piju maliníkovej čaj..už 2denně..A s tím lněným semínkem sem četla že je lepší si udělat ten odvar pře Ti to potom povaření strašně zeslizne a právě ten sliz je dobrej..zatímco dyž to jen pokoušeš tak to nemá správnej efekt..proto taky piju ten hnusňoučkej odvárek..právě na mě v kuchyni čeká 😝 😀

verled
10. črc 2009

sacvi:podle mě kousek jo🙂

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

Já si dneska dám asi červené vínečko a sexík s manžíklem a uvidíme 😎 uděláme si pěkný večer, teda pokud zas nepříjde nějaká návštěva 😀

sacvi
10. črc 2009

tak jsem potěšená že kousílínek jo a jdu to smazat ať tam nemám 10fotek za týden 😀

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

sacvi tak to já lněné semínko vůbeca čaj s maliníku jsem pila jen 1krát 😉

prosteja
10. črc 2009

to nevadí sac, že je z úterý.... já myslím, že kousek kleslo 😉 a díky za info ohledně toho semínka 😀

áááá petul už má svoje metody 😀 😀 😀

sacvi
10. črc 2009

joo peti..červené vínko..sexík a pak leda porodnica 😀 😀

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

prostej naposledy co jsme pila to červené vínečko tak jsem pak zkončila v nemocnici s předčasným porodem 😀

sacvi
10. črc 2009

joo není za co prostejko..mooc se těším až ho začneš taky pít..to mě bude mooc těšit že už to mám za sebou 😀

sacvi
10. črc 2009

ááá já to říkám peti 😀

Já musím sehnat větší termosku abych si mohla maliník uvařit i sebou do porodky..máme jen 0,5l 😒

prosteja
10. črc 2009

petul tak třeba zabere 😀 a tentokrát už můžete v porodce skončit 😀

sac ty škodolibče 😝

p.e.t.u.l.k.a
10. črc 2009

sacvi to ten maliník je na lepší průchod poordních cest , že jo?

sacvi
10. črc 2009

to taky peti..a nějak podporuje tu dělohu a já už si to moc nepamatuju 😀 Dyž sem hledala ty info tak sem se rozhodla že vyzkouším pít a teď už si ani pořádně nepamatuju čemu všemu to "pomáhá". 😅