Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
31. srp 2009

ZUZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII .......................

no já mám husinu a slzím... holka to je kráááása........ 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

************************************

amallie
31. srp 2009

zuzko!!!!!!!! to je dnes?????????????? to by bylo ............. 😵 😵 😵 😵 😵

ahojky prvosenky

zuzka.o
31. srp 2009

Já ani nepozdravila...klepou se mi od rána ruce a nemůžu tomu věřit.... tak znova AHOOOOJ PRVUŠKY

zuzka.o
31. srp 2009

jj....ráno 25DC ....já mám husinůůůů a nevim, co teď!

blahovka.cz
31. srp 2009

je ahojky zuzi,no ja te stipat nebudu)TO SE TEHULKAMN NEDELA) 😀 😀 ,ale myslim,ze to vapada jednoznacne!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jo a zdravim nuki,jsem to ale nezdvoracka 😀 to vis tchyne a uzeny 😀 😀 😀 😀 😀

hehena
autor
31. srp 2009

šmarjá ženo to mi nemůžeš dělat, ještě furt mě bolí hlava a já tu bulím jako děcko.....

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
držím všechno co můžu, ať je všechno v nejlepším pořádku!!!!! krásná čára!!!! 😵 😵 😵

zuzka.o
31. srp 2009

jen mi štípejte....nějak jsem mimoooooo

prosteja
31. srp 2009

ZUZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😵 😵 😵 😵 😵 😵 PARÁÁÁÁÁÁÁÁDA 😵 😵 😵 😵 A ŠTÍPEME OBA I S PRCKEM V BŘÍŠKU 😵 😀

verled
31. srp 2009

zuz:no teď jsi v tom.-))))

prosteja
31. srp 2009

ježiš já mám taky husinu holky 😵 😵 😵 a normálně knedlík v krku jako na brečení 😅

prosteja
31. srp 2009

no a co teď ZUZI????? teď už nebudou pařby 😀 😀 😀

hehena
autor
31. srp 2009

ZUZI teď se musíš jen těšit a objednat se na prohlídku.... 🙂 😵 😵 😵 😵 😵

zuzka.o
31. srp 2009

kéž by bylo vše tam, kde to má být! Podruhý to už zažít fakt nechci. Ale 25DC je čárka mnohem silnější než byla při mimoděložním 31DC...tak snad je to ok...... ježiši....mi asi fakt klepne!!!

hehena
autor
31. srp 2009

jo naposled sis zapařila jako "za mlada" a teď už tě čekají jen mateřský povinnosti 🙂))) 😀 😀 😀

nuki
31. srp 2009

Zuzka: no paráda Zuzi...🙂)) gratulujuuuuuu, určitě to bude...🙂

hehena
autor
31. srp 2009

ZUZI určitě je to OK.... musí!!!! 😵 😵 😵

zuzka.o
31. srp 2009

Hehe, když ono to nejde těšit se....po tý mý blbý zkušenosti. Se dokonce k tomu doktorovi bojim!!! ☹

prosteja
31. srp 2009

ZUZI určo bych si v tvým případě pro klid duše zašla co nejdříve k doktorovi, aby ti potvrdil alespoň dutinku v děloze... neboooj holka, vše je jak má být, čárka je na 25 DC dostatečně silná, tohle mimoděložní není 😉

prosteja
31. srp 2009

ZUZI tak vem k doktorovi určo manžu sebou a bude to lepší 😉 budete na to dva a neboooooj, čárka je fakt hodně silná 😉

nuki
31. srp 2009

Zuzi: neboj bude to dobrý..🙂 určitě!!!! 🙂 pozitivně myslet a je to 🙂

hehena
autor
31. srp 2009

ZUZI já to chápu.... vím, že si to těžko dokážu představit... ale myslím si, jak to tady slyšíme a čteme, že tady se bojí snad každá, že to dopadne blbě... víme, jak je to reálný.... musíš prostě doufat, že to bude OK... a jdi na kontrolu co nejdřív to půjde! ať máš klid, že je mimčo tam, kde má být, nemá smysl, abys nad tím musela přemýšlet dýl, že je nutný... 🙂 takže bych se objednala tak za týden, 10 dní.... 😉

zuzka.o
31. srp 2009

Hihi...no fakt! Poslední mega pařba a teď už jenom seriózní a slušná Zuzana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prostejko: budu muset, ale bojim se, fakt! Koupila jsem si dneska další testíky. V disk.o mimoděložním měla te´d holčina biochemický těhu. Měla pozit.testy, ale hcg 0....a pak i ten test byl negativní...

hehena
autor
31. srp 2009

ZUZI tak doporučuju chvíli na tyhle diskuse nechodit a už ty příběhy nečti.....

prosteja
31. srp 2009

ZUZI jak píše HEHENKA určitě bych se objednala k doktorovi tak na konec příštího týden, ať máš klid, uvidíš tu dutinku a hned bude líp... manžela bych nabalila sebou, ať na ten strach nejsi sama 😉 a takovýhle příběhy raději nečti.... jinak potvrzuju, že se tady asi bála každá 😉

amallie
31. srp 2009

zuzi: gratuluju!!!!!!!!!!!!! a na mimoděložní vůbec nemysli, už tě to jednou potkalo, máš do smrti vybráno, tohle je krásná čára a mimís je tam, kde má!!!!

nuki
31. srp 2009

Hehe: tak to Tě ted lituji, tohle zažívat je hrozný, tak snad už je to lepší...určitě ano, a ten jeden prášek prckovi neublíží, neboj🙂

amallie
31. srp 2009

holky, strašně mě bolí záda 😖 😖 😖 to jeden ani neví, jak si má sednout, lehnout, stát............

hehena
autor
31. srp 2009

AMALLI nejlepší si lehnout... a dobře si podlož celý záda a hlavně krční páteř... mám teď za víkend praxi 🙂)) 😀

hehena
autor
31. srp 2009

NUKI snad né... doufám, že se to nebude opakovat a když, tak né moc často, bych nezvládla... :(

zuzka.o
31. srp 2009

Holky moje....moooooooc děkuju za podporu.... jste všechny úžasný. Jsem ráda, že jsem tady mezi váma.....béééé....chce se mi buléééét

Testík, co jsem si dělala při mimoni 31DC je mnooohem slabší než testík 25DC dneska..... To mi hodně uklidňuje. Ale nemám absolutně žádný příznaky.

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...