Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

venyska
29. zář 2009

Ostatně zda to bylo tím možná zjistím v říjnu,zaplať bůh to mám pryč

svoja
29. zář 2009

CAR no, jak se to vezme....rozhodla jsem se a zustavam doma na PN uz....jsem to tady popisovala...

VEN no asi... 😒

carculka
29. zář 2009

svoji,udelala jsi dobre-aspon budete obe v klidu a hooodne odpocivat 😉

angetha
29. zář 2009

Venys..je možné je to je tím výtokem..
Svoji, bodejť, zůstaň doma, když ti to dojíždění nedělá dobře..
Na mě teda asi taky něco leze 😖 teplotu nemám, ale cítím se příšerně..
Tady je ten náš kočárek, koukala jsem na netu, že bych vám ho ukázala a našla jsem přímo inzerát s ním..
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26632979&tab=2

angetha
29. zář 2009

Carul, bříško hezky roste 🙂

eeefffaaa
29. zář 2009

ange ne nebojim..proc bych mela??je tam asi 4,5% alkoholu..to neni skoro nic,to mas min jak v pivu nebo vinu...

sac to me mrzi,ale mas zase stesti ze ti aspon usne a nerve ti..to ten nas nespi schvalne a rve jak tur treba ty dve hodiny...zrovna kdyz zacal tak hezky spat,tak neni noci kdy by takhle nerval..a to bylo i obdobi,asi jeden tyden,kdy spal tak hezky..zavidim tem komu dite pekne spinka v noci,a chtela bych vedet jak toho docilili 😀

blahovka.cz
29. zář 2009

Ahojky holky,jdu se na vas mrknout docist den

carculko kde ze najdu tvoje brisenko???kazdej to porad chvali,posli mi to klidne do ip

eeefffaaa
29. zář 2009

ange taky me nejak zacina skrabat v krku a porad kycham a ma rymu..bojim se aby to malej nechytil

blahovka.cz
29. zář 2009

tak docteno,venysku tak co,takze dalsi kolo snazenicka???

efi je to ciste tvoje vec,ale ja nejsem zastance alkoholu ani v tehu ani pri kojeni

ange vid,celej tatka,ja z toho nemuzu,a se sexem jsme jeste stale nezacali,cekame na jizvu,az bude 100%,nechci aby tatka na me hupnul a jizva se otevrela 😀 😀 😀

blahovka.cz
29. zář 2009

jo sac a jak moc spinka Janicka pres den???ze zkracuje intervaly????

vlastne efdi ta otazka je i pro tebe,kdyz ma Davidek pretocenou noc a den?

angetha
29. zář 2009

Já jsem četla, že za prvé po alkoholu se snižuje tvorba mateřského mléka a za druhé nepříznivě působí na vývoj nervové soustavy a vlastně skoro všeho u dětí...neřve třeba Davídek kvůli tomu? že je z toho nervní...ale jednou za měsíc mi to Frisco určitě nic neudělá..
Blahu tak hupsni ty na něj 😎

angetha
29. zář 2009

Jo a Efi, protilátky proti rýmě a nachlazení dostává Davídek od tebe přes mlíčko, takže by onemocnět neměl

blahovka.cz
29. zář 2009

ange to by mohlo dopadnout jeste hur 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

angetha
29. zář 2009

Jsem zvědavá na nás 😎

blahovka.cz
29. zář 2009

jako jak psala efi o tom bloku,ja tio nevim,na jednu stranu mi to chybi,na druhou kdyz se mrknu do zrcadla,tak me prechazi chut,jako ja nepatrim mezi ty co jsou v depresy z postavy,ale prepada me stud

angetha
29. zář 2009

Blahu a vy to neděláte potmě v noční košili 😎 😀 😀 a nejlíp úplně zticha 😀

blahovka.cz
29. zář 2009

a jednou rocne ne???ange to me pobavilo 😀 😀 😀 😀 😀

CAT pro ten dudl s teplomerem maji ho u vas v babybestu za 105,-kc

sacvi
29. zář 2009

Holky kdybych ju dala spat na bříško tak by určo spala půl noci v tahu jenže to mám strach..všude se píše že na bříšku spát nemají..

přes den když jedem v kočárku tak ju na bříško šupnu a spí třeba fakt 5h. v tahu..jí se na to bříšku strašně dobře spí..

