Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
15. črc 2009

ahoooj verled, krásný bříško 😵 a tipuju kluka 😵

jinak holky co je na tom všem nejzvláštnější je to, že mě je blbě, málem se pozvracím, ale pak přijdu do jídelny a ucítím párek a musím si ho koupit 😀 ráno jsem do sebe hodila 2 a zatím zůstaly tam kde mají 😀

moncicak3
15. črc 2009

ahojte princezny 🙂
tak to jsem zvědavá, která z vás dřív porodí jestli efi, Petulka nebo Sac 😉

eeefffaaa
15. črc 2009

ahoj verled!!!no my jedem na vylet az dneska tak uvidim 😀

petu oni maji prave u doktora takovou postel na kterou si lehnes a za sebou mas takovej obrovskej zdravotni polstar nebo co to je a musis lezet jedine na zadech..uvidim jak to bude v porodce,ale na tech zadech to je neco,a jeste ze se nam to neprotahlo na dyl jak tech 20minut to bych tak uplne zkolabovala 😀

tak holky mizim...uzivejte slunicko a drzim palce tem co maji uz rodit at uz jim to zacne 😀 ahoj doucata!!

verled
15. črc 2009

prostej:no a co, jako, máš dělat, maximálkně někoho poblinkáš no, těhu je jasná omluva ne??.-)nech toho furt, já mám teď jasno v tom že to bude pipina....nevim proč, měla jsem teď pocit že kluk, ale teď pprostě si myslim buchtu🙂)))jeee já taky chodim na párek🙂
monci:ony to vemou teď o víkendu všechny🙂))
efi:tak snad už brzoooo🙂

prosteja
15. črc 2009

ver no jasně, maximálně se prostě vedle zastávky poblindím, ale je to dost nepříjemný víš 😖 na čele to napsaný nemám, že jsem těhu a každej na mě hledí, jak kdybych byla ožralá nebo po opici 😖 to je na tom to nepříjemný....... no píšeš, že jsi to nezažila, tak to jsi šťastnej člověk, třeba efi asi ví, o čem mluvím........ když je to doma, tak si prostě sedneš k záchodu a je to.... když jsi mezi lidma, tak je to dost složitý.... třeba v metru, když mě to začne natahovat, tak mi nezbývá než vydržet do další stanice a tam vystoupit a v metru nejsou ani odpaďáky... 😲 a poblít tam nástupiště...... no je to hnusnej pocit prostě 😔

jinak k tomu klukovi, když porovnám tvoje bříško a bříško svoji, tak tvoje se mi zdá na kluka a svoja na holčičku 😉 ale to je tak asi všechno

moncicak3
15. črc 2009

ver, tý jo, že by tu o víkendu byla rodící mánie 😉 😀

verled
15. črc 2009

púrostej:na ostatní se můžeš vykašlat🙂))....resp. vyblinkat🙂)))).....a neeeeeeeeee říkám ti že to bude pipi ale neboj zejtra testy a pak už jenom tejden a snad budem vědět, ježiš já se zvědavostí zbláznim!!:-/
monci:noo to by byla paráda neee tři mimina najednou🙂

prosteja
15. črc 2009

jj ver to víš, že když budu prostě potřebovat zvracet, tak v tu chvíli mi to bude jedno, jen říkám, že to je nepříjemnej pocit 😖

sacvi
15. črc 2009

Ahooj holky 🙂 ,

prostej tys chtěla vyblinkat prcka 😀 ?? To je dobrý 😀 Ale jinak úplně vím jak Ti je..já kolikrát myslela že hodím šavlu v busu..jenže to sem jela od nás do Brna a nemohla sem nikde vystoupit pře bych byla namydlená a měla sem kolikrát namále..navíc plnej bus lidí...vydýchanej vzduch..no hnus..pak už sem busem jako nejezdila
😝

verledi pupíček kráásně roste 😉 😵

Holky já se nechci opičit ale včera sem měla taky pěkný poslíčky a v noci mě taky břich dost bolel a ráno zase..ale už je to zase dobrý 😀

