Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
1. říj 2009

v popelnici si to zas rozeberou bezdomáči... aspoň tak jsem to často viděla 🙂)) někdo dal něco k popelnici a za chvíli to tam nebylo 🙂)

sacvi
1. říj 2009

mně se třeba to černo taky dělalo pak to bylo dobrý a už zase dělá ale když třeba sedím a rychle stoupnu tak asi tou rychlou změnou tlaku ale v uších mi teda naštěstí nepíská ale i tak je to nepříjemný..hlavně dyž jdu s malou a ona se mně udělá tma tak mám strach abych s ní někde nespadla. Naštěstí já mám srdíčko ok..mně zase tepe až moc ale to neva

blahovka.cz
1. říj 2009

qami ja delala taky mega cistku pri stehovani,tak jsem to dala na charitu,tak jestli neco pobliz v praze treba nemate 🙂

svoja
1. říj 2009

Tady kecam kecam a vytekla me omacka na sporak a mam ho celej zasranej...kurna 🙄 Pardon

nuki
1. říj 2009

hehe: na to to jsou taky radosti, obzvlášť , když to rodiče neřeší..:(

amallie
1. říj 2009

blahu: právě proto, no.............v letadle to máš jistý za dvě minutky 😉 já chci bejt buď celá, nebo žádná 😉

hehe: zas jako musím podotknout, že obě babičky měli AP a jedna zemřela v květnu ve 82 letech a jedna v neděli ve 89 letech!!!!!! Což je úžasný, někdo je zdravej celej život a pak umře jen tak v 60ti 😖

hehena
autor
1. říj 2009

jo ale přeci jen na tu mojí nemoc jsou léky a už od začátku mi všichni říkali, že je pravděpodobný, že to byla ojedinělá situace, sice se to pak zas opakovalo, ale to už nebylo nic strašnýho. pro mě je první pomoc ten nitrát a furt ho nosím s sebou. dává mi to klid.

tohle co má ségra SAC je myslím větší potíž! ale třeba by se to za pár měsíců zlepšilo. nedá se tep zvyšovat ještě nějak?

sacvi
1. říj 2009

díky blahu 🙂

prosteja
1. říj 2009

SAC budu na ségrušku myslet, aby to bylo v rámci možností ok, je to fakt smutný 😖 ☹

charita je tady v Praze na každým rohu, i když je fakt, že v popelnici s to rozeberou bezdomovci, to je taky charita 😀

sacvi
1. říj 2009

prý ten tep by se právě dal zvýšit pomocí léků ale ona má hlavně ten problém že ji vynechává a na to nic jinýho krom kardiostimulátoru nepomůže

verled
1. říj 2009

svoja.no to se máš čim chlubit teda 😀 a co vaříš??já mám teď furt hlad🙂

sacvi
1. říj 2009

holky a prý se to nějak po 4letech musí měnit a vypadá to teda taky ne moc pěkně..ale když je to potřeba..

hehena
autor
1. říj 2009

AMALLI já vím, tohle mi říkala spousta lidí... ale asi zžádná z těch důchodkyň neměla infakrt v 25ti.... potíže už jsem měla asi 3 roky předtím, jen na to nikdo nepřišel... a je rozdíl když se projeví AP v 60ti a nebo ve 25ti že jo...

tím ale nechci říct, že to vidím nějako černě... prostě to tak je a mě je fajn a snad mi bude fajn až do těch 80ti .))) 😀 😉

a taky píšu, že to má ségra SAC je horší! zvlášť jestli se to dá upravit jen kardiostimulátorem... to je mi moc líto!!!

nuki
1. říj 2009

Sacvi: tak at to dobře dopadne..)

verled
1. říj 2009

sa:no tak hlavně že jí to spraví a bude to pod kontrolou.....

jeee musim se pochválit, právě jsem vyžunkla 400ml tekutiny🙂(toho čaje)...já jsem fakt děsná s tim pitim:-/jenže když mě to nikde nechybí, prostě už to moje tělo takhle funguje

hehena
autor
1. říj 2009

SAC no teď bude pro ségru asi důležitej přísun informací a pomoc od rodiny...

hehena
autor
1. říj 2009

VER taky mám potíže s pitným režimem!!

verled
1. říj 2009

hehe:ale tak už jsme tak zvyklý no....já se prostě stejně nijak nedonutim....

hehena
autor
1. říj 2009

VER já právě taky ne.... občas si říkám, jestli tam ten prcek moc netrpí, tak se aspoň trochu snažím, ale z toho je den, kdy nevypiju téměř nic. bych se kopla fakt...

amallie
1. říj 2009

sac: hlavně, aby jí to dobře dopadlo a byla v pohodě!!!!!!

verled
1. říj 2009

hehe:no já taky...........snažim se si aspoň večer doma udělat čaj, ale jestli dám denně 0.5 l tak je to hodně.....

nuki
1. říj 2009

ver: tak to chválím, hodná holka...)))

sacvi
1. říj 2009

dík holky..sem se o tom bavila s mamkou a ona šak to není tak hrozný ne? 😲 Ona o tom snad nemá žádné info nebo já nevím..

prosteja
1. říj 2009

taky jsem s pitným režimem byla vždycky na štíru, ale teď tak ty 2 litry vypiju, je to jen a jen o zvyku holky, ale dokopat se k tomu je fakt šílený 😖 ....... já třeba teď už mám v sobě celou jednu Magnesii, tak se taky musím pochválit 😀

blahovka.cz
1. říj 2009

holky musim balit a letet ,jhede s Ondraskem k babicce,tak se mejte ja se vecer moznam objevim pa pa 😀

amallie
1. říj 2009

Sac: já myslím, že tak hrozný to není, spíš jak jde o srdce, je v tom strach, no.............. ale až to bude fungovat a sestra si zvykne, bude v poho 😉

verled
1. říj 2009

nuki:děkuju🙂))
sac:no ona to spíš jen takhle dává najevo.....

prosteja
1. říj 2009

SAC kdo o tom nemá informace, tak hold takhle může reagovat no 😖 nebo spíš si nechce sama připustit že by to mohlo být tak vážný 😔

myslím, že s pitným režimem tu měla problém i HYPO což byl pak problém při umělým a taky se to naučila 😉

amallie
1. říj 2009

bude to muset zvládnout, ale budeme všichni držet palce, je to smutný, takhle mladá holka, ale díky bohu, že na to přišli a umí jí pomoct!!!!!

hehena
autor
1. říj 2009

já myslím, že mě to prtě zase koplo 🙂))