Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

angetha
28. srp 2009

Holky peru v Lovele, na 60, s tou solí na skrvny, a plínky jsou krásně čisté..
Vyloženě neproteklo nic, jen mi první dvě provlhly, protože jsem měla špatně utažené svrchní kalhotky...a přebuluju když krmím, nebo když strašně řve..takže min. po dvou hodinách a je tam vždy i hovínko..a vydrží v plínce i 4 hodiny..ale plánuju dokoupit vkládačky ( místo složené čtvercové plíny) a nějaké noční tvarované plínky, abych v noci nemusela motat ten novosklad..

zuzka.o
28. srp 2009

Prostejko: každý má svý a dá se na to zvyknout, to je jasný. A pokud máte oba takovou prac.dobu, je to ideální.

Holky, koukejte, to je tak roztomilý....pro princezničkuuuu
http://veeto.mimishop.cz/detail.php?zbozi=1391368

Nuki: asi fakt je něco mezi nebem a zemí!!!! 😀

verled
28. srp 2009

ahojky Nuki.-))kopálista zdraví vás jako obvykle po O kope.-)
zuzka.je to jak já už mu začla říkat Pidihajzlík, kope a kope🙂.......vždy ráno když se mamka vzbudí okamžitě dá vědět, že teda taky vstává......potom je klídek až do oběda, pak to začne a před odjezdem z práce zas klid, pak když dojedu domu a třeba chvilku uklízim tak se mu nelíbí předklon tak pak si lehnu a břicho mi vyskakuje 5cm do vejšky🙂je to malej grázlík.-))

prosteja
28. srp 2009

ANGE a dáváš separační plenku? a ještě se tě zeptám na rozdíl mezi separační a vkládací plenečkou, já jsem v tomhle ještě analfabet........ 😀 a čekám na rady a porady tak za měsíc 😉

verled
28. srp 2009

jinak VERNYS

angetha
28. srp 2009

Prostejko tu separační plenku dávám, nemusím pak smývat hovínka 🙂 Vkládací plínku dávám taky, ale je to složená čtvercová...mám v plánu pořídit už ty "hotové"
Separační chytne hovínka a vkládací chytne víc té vlhkosti aby mimi v plínce déle vydrželo

verled
28. srp 2009

PARDON
VENYS:HOLKA NAŠE NEŠŤASTNÁ, PŘEHÁNÍŠ TO S TOU UPJATOSTÍ A VĚŘ ŽE TO JE PŮLKA NEÚSPĚCHU, KDYŽ NEBUDEŠ V POHODĚ TAK TO NEPUJDE A ČIM DŘÍV SE OD TOHO ODPOUTÁŠ A BUDEŠ V KLIDU TIM LÍP TO PUJDE......je mi líto že to tentokrát nevyšlo, ale jask sama říkáš a víš, po třetim pokusu to není trága...držíme ti palečky.-)

nuki
28. srp 2009

zlatíčka, já budu pádit ať stihnu busík..mějte se sluníčkově a ničím se netrapte..🙂

prosteja
28. srp 2009

ANGE tak jsem si to myslela správně... že tu separační dáváš jen na hovínka...... a díky za vysvětlení s tou vkládací..... takže koupíš takové ty hotové jo? 😉

prosteja
28. srp 2009

a ještě se tě ANGE zeptám na to skladování plinek...... dáváš zvlášť počůraný a pokakaný? a nasucho nebo namokro?

zuzka.o
28. srp 2009

Ver: PIDIHAJZLÍK 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀 😀 ))

Pa NUKI 🙂

cat79
28. srp 2009

Teda Ver ty máš takovýho lumpa,jo?🙂
Denísek se ráno vzbudí se mnou, když ale řeknu třeba nene, ještě budeme hajat (dnes jsem šla totiž na WC ve 3.35) a malej jako že ahooj🙂 tak jsem mu říkala, kamaráde, v půl 4 si s tebou povídat maminka nebude🙂 hajej a spali jsme dál🙂)
Pak celé dopo o sobě dává vědět, teď spinká po obídku, spíš řádí když mám hlad🙂
A večer u fotbalu včera🙂
Jsem to omylem přepla na eurosport a malej začal skákat🙂))takže je to jasný🙂)hihihihihhiihi

Zuzko teda fotka strašná, naskočila mi husina, ještě že sis neublížila víc...
Já teda pořád s plínama nejsem 100%rozhodnutá,ale vyhrajou papírovky, náš styl života to vyžaduje...více méně🙂)

Jo a chtěla jsem se zeptat ohledně praní a žehlení mimi oblečků...
V čem prát, na kolik, jak sušit, jak žehlit, co se prát nemusí a jakou aviváž pokud ňákou vůbec...
A mám prát i deky?A co ty plyšové overálky na zimu?Nezničím to?Je to jako medvídek plyšák...tak mám strach to prát a pak ještě kombinézku a ty emitex zavinovačky a zavinovačku...mám to teda vyprat VŠECHNOOO????

