Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
14. črc 2009

orchi tak držím palec, to už je za pár hodin 😉

orchidei
14. črc 2009

prostej a už se orientuješ v těch látkových plenkách? Chtěla bych je nakupovat postupně aby to neby taková pecka najdou! Už aby je ta ange otestovala a mohla radit! jen doufám že na to bude mít čas, když bude mít malou princeznu už doma!

prosteja
14. črc 2009

já jsem dneska strašně zvědavá na hehe 😵

orchidei
14. črc 2009

prostej taky už jsem silně nervózní!

orchidei
14. črc 2009

no jo hehe jde dneska, ale myslím že až nějak dýl co? Tak to si asi přečtu jak dopadla až zítra ráno ☹ !

prosteja
14. črc 2009

orchi no ještě se v tom moc neorientuju 😅 ale nakupovat to chci taky postupně 😉 takže počkám trošku jak ange a asi půjdu v jejích šlépějcíh a do začátku koupím od každého jednu plinku, abych zjistila, co mimi vyhovuje a pak kdyžtak ty nevyhovující prodám obratem nějaké mamince a koupila bych to, co mimi bude vyhovovat 😉

prosteja
14. črc 2009

hehe jde asi o půl třetí orchi 😉

jinak nervózní jsem taky byla včera, ještě jak jsem byla na té koze a doktor začal dělat utz a hned to s manželem obhlíželi a doktor říká, tak miminko tam je a už si to přibližoval a říká, teď kdepak máme srdíčko a ve mě hrklo děsně..... pár vteřin nic a pak najednou ukazuje, vidíte tady to blkací, to je srdíčko 😵 😵 😵 a nedokážeš si představit, jak velkej kámen mi spadl ze srdce orchi a už jsem se začala usmívat jak blbeček a nepřestala jsem doteď 😉

prosteja
14. črc 2009

jinak s nákupama vyčkávám....... v tom srpnu si chci vzít u babičky velkej kufr s věcma po dětech, ona to zrovna nedávno třídila, tak takové škaredé věci vyhazovala, ale je tam spousta nádhernejch kousků, co nejsou vůbec zničený........takže si to chci doma probrat, to určitě minimálně na doma pro mimi využiju, mrknu na velikosti a tak a pak se teprve vrhnu do víru nákupů 😀 jsem zjistila, že asi budu pro mimi potřebovat nějakou kombinezku nebo co, vždyť si ho povezu domů v únoru nebo březnu 😖 ........ no do toho ty plíny, bude to teda pálka 😔 ale co se dá dělat, postupně to nějak zvládneme 😉

prosteja
14. črc 2009

no a prý teta manžova co bydlí vedle tchýně taky schraňuje po dětech oblečky a jelikož její syn bydlel dost dlouho v Americe a pak Anglii, tak tam prý mají taky výstavní kousky 😉 takže bych si taky něco od nich vzala, proberu to a zjistím, co nakoupit 😉

orchidei
14. črc 2009

no prostej fuj! To bude asi nejhorší než najde to srdíčko! Asi bych se nenervila kdyb zrovna nedávno nešli dvě ségry kamarádky na potrat kvůli špatnýmu srdíčku a obě ty holčiny jsou ve věku 23! To mě fakt dostalo! Ale můj drobeček je v naprostém pořádku a srdíčko už mu určitě bubnuje, ikdyž asi aby ho viděl Dr je ještě brzo! Každý den mu říkám že už ho nikomu nedám, takže se muže v klidu krásně vyvýjet že u maminky bude v bezpečí! 🙂

verled
14. črc 2009

prostej:hehe jde dneska??.-)
orchi:na nakupování máme ještě času.-)

ty jo já už chci taky k dr....to je fakt nekonečný.....teď ve čtvrtek mě čekat tripply.....a za tejden KO, kde mi doufám řeknou že to není pindík🙂

orchidei
14. črc 2009

jojo já taky počkám co kde podědím a pak začnu teprve dokupovat! Ale asi občas po prohlídce si udělám radost a půjdu si koupit třeba jedno bodíčko!

