Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
5. říj 2009

cat:hmm mě taky nějak po něm pálilo v krku☹...jo j to super.........zbyde víc peněz na jiný nutný věci🙂
orchi:ahaaa tak dobrá volba🙂)))).... 😀 kdo jako by ti ho měl brát??jhlavně nerozmazlovat🙂))))

orchidei
5. říj 2009

a separčky používáš ty na jedno použití a nebo ty pratelný?
Jo a ještě mám takovou blbou otázku na prní těch dětských hadříků? Používáš něco specielního na dětský prádlo - nějakou tu lovelu? a může se k tomu pak přihodit i normální prádlo(moje)? Mám strach že nenaplnim pračku! sice si bere vodu podle naplně ale přece jen to bere nějakou elektriku tak aby mi pak nejela denodeně dokola a poloprázdná!

prosteja
5. říj 2009

se tady dneska asejc upapíruju 😀 😀 😀

jééé ahoooj ORCHI 😵 😵 😵 těhulinko naše ztracená 😀

orchidei
5. říj 2009

Například tchýně a sousedka! Sousedka šla totiž teď do důchodu jezdí tam jen na víkendy, a teď mám hrůzu že když už nepůjde do práce že tam bude furt! Chodí už teď k nám na návštěvu každý den! Ona je fajn a já jsem ráda že s něký občas taky pokecám! Ale když pak každýmu říká jak bude vozit tak se úplně děsím toho že jí tam bud mít opravdu pořád!

orchidei
5. říj 2009

Ahoj prostěj! Mě zavalila totálně práce! Nestíhala jsem ani snídat, ale zase výhoda byla že jsem přišla do práce a měla jsem pocit že jsem tu hodinu a oni byli tři! To bylo fajn, jak to rychle utíkalo, ale zase jsem na Vás nemohla ani juknout takže vůbec netuším co se tu dělo! Koukala jsem na tvýho pupíka - tý jo pěkně rostete! A jakpak se cítíš? Všechno vpořádku?

prosteja
5. říj 2009

ORCHI četla jsem, že tě to nějak zavalilo.... to se stává... aspoň ti to zase uteklo 😉 a jak se cítíš, možná už jsi to tu psala, ale já dneska nějak nestíhám dočítat, jen jsem to přeletěla 😀

no jo pupík už se vyvaluje, hlavně večír..... mimi už se ozývá, sice zatím nesměle, ale už je to určitě ono 😀 😀 😀 no a jinak všechno v pořádku, na kontrolu jdu až 21.10. a to nám doktor bude dělat velký utz a kontrolovat všechny orgány a čeká mě nějaké vaginální vyšetření..... jinak se cítím strašně fajn, nic mi nechybí, taťka se o nás pěkně stará a hýčká si nás 😀 😵

orchidei
5. říj 2009

jojo u nás taky všechno vpohodě! Taky se cítím dobře, 1. skreenig u nás taky dopadl dobře a hned mi dělají ten druhý dneska mi brali krev a za 14 dní jdu na ultrazvuk! Tak to se už moc těším! Přece jenou jsem prcka neviděla 4 týdny a to už je teda na mě moc! 😕 Teď už ho taký každým dnem vnímám víc a víc a to je super, večer se mi vždycky někde vyboulí tak si na tu bouli přitsknu ruku a občas i cítim nějaké ťuknutí tak snad je to on! 🙂 🙂 🙂
To jsem ráda že je ti dobře když si na záčátku měla ty nevolnosti tak je to určitě úleva, viď!

verled
5. říj 2009

orchi a co nový fotečky??

verled
5. říj 2009

joo jsme vám ani neřekla, včera při sprchování jsem měla první těhu nevolnosti🙂)))to jde ne??v 7.měsíci:-)))ježíííš já už jsem fakticky v sedmym pár dní🙂

prosteja
5. říj 2009

ORCHI tak ty nevolnosti nebyly tak hrozný, i když přiznávám, že teď si to užívám daleko víc 😀 😀 😀 jinak já mám teď mezi kontrolama dokonce 5 týdnů, doktor říkal, že ok, že ten 4. týden nemá volno a musela bych po 3 a to by prý zase nedělal to vaginální vyšetření a musela bych tam 2x, tak jsme se dohodli, že půjdu tentokrát po 5. týdnech... ani mi to nijak nevadí, myslím, že doktorů si ještě užiju až až 😀 😀 😀 mrňouska jsem minule viděla teda dokonale, počítali jsme všechny prstíky a tak, takže zážitek ohromnej a musím říct, že z něho zatím pořád žiju a vyžiju určo ještě těch 14 dnů 😀 😀 😀 tak doufám ORCHI, že vám řeknou, co to bude, jestli to teda chcete vědět 😉

orchidei
5. říj 2009

ver te´d jsem nestíhala ani fotit! Tak já to napravím a něco večír nafotím a dodám! 🙂 🙂 🙂

orchidei
5. říj 2009

pročpak mi zmizela ikonka? 😠

prosteja
5. říj 2009

ORCHI asi se ti stalo to stejný co nedávno SVOJI, adminům se nelíbila 😅

verled
5. říj 2009

orchi:páč tam má bejt xicht🙂)))

blahovka.cz
5. říj 2009

Ahojky tak jsme zpet,vazime 6,26kg,merime 62,5 cm a hlavinku mame 43 cm,malej dostal vcelicku a moc me prekvapil - vubec neplakal,je sikulka,akorat pry z toho ockovani muze mit teplotu,tak jsme v lekarne vyfasovali neco na toplotu 🙂 a za mesic druha vcelka,krenil se tam na doktorku a neco ji povidal 🙂

je orchi je tuuuuu,tys nas nasla jeste jooo 😀 😀 😀 😀 jakpak se mate s mimiouskem,docetla jsem jen,ze mas blazinec v praci 🙂

orchidei
5. říj 2009

jé ty toho nadělají! vždyť už to tam mám tak dlouho!