Holky a já žádnej blok nemám..už se těším až na to šupnem a muž eště vííc 😀 Ale po tom nástřihu mě ta hráz nějak pne či co a moc příjemnej pocit to teda není 😖

carculka
29. zář 2009

ange...super golfky ...a kdy tam chces malou zacit davat??jdou do uplnyho lehu?

blahu...ondrasek krasne pase 😀 jinak ti pisnu do ip odkaz

carculka
29. zář 2009

holky nikde nikdo??tak paaa

eeefffaaa
29. zář 2009

holky podle me ty 4% alkoholu se do mlika ani dostat nemuzou,vzdyt to neni skoro nic...a pry dve deci vina nebo jedno pivo denne se muze,ale je jasny ze je lepsi bez alkoholu...omezila jsem i kafe,protoze jsem myslela ze nespi po tom,ale ted si davam budto bez kofeinu nebo instantni a to jednou denne...takze to po tom taky neni..a pres den spi docela hezky,jak kdy,prave ze se snazim ho zabavit aby nespal,ale za chvili me treba zacne rvat,ze se mu chce spat a nebo zavira oci a sirky do oci aby vydrzel mu dat nemuzu 😀 😀

svoja
29. zář 2009

SAC tak se na to zeptej dr na to spinkani....ted rika kazdej neco jinyho me prijde.... 😒

ANG+BLAHU 😀 😀 😀

angetha
29. zář 2009

Sac Vendulce se na bříšku taky líbí..a jednou jsem jí nechala spát na boku v zavince a ona se pak sama přetočila na břicho...ale nedávám jí tak, ona je blinkací typ

angetha
29. zář 2009

Jo Carcul do lehu skoro jde, ale vozit jí v něm budu až bude sedět..po zimě někdy..do té doby hluboká korbička, popřípadě sporťák..ten jde i proti směru jízdy

cat79
29. zář 2009

Blahu díkys, ve čtvrtek jeden do Děťátka, tak se stavíme i v baby bestu, kde to tam je?A děťátko?Díky za info, ať tam nebloudíme🙂))
holky dobrouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu🙂))a pap zítra

moncicak3
30. zář 2009

Dobré ráno kočandy 🙂

tak jsem vás dočítala, téééda je toho požehnaně 🙂 já se k tomu porodu nebudu ani vyjadřovat, ale musím říct, že jsem za jedno se Svoji 😵 😵 😵 to je můj člověk 😉

Bae musím říct, že Kryštůfek je úúúúúúúúúúúúchvatnej, já už se tak těším na tu naši princeznuuuuuuuuuuuu 😵

zítra jdu na kontrolu, tak jsem zvědavá co mi dr řekne a taky mi bude brát kultivaci na toho streptokoka.....

jinak novinky u nás žádné, manža jde dnes naposledy do práce.....zatímky se mu od nikud neozvali, ale příbírají od nás asi 15km v jedný nejmenovaný firmě na pozici Technik testování HW a SW, tak tam zítra jede se optat, tak doufáme, že tu práci dostane no.....

Blahu Ondrášek je faktis kopie manži 😉 😵

holčiny jdu připravit snídani, mějte se tu krásně a brzo se tu zase ukážu 🙂 😎

prosteja
30. zář 2009

dobré ránko všem prvosenkám 😵 😵 😵

MONCI mrkala jsem jednak na bříško, to už myslím včera a dneska jsem mrkala na postýlku jak máte nachystanou a musím říct přesně podle mýho gusta 😵 😵 😵 fakt krásná........ nepřezdobená, tak akorát.... tam se bude Terezce krásně spinkat 😉

ANGE jéžiš ty mě dostáváš 😀 😀 😀 tak ty vlňáčky jsou úžasný a určo taky pořídím......... jak jde vidět, tak maličké se v tom líbí hrozně..... a jak jsi psala, tak to uchycení tou snappi sponkou děláš jenom do těch vlňáčků? já už na to mrkala, že u některých plinek to být musí a říkala jsem si, jak se s tím asi manipuluje 😀

verled
30. zář 2009

ahojky holky, zdravim maminky i nastávající maminky🙂u nás je dneska hnusně🙂

cat79
30. zář 2009

Nazdárek holky!!!!Zase jsem vám sem něco napsala a vypadl mi net..kurnik☹
No už se týden budím tak v 5-6 na wc a pak teda ještě tak do 8-9 spíme, ale je to teda otrava a malej v těch 5 řádí lumpík muj milovanej🙂))

Dnes jdeme cvičit a pak asi předělám skříně, zazimuju šatičky a plavečky a najdu svetříky a košilky🙂)))
Krásný den všem!
Ver teeda ty už máš krááásný pupendo, taky sem přidám🙂))))připadá mi, že roste ze dne na den..ale fakt

blahovka.cz
30. zář 2009

Dobre rano holky.

Tak malej uz je po snidani ted pujdu snidat i ja 🙂 Venku je teda opravdu hnusne 😖 To bude dneska nuda,kdyz ani ven nemuzeme

Monci postylka krasna,no snad to manzovi vyjde,at nemate hned fin.potize cerstve s miminkem a to je nejvetsi spotreba plen,snad mu to vyjde,co snad proste musi 😀

Ver brisko jsem jukla,no mas ho porad stejne matersky krasny a kam poroste?Uplne vsema smerama 😀 Tadik se zacne roztahovat.

Prostejko a co tvoje brisko,mas tam nejake nove?? 🙂