Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
28. srp 2009

ahooooj ZUZI 😵 😵 tak co, nějaké novinky?

nuki
28. srp 2009

Svoja: tak moc díky za info..ráda si nechám poradit a uvidíme pro co se rozhodneme..🙂

zuzka.o
28. srp 2009

Ahoj Prostejko 😵 Nějak nic, mrchu čekám až 3.9., takže ještě času dost.
No jo vlastně....jsem se dneska v noci zranila...auuuu. my teď spíme na chajdě. Myšla chtěla ven (náš pejsek), tak jsem jí ve 4 ráno vypustila , lítala po zahradě jako zběsilá-chtělo se jí kajdit. Abychom viděly, rozsvítila jsem na verandě. No a samo že tam přilítl mega sršeň!!! A dělal na nás útoky, když jsme chtěly kolem něj projít zpátky do chaty. Zkoušela jsem to několikrát, ale byl dost hustej. Bojim. Tak jsem volala na manžílka..... ale nic. Byl v říši snů, tho neprobudí ani výstřel z kanonu!!! Ještě že jsem měla v kapse kalhot mobila. Tak jsem mu začala volat,aby zhasnul na verandě, že pak sršeň odletí.
No,....jenže nebyl signál. Tak jsem chodila po zahradě a lovila čárku. Když jsem ulovila dvě, tak to bylo přímo nad ohništěm, prošlápla jsem a rozbila jsem si tam hubu! O tu tyč na opejkání jsem si roztrhla holeň. Sice je to povrchový, ale asi 25cm dlouhý!!!! Servala jsem si kůži ....auuuuu. tak mi ještě manža musel ošetřovat! No bezva!!!!!! Když teď vyjdu na ulici, lidi mi na tu nohu koukaj, jako kdybych byla nad hrobem. Vypadá to dost hnusněěě!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nuki
28. srp 2009

Ahojky Zuzi a Prosteja: přeji krásný den..🙂 příští neděli už doufám nedorazí...a když jo tak příště ne..🙂

zuzka.o
28. srp 2009

Ahoj Nuki....také ti přeju krásný den a víkendík 😵

cat79
28. srp 2009

Zuzko auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zuzka.o
28. srp 2009

Cat: ještě že jsem si o tu blbou tyč nevypíchla oko...nebo jsem se na ní mohla nabodnout... jsem vůl. Ono to vypadá hůř než to bolí..... byla tady známá a udělalo se jí při pohledu na to blbě ☹

nuki
28. srp 2009

Zuzi: no teda taková smůla, to muselo bolet..:(((((( at se to rychle zahojí..🙂

verled
28. srp 2009

zuzi:vypadá to fakt hrůzostrašně brrrr

zuzka.o
28. srp 2009

Ahoj Verled 😵

JJ, ale zas až tak to nebolí..... ale dneska ty tyče na opíkání letí! Je vyrvu a bude! JE to nebezpečný!

verled
28. srp 2009

ahoj zuz.-).......no asi to nebolí tk jak to vypadá já mám s úrazama bohaté zkušenosti.-)))no to je nebezpečný🙂

nuki
28. srp 2009

Verled: Ahojky a zdravími Tvého kopálistu malého..🙂

Zuzi: no vypdá to ošklivě... ☹

zuzka.o
28. srp 2009

Ver, jak se má Tádík?

zuzka.o
28. srp 2009

Kde máme Hehenku? A jak jí dopadlo vyšetření? Nějak nestíhám dočítat....

prosteja
28. srp 2009

teda ZUZI, nevypadá to vůbec pěkně... ale je mi jasný, že to vypadá hůř než to ve skutečnosti je.... tak doufám, že se to brzo zahojí a taky držím palec, aby ms už nedorazila 😉

zuzka.o
28. srp 2009

Prostejko: díííííky za přáníčko... kéž by ta potvora nedorazila! 😵

Už nemůžu říkat, že "až se vdám, tak se mi to zahojí" .... ale bude to mazec!

svoja
28. srp 2009

PROSTEJ jo, taky jsme o te variante s plineckama ctvercovkama mluvily...ale u tech ctvercovek je vetsi riziko, ze to postrane nekudy protece a tolik nesajou jako ty kalhotky plinkovy. My mame jen na doplneni ty vicevrstvy ctvercovky (jsou o malinko mensi nez klasicke ctvercovky, ale je to jen jeden kus sesity z vice vrstev 8a16 tusim), takze ty budem davat treba kdyby dosly kalhotky nebo jen na chvili...treba kdyz budu vedet, ze mam dve hodky do koupani, tak ji nedam kalhotky, ktery jsou cca na 4 hodiny, ale dam jen tuhle ctvercovku, ta je tak cca na dve hodky.

