Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
7. říj 2009

Počkej Svoji tlak 85/40 to je nesmysl🙂)))))nemůžeš mít systolickej 40...to bys byla tuhá🙂))

Já mívám 90/60 a už je to dle Dr. na hranici...
Ty se teda máš, že máš oproti původní váze jen 2kg nahoře🙂)hihihihi, to mi 8kg🙂 ale zase se cítíme dobře, ono to půjde rychle dolů🙂
My jdeme taky 27.10. na poslední UTZ, alespoň myslím, už aby to bylo, chci prďolku vidět🙂))))
Já jdu zítra na 1. těhu kurz, szrašně se těším, jsem zvědavá jak to probíhá a tak🙂))

cat79
7. říj 2009

Ver taky jsem na to myslela, mívám chuť na vínečko večer k telce, ale nedělá mi dobře a s tou mou těhu kámoškou jhsme si říkaly že to bude pohoda až dáme prcky chrnět a picnem se a pokecáme a nebo někam vyrazíme....holky já bych táááááááááák tančila!!!!!

cat79
7. říj 2009

jo a Svoji kolik vážíš...jestli se můžu zeptat:_)???a ty Ver?

cat79
7. říj 2009

jo Svoji mrkni na mou poslední fotku ze včera..jak nám vyrostlo bříško, strašnej skok za 1 týden🙂)))

verled
7. říj 2009

cat:viď taky si říkám, to už by byla tuhá ne??...no já taky🙂to trsání hází to se mnou kdykoliv slyšim pěknou music🙂))

jinak já vážim už 75kg a mam 10kilo hore ☹

verled
7. říj 2009

jinak je to stejně sranda.-)))))já mám takovej šílenej pupek🙂))).....a tak mívám 110/70🙂

cat79
7. říj 2009

Ver to je normální, já mám teda 70kg rovnejch..zatím
Holky jedu do města, budu tu zase tak za 2h...tak zaťa paťa

svoja
7. říj 2009

No holky me ten tlak taky vydesil...ale fakt tam mam 85/40!!! A nikdo me k tomu nic nerekl...

CAT kraaaasny brisanko🙂jeeee, tehulinka🙂

Vazim 74,5...pripadam si jako slonice, ale uprimne: myslela jsem, ze to bude horsi....jesteze jsem predtim zhubla tema nevolnostma....Doufam, ze po porodu se dam dokupy a budu mit postavu jako driv (teda driv jako hodne driv, nez jsem pribrala...)

angetha
7. říj 2009

Holky z toho si nic nedělejte, já začínala na 70 😉
Svoji gratuluju k té kontrole. ale ten tlak je opravdu hodně nízkej 😕
A taky se těším až se s manželem "ožereme" 😀 na jaře jdeme na svatbu, nejspíš oba za svědky, tak si to užijem. Vendulka bude u babičky 😎

hehena
autor
7. říj 2009

já už prosím pěkně přibala 4 kila a to jsem teprve v půlce 🙂)) 66 kilíček - tak snad jsem tě CAT uklidnila 🙂)) 😵 😉

SVOJI ten tlak je divnej.. to by ti dr. určitě k tomu něco řekl. a to tam máš i zapsáno????

hehena
autor
7. říj 2009

jj přesně jak píše CAT... když je tlak 90/60, tak už je považovanej za nízkej... natož 85/40 to je síla...

svoja
7. říj 2009

faktis to mam zapsane!!!

hehena
autor
7. říj 2009

tak tomu absolutně nerozumím... a měřil znovu? nebo nepřeměřoval?

hehena
autor
7. říj 2009

já jak byla ve špitále, tak hned jak jsem měla nižší tlak - ale to znamenalo těch 90/60, tak se mě ptali, jestli mi není špatně a že bych měla odpočívat a tak, ať víc piju a bla bla... 😕

hehena
autor
7. říj 2009

a tobě je jinak dobře SVOJI?

svoja
7. říj 2009

no vubec to nekomentoval...ani on, ani sestra, ktera me ho merila. nechapu...
jinak dnes me teda neni kdovijak, je tady silene teplo, asi i dusno a tlak teda citim blbej, ale to neni u me zadna vyjimka....posledne jsem mela 101/51, 100/58...

