Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
23. zář 2009

HEHE zejo....VER ma takovy fakt brisko tehu... 😵 😵 😵 A nikde nic kolem🙂

hehena
autor
23. zář 2009

jo ouplně na to její břuško slintím... 😵 😵 😵

hehena
autor
23. zář 2009

SVOJI a co ty máš kolem??? 😀

blahovka.cz
23. zář 2009

Teda hehenko si tu prohlizim nasi tabulku z te nasi stare gardy uz jsou vsechny maminy,nebo tehulky a vubec mame dobrej prumer uz jen 4 snazilky a z toho sem chodi tak dve

MY JSME ALEW PLODNA DISKUSE 😀 😀 😀

hehena
autor
23. zář 2009

BLAHU ahoooj 🙂

mno jo jsme prostě dobrý....

by mě zajímalo jak se má ZUBAJ 🙂

mno a copa BAE... už je určitě doma 🙂 😵 😵 😵

svoja
23. zář 2009

hehe no ja ho mam tak nejak vetsi se me zda...zacina me uz nekde pod prsama🙂

zuzka.o
23. zář 2009

Svoji: krásná ta hrošíková soupravička.... tatínek je šikula 😉 🙂

Máte o Zubaj nějaké info???

blahovka.cz
23. zář 2009

na zubajku casto myslim,co asi dela holka nase,doufam,ze nekde bojujou za miminko a neztraci nadeji,ale chapu,ze asi pro ni bylo bolestny tu koukat na briska a miminka

a na baes cekam uz od vcera jestli jen pisne,ze je doma,nebo ze by si je tam jeste nechali???

svoja
23. zář 2009

ZUZI no je to maniak🙂 diky🙂

Nojo...ale je vic holcin, co se dlouho neukazaly....Vendelinka, Orchid, Venys, Lenicka, Zubaj me taky zajima...

hehena
autor
23. zář 2009

holky...... jsem si našla minulou diskusi... a ouplně jsem si připomněla to moje objevení // čárek 🙂))
no jsem teda vyváděla 🙂)))) 😀 😀 😀 ale bylo to teda nádherný a druhej den PROSTEJKA... no krásný to číst takhle zpětně... si to snad budu muset zkopírovat, dokud to tu je 🙂)) 😀 😀 😀

angetha
23. zář 2009

Tááááák konečně jsem po SNÍDANI.....jdu vás trochu dočíst

hehena
autor
23. zář 2009

jo VENDELINKA tu nebyla od těch záplav..... 😕

hehena
autor
23. zář 2009

já nějak nemůžu jíst... stačí když se trochu napiju a vůbec nemám hlad...

hehena
autor
23. zář 2009

a už mě pálí žáha i z Activia nápoje 🙂)))) 😀

svoja
23. zář 2009

anget ahoj, vitej🙂

ja jsem prave doobedvala....uzenou makrelu🙂

hehe rennie me pomaha...

hehena
autor
23. zář 2009

jj SVOJI taky mám Rennie... bez toho už bych asi nežila nebo co .))))) ale posledních pár dní je to zase o fous horší no... :(((

svoja
23. zář 2009

no myslim, ze se to zase srovna...ja to mam taky par dnu sileny a muzu rennie zrat porad a pak je zas klid...

holky tak ja tu makrelu zajidam zahustenym mlikem jesenkou...nejsem ja prase...? 😅

hehena
autor
23. zář 2009

SVOJI myslím, že jsi fakt těhule 🙂)))) 😀 😀 😀

svoja
23. zář 2009

😀 😀 😀

verled
23. zář 2009

hehe:parádnický??.-)))))...však ty ho budeš mít taky.-)

angetha
23. zář 2009

Koukám, že jste řešily politiku 😝 😝 😝 😝 Jsem ráda, že ta mateřská se mě dlouho týkat nebude, ale stejně... ☹ ☹ ☹ manžel je státní zaměstnanec, bez auta se neobejdem..no jsem ráda, že mám plínky látkový ( klasické plínky, kalhotové plínky, kalhotky navrch, separační vložky, vkládací vložky a drogerie k tomu mě vyšla tak na 10000, mám tam ale více velikostí i nějaké ty AIO plenky) no a pomalu přecházím na domácí vlhčené ubrousky, a jiné čistící prostředky, na tom se taky dost ušetří...
Je pravda, že s tím dluhem se něco musí udělat, ale proč takhle? Proč neprodají ty jejich vládní auta a notebooky? Nebo něco takového...

angetha
23. zář 2009

Verli opravdu pěkňoučký bříško 🙂

svoja
23. zář 2009

ANG je fakt, ze nejvic se to dotkne mladych rodin s detma....a to je na prd...

verled
23. zář 2009

svoja:já ho mám zas dál dopředu no.-))))ale je fakt že podprsenka mě neškrtí, mam pod prsama takovou mezeru a pak břicho🙂)trička vypadaj sranduvně jak je mam pod prsama nařasený a najednou pak ten pupek v tom natlačenej.-DDDholt se táda prostě kvartýruje dolejc🙂
svoja:že jsi ty prasátko už vim dávno🙂)))ty máš chutě🙂já mam zas už dva dny chuť na cheeseburgera🙂

angetha
23. zář 2009

Mě by nevadilo, kdyby to zůstalo tak jak to je...člověk do budoucna plánuje, myslí, že něco ušetří i když bude mít místo parádní výplaty jen rodičovský příspěvek a změní se to 😒 ale ťuk ťuk manžel pracuje a peníze máme. Holt budou chudší Vánoce, narozeniny a tak..Ale jsem zvědavá na zítra, myslím, že to neschválí..

verled
23. zář 2009

ange:děkuju🙂

angetha
23. zář 2009

A já jdu pověsit tři vyprané dávky prádla...a pak vyžehlím plínky a padnu.. 🙂 🙂 😀

verled
23. zář 2009

já vás obdivuju s těma látkovkama🙂

svoja
23. zář 2009

No tak cheeseburgera bych si dala taky...v patek jedem pro kocarek a stavime se v McDonalds...doufam!!! Sem se fakt nejak rozezrala...musim teda objektivne rict🙂

Ja se jdu koukat na Odlozene pripady....zatim!

angetha
23. zář 2009

To jsem prala oblečení a ručníky 😉