Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
26. srp 2009

Jasně Efi, nebo si dej panáka🙂))promiň, trápím tě, viď🙂

Já myslím, že až budu v tvý kůži, což bude za 5 měsíců, budu sepisovat závěť.-)))
Ale jsi šikula, to zvládneš, nebooj!!!!!

Holky hoďte sem zase ňákej odkaz na mimi věcičky🙂
Jo a mmj jsem včera večer přidala do albíčka pro mimíska ty věcičky co jsem koupila🙂)))tak mi to omrkněte🙂))
ještě tam přidám to z těch stránek od Zuzky🙂))

verled
26. srp 2009

prostej:ale můžeš a nakonec musíš, stejnak🙂))představ si že měly dřív třeba 4 děti a manža od rána do večera makal v lese, prostě musíš.-)))ale chovat furt jasně že ne....

cat:mooc pěkný🙂

verled
26. srp 2009

jdu na oběd holky.-)

prosteja
26. srp 2009

VERLED nech si chutnat.... 😉

jinak dokážu si představit, že větší dítě dám do náručí a něco s ním zvládnu udělat, ale už se fakt vidím jak s týdenním miminkem balancuju a luxuju 😀 😀 😀 tak to mi může celý luxování raději víte co 😀 😀 😀 je ale jasný, že zvládnout se to nějak musí 😉 myslím ale, že lepší je to bez asistence dítěte..... 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Holky už jsme tu zase, jela jsem zbírat trnky na slivovici(kterou nepiju), a už jsme napapaní a zase Vítek spinká. Troškuještě poklidit a odpoledne asi musím jet na nákup, protože mám vymetenou lednici

Prostej a na co jsi se chtěla zeptat?

Cat tak takovou dovolenou fakt závidím 😉 😎

Ef to mě moc mrzí že jsi zase smutná, ale já jsme teprve teď pomyla taky nádobí a vytírat budu až v pátek nebo v sobotu a jak říká prostej tak práce neuteče a za nás jí taky nikdo neudělá 😉

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Ef a ještě pořád vás trápí žloutenka? Já jsme tase dneska musela volat sestřence Dr , malý od včerejška nakadil takže je to víc jak 24 hod. a dostala jsme strach a ona mě uklidnila, že pokud jenom kojím MM, tak se nic neděje, že nemusí kadit i týden, je to super, že se s ní můžu kdykoliv poradit.

prosteja
26. srp 2009

Petulko ty jsi taková zkušená mamča.... jednak jsem se chtěla zeptat na délku u povlečení, myslím přikrývky..... 120cm? oni je dělají ve dvou délkách....

a pak jsem se chtěla zeptat, co si myslíš o velikosti zimní kombinézky.... ale teď to myslím přimo napasované na mýho prcka.... narodí se teoreticky přelom únor/březen takže počítám že prcek bude tu kombinézku potřebovat tak jeden měsíc asi...... a to je moje dilema... koupit 56 nebo 62? 😖

cat79
26. srp 2009

..tak jsem do albíčka přidala včerejší on-line nákup🙂))už jen pár drobností a máme výbavičku v cajku🙂)hihihihi
jdu taky papat, tak dobrou chuť všem🙂

prosteja
26. srp 2009

******** SMS OD HEHENKY ********

"Tak prcek má už 8cm bez nožiček - odpovídá 14+0 a skoro to prospal. Všechno ok. Jdem si nacpat pupiky! Pa"

***********

prosteja
26. srp 2009

no tak když to srovnám se svým screeningem tak hehenka je přesně o týden přede mnou.... já byla podle screeningu minulou středu 12tt+0 😉

a HEHENCE samozřejmě velká gratulace 😵

cat79
26. srp 2009

Hehe supeeer!!!!!gratulace!!!!!

verled
26. srp 2009

hehe:tak supeeeer

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Prostej to povlečení nevím a ten druhá rozměr je jaký?Myslím že přikrývku mám koupenou větší A to oblečení záleží jak bude miminko velké při narození ale já bych koupila 56 ta 62 se mi zdá no narozené miminko moc velké to je teda můj názor