Jak vidím tak efi snad brzo pojede..viděla bych to dnes..peťulka zítra a já teda počkám na sobotu aby bylo zachováno pořadí 😀 😉 😵

angetha
15. črc 2009

Ahoj holky 🙂 🙂

moncicak3
15. črc 2009

ahojky sac a anget 😵 teeeeeda samý poslíčci, anget ty taky? 😉

sacvi
15. črc 2009

Ahoj angethko..jak se má Vendulka?? 😵

angetha
15. črc 2009

Já dnes měla docela klidnou noc, vydržela jsem spát 5 hodin v kuse 😵 ale kdybyste viděli moje oteklý nohy 😒
Jinak křeče v podbřišku mám taky hlavně v noci..ale do zad mi to nejde.. 😉

sacvi
15. črc 2009

holky včera sem se pěkně naštvala..prala sem povlečení eště jedno do postýlky..2zavinovačky a sadu do kočárku..bylo krásně tak si říkám jak mi to hezky uschne a bude to paráda..No hezky to sice uschlo ale úúplně po*raný od much 😠 😠 To snad není pravda 😠

angetha
15. črc 2009

Sac..myslíš, že mimi se pak do toho nevydělá? 😎
Vendulka je v pohodě..dnes je u nás chladněji, normálně nás vzbudilo hřmění

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

Je vás tu je 😵 😵 😵 Zdravím všechny i mimísky 😉

p.e.t.u.l.k.a
15. črc 2009

😵 Verled máš krásné bříško

moncicak3
15. črc 2009

u nás je zataženo, ale skoro 30 stupňů, takže nedejchatelno 😖

angetha
15. črc 2009

Verli fakt ti krásně roste 🙂 🙂

prosteja
15. črc 2009

holky tak tady prší a prší a prší 😖

a zdravím všechny, co jsem ještě nepozdrvila 😀 .... no holky, myslím, že za chvíli tu budou 3 další miminka 😵 😵 😵 jéééééé 😵

s těma peřinkama je mi to líto sac, můžeš prát znovu ☹

anget tak to je dobré znamení, že ti to nejde do zad..... ženský říkají, že ty bolesti při porodu v podbřišku jsou celkem v poho, ale jak to jde do zad, tak je to prý pěknej hnus 😖 tak třeba se ti u porodu bolesti zad vyhnou 😉

baeszinka
15. črc 2009

Dobré ránko všem 🙂

verled
15. črc 2009

sac:ahoj:-)to teda roste🙂ale tak to neva, teď už čekam kdy se začne mrskat🙂...ať se zklidnim jak jsem nebyla měsíc u dr a neviděla bouchat srdíčko mam z toho depku, ale jelikož mě furt bolí břicho jak pomalu roste tak to mě trochu uklidňuje,teď jsem zas nervní ze zítřk, berou mi krev na tripply:-/uaaaaa snad to bude v poho:_-).....zatim jen od much🙂)
age a mimi ahoj.-)

sacvi
15. črc 2009

angethko tak předpokládám že na polštářek co bude mít pozděj v kočárku pod hlavičkou ne 😝 A ten to schytal nejvíc..navíc je světloučkej takže parádně to na něm vypadá 😠

verled
15. črc 2009

petul:jooo díky🙂)))už mam pupek venku i když ležim a jakej pevnej, včera jsem upe nechápala🙂
monci tady taky zataženo a dusno:-/ble
ahoj Bae a mimi🙂
sac.takže to máš ted s puntíkama??.-)

sacvi
15. črc 2009

Ahoj baeee 🙂

verledi tak to budeme zítra držet mooc pěstičky ale určitě bude vše ok 😵

Jako mě i u poslů dost bolí ty záda takže myslím že u toho porodu si to vážně užiju 😖

angetha
15. črc 2009

Hmmm Sac, to mě mrzí..tak teda budu sušit asi na půdě pro jistotu..
Hoky, na chvíli mizím, jedem vybírat zácony a závěsy 😵

verled
15. črc 2009

sac:děkujuu, já věřim že ju🙂
ange:tak pěkně vyberte.-)paaa

sacvi
15. črc 2009

angetho tak hezky vyberte a zatím pa 🙂

verledi ten polšářek sem eště včera vydrhla pře byl stejně eště mokrej dyž sem na to přišla..ale zbytek puntíkovej 😝

prosteja
15. črc 2009

sac no hodně ženský říkají, že to co je bralo u ms, tak je pak bere i u porodu 😖 a z toho já mám teda hrůzu, protože mě nejvíc u ms bolelo v kříži, ale fakt hrozně..... no tak to si užiju porodní bolesti asi taky skvěle 😔

verled
15. črc 2009

sac.tak znova do pračky a nechat doima na sušáku v ložnici🙂
prostej:neděs mě já měla vždycky šílený křeče do břicha:-/že jsem ležela a brečela