prosteja
28. srp 2009

CAT jako z hlediska času, že to vyžaduje papírovky? tak třeba investujte aspoň do těch eko, ty nejsou z toho plastu 😉 a jinak já si nemyslím, že to zabere až tak času, navíc když nepoužíváš ty čtvercovky, ale ty jednovelikostní kalhotky, tak to hodíš do pračky, vypereš a to se nežehlí, takže podle mě žádnej problém 😉

prosteja
28. srp 2009

no a já se budu pomaličku loučit....

k tomu praní CAT, já koupím nějakej dětskej prací prostředek, možná spíš tekutej, právě na ty kombinézky a tak a na tom bys měla mít napsáno jak to prát...... no a aviváž mi hodně holek říkalo, že trošku třeba použili takové té Sensitive 😉

prosteja
28. srp 2009

tak holky přeji krásný víkend všem, užijte si ho a v pondělí práci zdar 😀 😀 😵 😵

venyska
28. srp 2009

verled promiň ale tohle není upjatost!!!!Každý to hold snášíme jinak!Jinak Vám holky děkuju za Vaše slovíčka.

verled
28. srp 2009

zuzi:no však je to pravda.......je to malej pidihajzlík.-))

veny.já to myslim tak že na to moc myslíš a jsi na to upjatá jak moc to chceš i kvůli práci atd, nijak jinak a je to normální......já to cejtim i z toho jak o tom píšeš...podle mě je fakt problém v tom že nejsi ok........a nemůžeš se takhle hroutit po třetím pokusu holka 😉 😉 😎 já Ti věřim že je to těžký a neumim si to představit, ale protože máš malou myslím, že to brzo přijde, ale nejdřív musíš být v pohodě.-)... a pak už jen dej se do toho a půl je hotovo 😉

zuzka.o
28. srp 2009

Ver má pravdu, VENYSKO. Hoď se do pohodičky, na všechno kašli, dej si něco dobrýho, udělej si radost nějakým hadříkem na sebe...... a ono se to brzo povede. Vždyť otěhu do 3.měsíce se povede málokterý. Běžný je do 6měs až do roka. Když nebudeš v pohodě, nebude v poho ani miminko a mohla bys ho pak ohrozit. Takže dělej si radost, jdi se někam pobavit nebo zajdi s kámoškama na 2deci 🙂 A uvidíš, bude líp 😉
Mám třeba kamarádku, snaží se už 4roky a nic! A je v celku v pohodě, prý si po čase "zvykla" to tak brát.

venyska
28. srp 2009

Díky holky pokusím se

verled
28. srp 2009

zuz:jojo já mám taky kolegyni a ta už to neřeší a fakt je v pohodě a myslim si že to přijde už brzo.-)páč vypadá spokojeně.-)
veny.já nebrala prášky 6měsíců, nejdřív proto, že jsme chtěli miminko, než v lednu přišli důvody, kvůli kterým jsme to zrušili.....a v dubnu, když iž jsme to neplánovali se to stalo....

verled
28. srp 2009

veny:no to jsou slova.-)

verled
28. srp 2009

zuz.když jsme u toho, jak ty jsi na tom?

venyska
28. srp 2009

Holky promiňte dnes je mi fakt zle,mám křeče jak blázen,do toho finanční problémy teď,fakt na prd.Už sem se dnes rozbrečela jak malá holka.Bude líp to přejde.

venyska
28. srp 2009

Musím běžet za malou.zatim pa mějte se krásně

zuzka.o
28. srp 2009

Veny: drž se ...určitě se to brzo vyřeší a bude líp 😉

Ver: čoveče, mrchu čekám 3.9....ježiš co to píšu...NEčekám jí 3.9. hihi.... jo už to beru s nadhledem. Zkrátka počítám, že to vyšlo. A jak dorazí mrcha, budu den smutnit a vrhnu se do snaženíčka znova. To jsem celá já. Jednou optimistka, podruhé pesimistka......

verled
28. srp 2009

veny.tak si pořvi v klidu , mě to vždycky pomůže.-)

carculka
28. srp 2009

ahooj holky jsem tu zas..

zuzi chudinko,to vypada osklive

zuzka.o
28. srp 2009

Ahoj Carculinko 🙂 .... ani to moc nebolí 😉

p.e.t.u.l.k.a
28. srp 2009

PRO MAMINKY: http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt
včera nám to začlo 😒 právě jsme zase chtěla šáhnout pro nutrilon ale díky bohu za internet 😉

p.e.t.u.l.k.a
28. srp 2009

Zuzi ta rána je fakt ošklivá ☹