Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
24. srp 2009

CAR ahaaa, uz to chapu...co ty vlastne delas?

carculka
24. srp 2009

jako praci???s manzilkem

svoja
24. srp 2009

no praci

carculka
24. srp 2009

manza podnika,takze ja objizdim, zarizuju,atd...si to vzdycky nejak rozdelime 😀

carculka
24. srp 2009

ale ted me toho hromadu delat nenecha ,pry ze at toho neni na prcka moc

svoja
24. srp 2009

to je dobre🙂
brou...

carculka
24. srp 2009

tak brou 😉

amallie
24. srp 2009

svoji: fotky věciček dodám, jen co se dostanu do bytu a tam je vyfotím. Musím to stejnak nějak vybalit a tak....... a koupila jsem te´d ještě nějaké plínky na ebay, tak jsem zvědavá, až dorazí. Jsou kalhotkový za super ceny.

Carcul: jo? A jakej přesně???? To budete mít pěknou kárku, já z něj mám veleradost 😉

verled
25. srp 2009

jeee prgaaa🙂holky "vostudy".-))))

zdravíme🙂
svoja:přežij to v práci máš ode mě IP.-)

sacvi
25. srp 2009

Krásný den holky, Janička vypadá že pomalu usíná tak nakukuju..co se tu děje nového?? 🙂 A jak se všechny máááte?? 😉

verled
25. srp 2009

ahoj mámo sac🙂))tady vcelku nic, kromě Ange a vendulky🙂)........jeee jak válčíte s Janičkou?.-)

prosteja
25. srp 2009

přeji dobré ránko všem 😵 😵 😵

prosteja
25. srp 2009

a děkuji holkám za pochvalu bříška, je to spíš takovej špek 😀 😀 😀 takže se AMALI vůbec nestyď něco vyfotit 😉 a SVOJI děkuju za pochvalu kuchyně 😀 a držím palec na první pracovní den 😉

verled
25. srp 2009

prostej:ahojky já přišla o bříško, pošli sííím.-)

verled
25. srp 2009

prostej:no jooo už ti to tam raší🙂

prosteja
25. srp 2009

verled 😀 no zatím pěknej špek 😀 jenže ten já měla i před těhu, udělal se mi strašně po těch hormonech 😖

verled
25. srp 2009

prostej to jo, ale je tam vidět už i jak to roste děloha🙂

prosteja
25. srp 2009

jj to jo verled, určitě se zvětšilo od začátku 😉 ....... dneska jsem to řekla i té kolegyni v kanclu a její první reakce byla, no já se na tebe dívám už nějakej ten týden, že máš nějaký velký prsa 😀 😀 😀 tak to mě pobavila 😀

verled
25. srp 2009

prostej:ale to mě taky na začátku povyrostly..-))))

orchidei
25. srp 2009

Ahojky jdu Vás taky pozdravit!
Holky všechny máte krásný bříška! Doufám že už začnem taky vykukovat! 🙂

prosteja
25. srp 2009

jj ver to asi každé, někomu víc někomu míň... mě zas až tak moc ne, protože podprdy mám pořád stejný..... 😉 ale pobavila mě spíš tou reakcí... kdyby třeba řekla, že si říkala, že jsem přibrala nebo něco, ale její první reakce byly ty prsa 😀 😀 😀

prosteja
25. srp 2009

ahooooj orchi 😵 😵 😵 tak jak je?

verled
25. srp 2009

orchi:ahoj, neboj brzo to přijde a péak budeš nešťastná 😀 že se neohneš....

prostej:no právě že v tý stejný podprdě vypadaj jinak🙂)

orchidei
25. srp 2009

Prostej celkem fajn! Jsem pořád strašně hladová, ale chutná mi tak nějak všechno! a v noci už začínám běhat na záchod, což mě teda štve! Minulý týden jsme byli na kontrole tak už máme průkajdu a první náběry! Měli jsme 3,5 cm tkže předpokládam že dneska už máme přes 4 cm! Do příště si mám rozmyslet jestli chci ten první skreenig na 1000,- tak do něj asi půjdu ať mám jistotu, jen jsem nepochopila jestli mi ho hned udělají! Na další kontrole už budu začínat 14tt! Taky mi neřekli jestli mám mít sebou zase moč!

prosteja
25. srp 2009

jo VERLED do souhlasím 😀 jsou tam víc nacpaný 😀

orchi hladová jsem taky pořád, chce to jíst tak nějak průběžně a malý porce 😉 to už má vyzkoušený.... na záchod naštěstí až tak moc nelítám, v noci teda vůbec, to je výjimka když jdu 😀 jinak ten screening se dá v tom 14. týdnu ještě udělat určo, ale musí na něj být krevní odběry, ale ty ti můžou udělat i po.... teď to tak dělali kámošce.... akorát, že oni ti řeknou výsledky z utz a pak si budeš ještě volat na krev...... a moč na každou poradnu orchi 😉

orchidei
25. srp 2009

ver já doufám že nešťastná nebudu! Je mi jasný že s břichem budu neohrabaná, ale hrozně se mi ty pupíky líbí! jen doufám že budu mít hezkej pupek!

prosteja
25. srp 2009

orchi každej pupík je hezkej... mě třeba štvou strie, co se mi udělali v pubertě, když jsem rychle vyrostla, který mám na bocích a teď se ještě zvýrazňují, ale co nadělám.... ty už tam jsou a neodpářu si je.... a začínají se mi děelat takový žilky na stehnech 😠 😠 😠 a to mažu o sto šest 😀 ...... jinak holky jsem vypozorovala, že se mi začíná dělat taková ta těhu čárka od pupku dolů 😉

orchidei
25. srp 2009

Ok prostej takže moč vezmu a možná tý sestřičce zavolám, aby s tím skreenigem počítala! Takže na to budou nový náběry jo? To bede zas porod! Se mi při nich teď tak třásla ruka, že se musela sestřička smát a měla strach jesli neomdlim, ale mě neby špatně jen se mi klepala ta ruka! To zas berou víc zkumavek? A co všechno ti dělají na tom skreenigu ať vím co mě čeká! Chci vzít manžela sebou!

orchidei
25. srp 2009

jo prostej kdybys chtěla tak na rajčeti mám fotečku z posledního ultarzvuku! Koukala jsem na tvou a je nááááááááádherná! To už je z ultrazvuku přes bříško?