Cat to bude Denisek fešák 😉

Hehenko gratuluju 😵 😵 😵

prosteja
26. srp 2009

PETULKO děkujuuuu, já si taky myslím, že ta kombinézka asi 56....... a to povlečení koupím asi taky to větší, to je myslím 130 cm nebo tak nějak... vím, že to dělají ve dvou veikostech 😉

blahovka.cz
26. srp 2009

holky koukam,ze rozebirate velikosti,tak na to ze malej mel 51cm a 3750g,tak nam byla velka i 50,takze to chce mit od kazde velikosti trochu a uviidte,co ditku po narozeni sedne 😀

ja jsem uvarila obed,nabystili jsme se s tatkou a malej porad chrni v lehatku,v postylkce nechtel,tak uz jsem si pro nej pripravila mliko a cekam,az se vzbudi 🙂 tak chvilku jukam k vam

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

blahu nám bylo taky všechno velké a měli jsme 50 cm a 3130g ve všem jsme plavali a koupit malinké oblečení byla fuška, to jsme se fakt nalétala po obchodech 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Blahu a ty nemáš vůbec mlíčko

prosteja
26. srp 2009

BLAHU no velikosti tu řeším já a zase já 😀 😀 😀 nebudu totiž kupovat 3 zimní kombinézky na jeden měsíc, tak jsem se radila s holkama a jak vidím, tak si koupím 56, prcek v tom bude asi trošku plavat ale nevadí, ten měsíc mu to snad vydrží a pak už bude teplo a basta 😀

blahovka.cz
26. srp 2009

no Peti ted uz pozvolna dorustame,ale teda fakt,pozvolna 😀 ja teda kupovala jen teplacky,tech jsem zjistila,ze mame malo 🙂

prosteja
26. srp 2009

takže holky doporučujete koupit i něco v 50?? aspoň něco málo, co se pak dá třeba prodat, když by bylo mimi obřík? já myslela, že koupím nejmenší 56

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

blahu my jsme za 14 dní porostli o 3 cm a 2.9. jdem do poradny tak jsem zvědavá ale některé věci už jsou mu malinké a přibíráme taky pěkně , vypije při každém kojení 90-95 ml už je to paráda 😉

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

prostej aspoň jedny dupajdy bych koupila malinké. Já třeba mám nakopupených hafo bodyček s krátkým rukávem, ale Vítek má pořád studené ručičky tak je teda moc nevynosíme 😒

blahovka.cz
26. srp 2009

no petri to je opravdu krasny,hlavne,ze se ti stiha i tolik dotvorit mlicko,my jsme na ko po sestinedeli meli od porodu cca o kilo vic a 4 cm vic,to je hrozny,jak to leti za chvilku mame dva mesice 😀

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Blahu jsme se dívala Ondrášek zas dost nosí krátký rukáv, my jenom dlouhý

prosteja
26. srp 2009

petul jj, jsem si říkala, že my hodně unosíme bodyčka s dlouhým rukávem, když se narodíme v zimě 😉 takže nějaký bodyčka a dupajdy mám nakoupit i 50 jo? díky moc za tip, holky já vás nemít, tak snad to dítě ani neobleču 😀 😀 😀

blahovka.cz
26. srp 2009

tehulky a co kocarky,jaky mate vybany?????

no peti nedavno jsem tu psala,ze mam pocit,ze oproti vam oblikam o dost min,ale zase zijem v sedmem patre,tady to prazi porad pres strechu a mudri nam rikali nenavlikat jako na severni pol,malej ma rucicky studeny i ve 30 stupnich,ja se ridim senzorem tepla za tylem a tam ma teploucko skoro porad

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

blahu já i odstřikuju mám ho dost , naštěstí 😉 Tak to krásně rostete, takže Ondrášek bude taky vysoký po taínkovi 😵

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

Blahu přinejhorším by jsi to nakoupila jak by jsi přijela z porodnice. Malý ti bude krásně spinkat tak to by jsi ztihla nakoupit 😉

nuki
26. srp 2009

Ahojky holky, tak jsem zase u Vás..🙂 gratuluji hehence ke screeningu..🙂
vidím, že řešíte velikosti to bude taky oříšek..🙂

p.e.t.u.l.k.a
26. srp 2009

blahu já se taky tak řídím ale on když je mu zima tak špatně spinká a i šťuká a jak ho zahřeju tak přestane 😀