prosteja
14. črc 2009

orchi kolik jsi asi tt od ms? 😉 možná už srdíčko uvidí 😉

těch pár vteřin bylo krutejch, ale bylo to opravdu pár vteřin a pak přišel ten blaženej pocit 😀 nejkrásnější bylo když sebou miminko mrsklo a začalo se nám předvádět...... 😵

verled
14. črc 2009

orchi:kliiiid:-)já viděla srdíčko už v 6tt, ale vim že mi holky většinou říkaly až třeba osmej🙂

orchidei
14. črc 2009

Ty jo koukám že tenhle týden je vážně celý kontrolní!
Včera byla carkulka, prostejka, sav, dneska hehe, zítra já a pozítří ver! jestli pa jde taky někdo v pátek! 🙂

verled
14. črc 2009

prostej:no to moje to je taky akrobat, co dycky dělá naposledy se nám předvedlo ze všech stran a nakonec se kouklo přímo do utz a to jsem normálně se rozbrečela, asi půl minuty tak čumělo přímo nan nás🙂

prosteja
14. črc 2009

verled jj 😉 ...... a já jdu na další kontrolu taky až za 5 týdnů... a doktor se mě ještě ptal, jestli to vydržíme, že by si mě objednal za 4 týdny, ale on má zrovna ten 4. týden dovolenou...... a za 3. týdny že je moc brzo na ten screening....... tak jsem ho ujistila, že to vydržíme všichni 3 😀

jj orchi, něco určitě koupíš, já už mám doma bodýčka 2....jedno na oslavu prcka s hrošíkem a jedno koupil manža ještě než jsem otěhulila, prý nemohl odolat 😀 ono v těch věcech co podědím asi moc moderních kousků nebude, možná z té Ameriky... jinak asi hodně klasický dupačky a nějaký svetříky a čepičky a tak....... což je ale dobrý, protože třeba svetříky se mi nikde nelíbí a mě se na miminkách líbí takový ty doma upletený 😵 😵 😵 uvidíme no........ něco poschraňujeme, zbytek nakoupíme 😀

verled
14. črc 2009

orchi:noo ale mě budou brát jen kreeev, já už se snad nedožiju toho utz, doufám že aspoň do tý doby mě+ nakopme.... 😉

orchidei
14. črc 2009

jé tak na tp se taky těším až se tam bude hýbat! To musí být úžasnej pocit!
podle mrchy jsem 6+1 ale podle ovu teprve 5+5

prosteja
14. črc 2009

verled to je krásný 😵

verled
14. črc 2009

já už stejně vidim jak budu mít po měsíci mimino doma furt nahatý.-.D

prosteja
14. črc 2009

tak orchi raději se připrav na to, že srdíčko vidět nebude, ať nejsi třeba zbytečně zklamaná nebo vyplašená........ já s tím taky raději počítala, že vidět nebude a taky na první kontrole vidět nešlo..... a podle doktora jsem teda na první kontrole byla 5tt+2, takže se není co divit 😉

verled
14. črc 2009

orchi:no tak to ještě fakt bejt vidět nemusí ale to nemusíš zoufat, aspoň si tě pozve dřív na další KO🙂
prostej:to jo, v tu chvíly ti dojde jakej je to malej zázrat tohle🙂

orchidei
14. črc 2009

jé ver koukalo se na maminku! To úžasný! A nebuj určitě už ho ucítíš! Něco už jsi cítila ne? Říkají že nejlepší je to ve vaně, že tam jsou ty první pohyby cítit nejvíc!

prosteja
14. črc 2009

verled proč nahatý? 😀

a orchi jak píše verled, když nebude vidět zítra srdíčko, tak si tě pozve hned třeba za 10 dnů znovu 😉

orchidei
14. črc 2009

já stím počítám, jen doufám že půjdu co nejdřív na další kontrolu!
Hpky v kterým týdnu se tak posílá k zubaři?

verled
14. črc 2009

orchi:no bublinky, ale to podle mě nebylo mimi, ale jen ta voda jak si tam plavčí🙂chci už cejtit dotyky🙂 😉 ale snad jo🙂zatim pořád nic🙂budu ho večer terorizovat🙂

prostej:protože je to pohodlný.-)

orchidei
14. črc 2009

prostej a krvácela jsi po tom vnitřním ultrazvuku? Já jestli si mám vzít sebou slipovku!

prosteja
14. črc 2009

orchi tyhle doktory už si oběhneš sama... nikdo ti to určovat nebude, když půjdeš k zubaři a tak... prostě se k němu objednáš 😉

verled 😀

prosteja
14. črc 2009

orchi já nosím slipovku pořád, protože mám docela dost těhu výtok....... ale nekrvácela jsem ani omylem.. proč? není důvod, aby jsi krvácela.... jediný, co mi říkal, že po cytologii, kterou mi dělal hned první kontrolu můžu špinit a já ani ťuk 😀 .... ale nezapomeň, že na ten vnitřní utz použije dost lubrikantu nějakýho, takže to pak docela vytíká..... 😉