prosteja
5. říj 2009

BLAHU tak gratuluju, vy už jste velcí chlapáci 😀 😀 😀 hlavně, že je vše ok 😉

angetha
5. říj 2009

ORCHI na začátku jsem měla jen ty čtvercové - 30, které jsem měla na ten novosklad a 20 ks, které jsem dávala jako vkládačky, peru je na 60 v Lovele ( Vendulka ale snesla i Persil), dávám separační vložky ( momentálně Popoliny, počurané vyperu a jedou dál), flek od hovínka potřu žlučovým mýdlem ( z DM drogerie), k prášku ještě přidám sůl na skvrny ( taky seženeš v DM, má bělicí a čisticí účinek)..a kdyby mi nevadily zmuchlaný kraje, tak je ani nežehlím.. 🙂 takže tyhle čtvercový jsou obyčejná bavlna..Svrchní kalhotky mám patery a úplná pohoda, Vendulka je pokadil jen dvakrát, takže jich mám dostatek.
K plínkám přihazuju i svoje prádlo, bez problému

prosteja
5. říj 2009

tak se mi holky podařilo na AUKRU vyhrát kolotoč nad postýlku, ještě v záruce za poloviční cenu 😵 😵 😵

hehena
autor
5. říj 2009

tak já taky prckoleta neviděla už 4 týdny a naposled to navíc bylo na těch 10 vtěřin jak jsem tu psala... no a ještě si těch 12 dní počkám, takže uvidím prcka po 6ti týdnech a kdybych nešla při tom špinění na kontrolu, tak by to bylo dokonce po 8. týdnech... já taky zatím ještě těch 12 dnů vydržím, ale už se těším. minule to tu PROSTEJ tak úžasně popisovala, že jsem byla docela zklamaná, že jsem prcka neviděla... no a ve 22. týdnu už by to pohlaví mohlo bejt na stopro, pokud se ta potvůrka neschová... 🙂))

fuj jsem se přežrala... 🙂))) sem sežrala celou čínu... sladkokyselý kung-pao... to byla dobrotááááááá 😀

hehena
autor
5. říj 2009

ORCHI ty jsi s tou kytkou taky byla rekordmanka... mě minule takovou pokus vymazali asi po týdnu.... 🙂)) a musíš tam bejt prostě ty. ovšem nikdo tě nezná, takže když si tam babu jagu, tak to nikdo mazat nebude 🙂))) 😀 😀 😀

prosteja
5. říj 2009

ANGE mrkala jsem na tu HD Pastelku.... vypadá dobře 😉 na to, že je to taky jednovelikostní, tak nevypadá tak velká jako ta Popolinka 😉

hehena
autor
5. říj 2009

tý joo BLAHU 6,26 kg... žádný tintítko, ale to sse taky dalo čekat, když je celej tatínek. ten má snad 2 metry ne? 😅

prosteja
5. říj 2009

HEHE mě to bylo minule úplně líto, jak jsi mi psala tu SMS, že utz nebyl 😔 😔 ale nebooooj, oni ti to vynahradí příští pátek 😀 i s prckem... a rovnou ti řeknou pohlaví 😵

angetha
5. říj 2009

Blahu, to je vidět, že se Ondráškovi daří dobře 🙂
Prostějko gratuluju ke kolotoči..ta Pastelka se mi taky líbí a zatím je krásně měkoučká 🙂

angetha
5. říj 2009

Jo a v koupelně mi tuhne mýdlový sliz - na praní plínek 😎

prosteja
5. říj 2009

ANGE děkujuuu..... jsem si ho sledovala pěkně dlouho a dneska se mi zadařilo 😀 tak jsem ráda, že mám další věc odškrtnutou ze seznámku 😉

ta Pastelka vypadá fakt dobře, nevypadá tak objemně 😉 .... a pak musíš poreferovat jaký je mýdlový sliz 😀 zní to strašně 😀

blahovka.cz
5. říj 2009

ted me zajima,jestli bude mit dobrou noc a netrapilo ho to smudlu,jinak nas mudra pochvalila 😀

hehe 194cm tatinek,Ondrasek se dotahuje,je to dlouhan,pred mesicem a pul mel 4780g a 55cm 😀

holky ty vase pliny,tu litaj nazvy,jeden ma pocit,ze se tu mluvi cizi reci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teda,ale obdivuju,ja jsem asi opravdu pohodlna,ale musim rict,ze zatim nas pliny na tolik neprisly,coz me prekvapuje 😀 prijemne

hehena
autor
5. říj 2009

mno BLAHU, a teď otázka na tebe mamino.. kolik plínek denně spotřebujete? kolik stojí balík a kolik plín v nich je... a taky řekni značku .)

hehena
autor
5. říj 2009

já jsem taky z těch výrazů imse vimse, tots bots konsternovaná 🙂))) ještě mi to příde jako nějaká zaříkávačka 🙂)) 😀