Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zuzka.o
21. zář 2009

AMAL...a jsi v pořádku? 😲

svoja
21. zář 2009

AMAL 😀 😀 😀 Jako zadna prdel takhle nekde spadnout, ale uz te vidim, jak se valis v rajcatech a mas pod zadkem rozsednutou cuketu 😀 😀 😀 Ale jinak....hlavne, ze jsi OK!

nuki
21. zář 2009

Zuzi: no jo budeme se snažit, tento měsíc si ještě ne, tak snad příště..🙂

hehena
autor
21. zář 2009

ježiši AMALLI... ty si tele... teda zní do děsivě a zároveň se směju, žes zasedla cuketu... ses ale musela leknout... 😕

prosteja
21. zář 2009

SVOJI já zase slyšela, že je dobrý miminko po každý koupání namazat, protože se mu vysušuje pokožka tak jako dospělím.... a roste, tudíž se ta kůže natahuje víc než u tebe...... a reklamní tah je to zase u těch značkovejch firem.... když koupíš obyč olejíček od Avirilu za 15,- tak to miminku stačí 😉

prosteja
21. zář 2009
zuzka.o
21. zář 2009

PROSTEJKO: to je ale dobrý protikrizový opatření. Budeš doma a ten chvilkovej úklid bude rychlovka. Ne jako u nás,když po 3týdnech uklízíme jenom my, tak to je hegešárna! 😠

prosteja
21. zář 2009

teď ve čtvrtek poslanci a je to víte kde........ utahujte opasky ženy 😀

verled
21. zář 2009

amal:ale to zas snad jo, ale i tak jako........co holky co nemaj šanci, na co ty kreténi ...a co se ti stalo?? 😖 ..ono neni z čeho šetřit hahaaaaa🙂

holky tak už to je schválený!!!
je tam snížení porodného ze 14000 na 10000 kč
a snížení mateřské o 10 procent, což ze současných 7600 kč /3roky dělá 7000 kč

nuki
21. zář 2009

Amall: zní to hrozně, ale i srandovně...hlavně at se Ti opravdu nic nestalo...🙂

svoja
21. zář 2009

Rikam, co jsem slysela od mamin a dr v okoli....maximalne ten olejicek.

amallie
21. zář 2009

Holky, jsem ok, více se vyděsil manžel, než já 😀 Já se teda bála zašívání kebule, ale sousedka je mudra a říkala, že to zmáknu i bez toho, tak jsem v klidu 😉

A mimís nic, ten je uloženej v mým špíčku jako v bavlnce 😉

Jako ale dva keře rajčat zlomené, na vyhození a cuketa už je vyhozená taky, taková škoda ☹

Já mám prostě s tím pupkem nějakou blbou stabilitu, či co, furt zakopávám

nuki
21. zář 2009

no tak to je teda něco..:((( a musíme šetřit, dokud to jde..🙂

svoja
21. zář 2009

AMAL 😀 😀 😀 😀

amallie
21. zář 2009

Takže Aviril vezmu a co na zadek? Dřív býval takovej jako pudr, teď je reklama na nějakej bepanthen, to je místo toho? A na mytí? Mejou se miminka mejdlem? A šamponem?

Holky, těch pár stovek méně ustojíme, hlavně, ať máme zdravé prcky a taky, ať můžeme kojit, ne?

Hehe: já bych místo kabátu volila a budu volit několik svetrů a spíše nelézt ven 😉 Za kabát je škoda prachů si myslím..................

prosteja
21. zář 2009

jj SVOJI..... s olejíčkem si vystačíš 😉

ZUZI jo asi to vezmeme.... lidi jsou u nás pořádný, takže pohoda...... 😉 a myslím, že budu ráda, že vypadnu na hoďku z bytu od prcka 😀

svoja
21. zář 2009

na ten zadek je ten bepanthen prej dobrej....jinak ten aviril sezenes v lekarne urcite...a ten bepanthen taky

prosteja
21. zář 2009

jj AMAL budeme to muset ustát...... 😉 a nejdůležitější je zdraví 😉

prosteja
21. zář 2009

já kabát kupovat nebudu holky.... koupím 2-3 svetry a kabát budu nosit přes bříšo rozepnutej 😉

amallie
21. zář 2009

holky, se už k tomu nechci a nebudu vracet, ale na jejich obranu musím říct, že klobouk dolů, jak stáhli ten schodek

neb 230mld., to byla sebevražda na budoucí roky

amallie
21. zář 2009

prostej: správná volba, neb škoda peněz za kabát 😉

Jinak nevím ten úklid, ti bude muset manža pomoct, nezahrnuje to i úklid sněhu????? U nás v baráku totiž jo a do toho bych nešla

amallie
21. zář 2009

Verled: dobře, že aspoň tatínek přispěje! A k výchově se hlásí?

svoja
21. zář 2009

Holky a nebo takovej kabat, ten se da nosit i pak...

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

prosteja
21. zář 2009

AMAL tak manža říkal, že když bude mimi maličký tak bude uklízet on a pak se nějak poperem o to 😀 úklid sněhu a sekání trávy je u nás zvlášť... a manža říkal, že by to klído vzal, páč jde o jeden chodík, ale muselo by se všechno koupit... a je to placený zvlášť 😉

verled
21. zář 2009

jinak bepanthen je pěkně drahej, stejnou službu prej udělá infadolan a ten je za 35kč....já za bepanthen platila 120, a mejdlem se mimina nemejou taky v lékárně maj sebamed.syndeth a to stojí kolem 100kč....

amal:já o tom nechci mluvit 😉

hehena
autor
21. zář 2009

já bych teda brala nějakej ten kabát.... celej prosinec, leden a únor nevylýzat, když nebude oplně dobrý počasí.. to se mi zdá moc... takže snad seženu něco třeba jen většího v sekáči, nebo nějakej těhulenskej z druhý ruky...

tak to snížení není až tak dramatický... ale to jsem čekala, že nebude..

hehena
autor
21. zář 2009

SVOJI no vida... parádní.... 😵 😵 😵

hehena
autor
21. zář 2009

no vidíte, já mám dojem, že tu těhulky utratí víc za věci, který vůbec nejsou potřeba, takže dát 800.- za kabát, kterej i pak můžu ještě prodat, mi nepříde taková hrůza... jen 500.- dáte za jeden svetr, tak 800.- není tak moc no ne?

hehena
autor
21. zář 2009

já si teď koupila svetr za 600.- a pončo za 450.- no.... ten svetr se dá samozřejmě nosit i pak, stejně jako to pončo, takže mi to škoda peněz nepřišla... rifle unosím i v druhým těhu (nebo je prodám) ty trička a tuniky taky.... já nevím no. já bych se chtěla zvlášť v těhu cítit prostě dobře no... ale dokud to půjde, budu to řešit jako PROSTEJKA... ale už se vidím, jak se klepu i tak jako ratl, bo jsem teplomil...

svoja
21. zář 2009

HEHE ja si budu muset asi neco takoveho poridit si myslim...protoze kabaty co jsem nosila minulou zimu uz skoro nedopnu ted 😅