hehena
autor
7. říj 2009

SVOJI no tak hlavně na sebe dávej pozor... dej si radši kafčo nebo něco... asi ti ještě klesl, jak jsi doma a máš nižší aktivitu, nebo nevím... kdyby ti bylo blbě, tak radši jeď na pohotovost nebo někam... 😒

hehena
autor
7. říj 2009

SVOJI neděs se. ale radši si počti

http://zdravi.doktorka.cz/nizky-krevni-tlak--hy...

hehena
autor
7. říj 2009

CAT ještě k tomu kočárku (musím na něj mrknout) - jen vybírej .))) já se pak třeba inspiruju! 😉 😵

hehena
autor
7. říj 2009

koukám, že se tomu dají vyměnit kolesa... to je dobrýý 🙂)

http://www.gesslein.de/kinderwagen-future.htm

hehena
autor
7. říj 2009

hele tady prodávají z druhý ruky 🙂 http://deti.bazos.cz/?hledat=Gesslein+Future&hl...

hehena
autor
7. říj 2009

ženyyy já mám skoro padla a vy nikde 🙂)) 😀

carculka
7. říj 2009

ahooj holky,jakpak se mate??

cat79
7. říj 2009

Ahoj Carcul🙂dneska tady moc živo nebylo🙂 a včera bylo vypnuto🙂)

Hehe že je dobrej ten kocík???Jsem z něj čím dál víc nadšená🙂)
Jen teď hledám kam si pro něj jet do německa🙂))

Jo a s tou váhou jsme na tom teda všechny stejně, to je milý🙂))

carculka
7. říj 2009

cat...ahooj.jakpak se mate??a uz si se koukala na ty chuvicky??

moncicak3
7. říj 2009

ahoooooj ženy 🙂 jdu vás dočíst a pak sdělím svoje dojmy z předporodního kurzu 😉

carculka
7. říj 2009

ahoj monci...tak sup povidej🙂
a jak dopadl ten syr?

moncicak3
7. říj 2009

ahoooj Carcul 🙂 tak jsem vás dočetla....k té váze já mám 72 a začínala jsem na 58 kilenkách 🙂

jinak předporodní kurz byl zajímavej, vlastně tam paní doktorka z novorozeneckýho povídala o tom, jak se těsně po porodu starají o miminko, pak povídala hodně dlouho o kojení, jak přikládat mimčo k prsu, jak se o něj starat a tak....o porodu nepadlo skoro ani slovo, což mě teda hoooodně zmátlo 😅 takže o porodu nevím lautr nic, takže si fakt budu muset počkat na svou premiéru 😀
ukázali nám nedonošence na JIP a pak mimča pod tou fialovou lampou, když mají hodně žloutenku...no co vám budu povídat, byla jsem dojatá jako blázen vidět ty camprlíky maličký 😵 😵 😵
příští týden se tam mám zastavit sepsat porodopis.....

Carcul a ten sýr byl epesní 😉 není to tak tučný jako smažený sýr a fakt je to mooooc dobrý, je to takový jakoby víc sýrový nebo já nevím jak to mám popsat, ale je to fakt dobroučký 🙂 nedávala jsem to teda do hrnečků a do takovejch porcelánovejch misek, někdo je třebas používá na polívku 😉 a když se to dá do těch větších misek, tak bohatě stačí pro každýho jeden 🙂

moncicak3
7. říj 2009

no a taky nám hlavní pediatrička říkala, že nechávat denně mimčo víc jak 2 hodiny ve vajíčku škodí vývinu páteře....ptala jsem se jí, jestli to platí i pro lehátka a prý je to totéž....my ho teda máme půjčený, dávat jí do toho budu, ale jen třeba když bude vzhůru a budu vařit, jinak ne.....a to samý platí i pro chodítka....prý to jsou jen lákadla na peníze.....

moncicak3
7. říj 2009

tak jsem tu sama samotinká ☹ tak já jdu umýt nádobí a ještě nakouknu teda 😕