ANG diky za tip....my mame ten sprejik, ten je pry dobrej a budem asi pouzivat normalni detsky prasek...v cem peres ty?

prosteja
28. srp 2009

ZUZI Hehence klekl počítač či co..... takže sem jen občas zajde z manžova..... a jinak vyšetření jí dopadlo na jedničku, jen jaksi doktor podcenil stáří miminka, na krev na ten screening ji poslal pozdě a už jí to neudělali 😖 takže ze screeningu má jen utz 😉

zuzka.o
28. srp 2009

Ahoj Svoji, co v práci, už se na úterý těšíš??? Dětičky budou z prázdnin pěkně rozlítané, co?

svoja
28. srp 2009

ZUZI jezis to vypada hrozne ta rada...fuj...ale nezlob se, ja jsem se musela smat, kdyz jsem to cetla....sem si te predstavila jak tam po zahrade lovis signal, jeste ti tam lita ten pejsek u toho (mmch hezky jmeno, roztomily)...a pak jak jsi nekde zahucela....jako vim, ze se mohlo stat neco vaznejsho a ta rada vypada hrozne, ale vyprskla jsem smichy...

JO a zdravim samozrejme VSECHNY🙂 Uz jsem doma...

svoja
28. srp 2009

ZUZI no ja uz do prace jesdim od pondelka....deticky svoje mit nebudu, budu delat co bude treba...suplovat nebo v kancelari....ale uz me zacalo ranni vstavani a to je teda masakr☹

nuki
28. srp 2009

Zuzi: určitě nedorazí...věřme tomu..🙂

svoja
28. srp 2009

VENYS to je mi lito, zes to dostala...ale jak rikaly holky....tri mesice neni zas tak dlouha doba....objektivne teda...

prosteja
28. srp 2009

SVOJI tak já docela pročítala zkušenosti maminek a ani na ty čtvercovky si nestěžují, že by to proteklo, ANGE taky zatím nic neříkala, uvidíme 😉 mě jde právě spíš o to, že třeba přebalíš a do půl hodinky můžeš někdy začít znovu 😖 sotva mimi zabalíš do plíny už je plná 😀 😀 😀 takže se hodně maminek shodlo, že ty obyč čtvercový v kombinaci se svrchníma kalhotkama jsou lepší pro začátek.... uvidíme no, já hodně čekám na zprávy od ANGE jak bude spokojená třeba za 2 měsíce, jaké bude mít poznatky a tak...... jo a neříkala ti kámoška jak je to třeba s řídkou stoličkou a těma plinkama? nemyslím právě ty čtvercovky, myslím ty spodní plenkové kalhotky 😉

prosteja
28. srp 2009

SVOJI já vstávám v 5:15 zatím celé těhu kromě víkendů a dovolené 😉 a hodně těhulek tady chodilo brzo ráno do práce, to zmákneš 😉

prosteja
28. srp 2009

ZUZI no fakt jsem zvědavá jestli ms dorazí nebo ne, přeju aby se ti vyhnula velikáááááánským obloukem 😉

zuzka.o
28. srp 2009

Svoji: já jsem se pak taky strašné telmila, když jsem si sebe představila, jak brejlim do mobilu, hledám signál a prošlápnu do ohniště a válim se tam (teda byla jsem pěkně od popela) 😀 😀 😀 😀 😀
Tak to budeš mít klídek a pohodu, na to vstávání si zvykneš.

Prostejko. 5,15??? Fůůůůj.... to jsem vstávala na bus do školy. Už bych to nechtěla!!! Teď vstávám v 7,15 (a stejně jsem poslední dobou nevyspalá, probudím se jako zmlácená!

Já jsem na sebe taky zvědavá. Teď jsem psala spolužačce z VŠ, co měla mimoděložní napodzim 08, jestli už, snaží se od března...a taky pořád nic. To jsou asi nějaký "erekce na slunci" či čo
😀 😀 😀 😀 Taky je pozoruju u svýho manžílka, je teď nějakej protivnej (asi má své dny). A kamarádky manža to samý. No a před hoďkou se tady stavila známá a má to doma taky. Tak nevim co se děje....asi tlaky! 😀

prosteja
28. srp 2009

ZUZI jj 😉 já bych mohla chodit až na 9. hodinu i manžel by si mohl v práci domluvit pozdější příchody, ale pozdější příchod = pozdější odchod ☹ ještě když si připočítám necelou hodinku cesty a když to třeba potřebuju spojit s nákupem 😖 tahle varianta nám vyhovuje nejvíc, sice ráno musíme vstát, ale po 4. hodině jsme doma 😉

nuki
28. srp 2009

Zuzi: tak manža má asi taky své dny...asi je něco ve vzduchu..🙂