Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
8. říj 2009
carculka
8. říj 2009

hehe,no dnes mi je nak vselijak a jsem naka chcipla,tak mam odpocinkovy den...ale uz je lip,tak se pujdu nabastit...a co ty?

hehena
autor
8. říj 2009

CARCUL mno taky jsem chcíploun... spala bych, trochu mě bolí hlava, ale nejsem schopná toho dneska moc vypít... nejradši bych šla do postele, ale příde mi to ještě škoda noci .)))

carculka
8. říj 2009

hehe no ja jsem si zdrimla k veceru...a ete bych spala,ale musim aspon poklidit...a co jakpak prdousek hejbe se? 😀

hehena
autor
8. říj 2009

CARCUL nehejbe... cítím teda nějaký ťukání, ale jestli je to kopání, to teda nevím 🙂)) mám pocit, že nejvíc se hemžil v 17. týdnu... a od tý doby nif mof... co u vás?

prosteja
8. říj 2009

tak jsem ještě tu a jdu vkládat fotky těch plenek na net 😉

zdravím CARCUL 😵

HEHE jak jinak jsem nadšená 😀 dokonce jsem vytáhla svoji starou panenku a musela to na ní zkusit 😀

prosteja
8. říj 2009

HEHE s těma plínama ti teda neporadím, neznám... ale co jsem jen tak mrkla, tak ty první vypadají docela fajn.... mají samostatnou tu vkládací část na patentky, kterou můžeš jen odepnout a vyměnit, to si hodně maminky pochvalují na vycházkách a tak 😉

prosteja
8. říj 2009

jo a mrkám že ten druhý odkaz je to stejný, v češtině 😀 HEHE vypadají dobře, chtělo by to spíš na netu najít nějakou recenzi, co na to říkají maminky.... nebo se zkus zeptat tady na diskuzi látkových plen, je tam hodně zkušených maminek, třeba některá bude znát a bude mít vlastní zkušenost 😉

carculka
8. říj 2009

ahoj prostej 😉

hehe..no u nas se hemzi prte furt a hlavne uz jsou uz i znatelny malinky kopanecky 😀

prosteja
8. říj 2009

CARCUL sleduju, že ti není dobře, tak si lehni a pořádně odpočiň.... 😉

prosteja
8. říj 2009

já teda taky nemůžu říct, že bych mrňouse cítila pořád, ale hemžíme se už víckrát za den a občas cítíme i kopaneček..... taťka má ale zatím smůlu 😅

carculka
8. říj 2009

prostej,dyz ja jsem za cely den udelala prd,nejsem niceho schopna..nastesti jsem k veceru usla..ale v noci jsem vubec nemohla spat a pres den az k veceru a to mi fakt nebylo dobre a spat se mi chtelo mooc ale neslo to....
a co vy??

carculka
8. říj 2009

prostej tak u nas to taky neni kazdy den,cely den,ale od vcera vecer temer furt(asi taky nechce spinkat) a gratulace ke kopaneckum 😀

prosteja
8. říj 2009

CARCUL no tak jsi za celý den nic neudělala no... co je na tom? když jsi unavená a není ti dobře, tak odpočívej, pokud nemáš něco vyloženě nutnýho na práci, tak to určo počká ne? 😉

my se máme fajn, naštěstí se mi zatím vyhýbají i virózy a takový neduhy, tak jsem zvědavá jak dlouho to vydržíme 😅 no a právě zkoumáme s manžou ty pleny... už jsem založila album, pak se hodím odkaz..... na té panence to vypadá fakt úžasně... a manža samozřejmě praktičtější z nás dvou musel vyzkoušet propustnost svrchních kalhotek a nalil do nich vodu 😀 prý je spokojen 😀

prosteja
8. říj 2009

jo tak CARCUL já nemůžu říct ani že by se mimi mlelo třeba celý večer..... většinou ho cítím dopoledne v práci a pak někdy večer..... ale zatím to není nijak závratný, i když kopanečky už to jsou... a děkujuuuu 😵 já vám taky gratuluju ke kopancům 😉

angetha
8. říj 2009

Ahoj holky, akorát koukám na Janičku od SAC, jak se krásně směje 😵

angetha
8. říj 2009

Hehenko ty plínky jsou asi docela novinka..

carculka
8. říj 2009

prostej,ty plenky jsou moc peknoucky 😉 a je dobre ze prosli testem 😀 😀 😀

ahoj ange

cat79
8. říj 2009

Ahoj holky, tak jsme zpátky z 1. kurzu, probírali jsme výživu, léky, vitamíny, průkajdu, polohu plodu a tak, bylo to zajímavé.
Koupila jsem Denískovi pár hadříků z druhé ruky, ale jsou jako nové🙂 a krááásné🙂))10kč/kus..no mazec🙂po kamarádce.

Copa se tu probralo???Zjistila jsem že nastupuju na mateřskou už 1. týden v listopadu🙂)hihihihi, paráda🙂

prosteja
8. říj 2009

CARCUL díky 😉 .... no manžel no.... toho nezajímalo jak se to zapíná, ale nedůvěřivě se na to díval, že toto jako má něco zadržet... tak do toho normálně nalil vodu 😀 😀 a vydrželo, no čučela jsem i já 😅

ahoj CAT 😵 super nákupy 😉

hehena
autor
8. říj 2009

holky prej jsem Pučmeloud... 😀 😀 😀 šmejd ten mužskej....

hehena
autor
8. říj 2009

ten můj muž nepřestane asi nikdy telefonovat.. achjoooo

CARCUL super nákup!!!!

PROSTEJ plenky parádní!!!

hehena
autor
8. říj 2009

jdu si vypít Caro a sežrat šáteček 🙂)) 😀

carculka
8. říj 2009

hehe,sisi me spletla s cat vid 😀

prostej ale je super ze se zajima 😉

prosteja
8. říj 2009

HEHE pučmeloud...... 😀 to je sladký 😵

a díky za pochvalu plenek, jsem z nich fakt nadšená 😀 vůbec jsem takovou kvalitu nečekala...... a nech si chutnat HEHE..... já asi poletím do hajan, prcek se ozývá, tak chce manžel zkusit jestli to neucítí a já už jsem pěkně grogy... tak se mějte krásně holky a zítra páčko 😵

carculka
8. říj 2009

paaa prostej..mejte se hezky 😉

carculka
8. říj 2009

hehe dobrou chut 😉

angetha
8. říj 2009

Prostějko, tak jsem se bavila nad tvým manželem 😀 ale je od něj strašně hezký, že se takhle zajímá..
Já tomu mému ukazovala, jak se zachází s "Pastelkou", tak jsem jí nandala, a on začal brblat, tohle je plína na nic, to jí hned proteče až navrch, bude to mokrý..jo to kdybys jí tam dala ty svrchní kalhotky, ty to zadrží...říkám, no dyť ale ony se tam dávají.. 😀

prosteja
9. říj 2009

dobré ránko přeju..... 😵 konečně pátek....

já jsem už víc jak hodinu v práci a makám tu nad tím včerejškem, co mi konečně dodali a teď si musím jít dát s kolegyní kafe, jinak tu usnu 😀

jo holky manža se zajímá, to je od něj moc hezký.... ANGE taky to chtěl včera vysvětlit, že to nechápe, jaktože na nějaký plínky se to dává ty svrchní kalhotky a na jiný ne... 😀 no a pak jak vzal ty svrchní kalhotky a šel do toho nalít vodu, tak se jen od dřezu ozvalo, hustýýýýýýýýý 😀 😀 😀 musela jsem se začít smát.... a sleduju, že naši manžílci jsou podobnýho ražení 😀

verled
9. říj 2009

dobrý ránko.-)))

prostej:no to je super, že se manža těší🙂)
svoja:ty jsi psychopat🙂)))

jinak na plíny nereaguju🙂))))znáte mě.-)