Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
15. říj 2009

Holky jsem se zase zažrala do práce...no a nestíhám vás🙂))

Svoji ty jo, 30tt to už je co by kamenem dohodil🙂))
Jsem se nasmála..prej 10tky kozy🙂)ale koukala jsem že teda na 5. měsíc slušný bříško🙂
Ale Eichmajerová je teda čurina s nedonošenym miminkem na křest...no ale celebritka, no, ale malej je kouzelnej🙂))
Holky budete si kupovat i kojící křeslo nebo tak něco???Já asi mrknu na ty pytle co se tvarujou...myslim fat boy...nebo tak něco🙂)

Malej dneska kope čurda, chce si povídat a maminka maká🙂))

Jinak holky budu mít světeknou reklamu tady na hlavní třídě!!moje firmička, jupí🙂)))budu podnikatelka roku.-))hihihihihihi s kočárkem🙂)hihiihihihi

Ver šup do peřin a pust si něco jako přátele nebo how I met your mother🙂)ať je depka pryč!!!fuj fuj🙂))

hehena
autor
15. říj 2009

kdybych tam natrefila i na levnější látkovky, tak je vezmu taky...

verled
15. říj 2009

hehe:nopoo cvičim, ale tak maximálně hubou 😀 😀 ...a co ty svoji🙂)))...myslim že to bude dobrý je to prostě tim jak se zavodňuješ....nikdy neni brzo🙂prostě jak se s tim tělo začne prát je to vidět.-)

hehena
autor
15. říj 2009

kojící křeslo??? to existuje??? hoď odkaz .)

cat79
15. říj 2009

Odsávačka prej nejlepší z té lékarny za 150, říká mi to každý...
Holky akorát mi dorazily plenky...jéé🙂 máme s medvídkama, modré a se srdíčkama🙂)juva🙂))
teda ale 15malejch a 6 velkejch spolu s podložkou nepromokavou pod matraci 1300kč☹((hajzlové

hehena
autor
15. říj 2009

CAT 🙂))) tak nejdražší tam bude asi ta podložka co?

hehena
autor
15. říj 2009

VER snad máš pravdu 🙂 to víš, víc se pozoruju. asi týden mi víc buší srdce, cítím častěji takovou tu nepravidelnost a vynechávání, takže se bojím, jestli se mi zase nebouří tělo no...

prosteja
15. říj 2009

HEHE tak asi zkusím bratránka z Anglie kontaktovat, jestli by se tam nepodíval.... pokud by byl ochotnej a vyšlo to tam levněji, tak půjdu do nějaké lepší asi.... pokud ne, tak koupím nějakou tu obyč 😉

CAT tý jo, co to je za plíny? to je snad šitý z kašmíru nebo co 😲

hehena
autor
15. říj 2009

já už mám hlad... to by se jeden picl... 🙂)) 😀

hehena
autor
15. říj 2009

tady jsou nějaký německý stránky, ale jak tam najít odsávačku netuším

http://www.baby-weingart.de/
http://www.babywelt.de/

prosteja
15. říj 2009
prosteja
15. říj 2009

hmmm, tak to levněji nevychází ☹

prosteja
15. říj 2009

v tom jednom mi odsávačka od Aventu elektrická vyšla dokonce o tisícovku dráž než na naše 😅

hehena
autor
15. říj 2009

mno tak tohle tam levnější nemají... tak zkus tu anglii a uvidíš 🙂

prosteja
15. říj 2009

HEHE no myslím, že levnější to tam o moc asi nebude 😅 jako tam se dá nakoupit, ale taky musíš natrefit na akce asi..... a už vidím jak bratránek lítá po obchodech a shání odsávačku mateřskýho mlíka 😀

cat79
15. říj 2009

No holky, jsou to normální pleny s potiskem z baby dráčka🙂 jedna za 35kč, no.-(((LE CO, TY SE VYUŽIJOU🙂 NAVÍC JSEM DNESKA PRODALA PARAGLIDING:.))TAK JE NA PLENY.-)))

hOLKY JDU OSMAŽIT ŘÍZEČKY A PAK ZA ÚČETNIM A ZA KÁMOŠKOU NA DRBY A PAK MÁM KURZÍK Č.2, TAK SE VEČER VOKÁŽU A POREFERUJU🙂)
ZATÍM PAPAPAPAPAPA..
nenávidim caps lock

prosteja
15. říj 2009

tak to jo CAT 😉 ty s potiskem jsou hold dražší no 😉

cat79
15. říj 2009

Jo Hehe kojící křeslo pak budu hledat tak hodim odkaz, nebooj.-)))

eeefffaaa
15. říj 2009

ahoj holky!!

tak jsem cetla co jste mi radily s tim mlikem,ale myslim,ze to krize neni urcite...tohle trva uz dyl a maly co mu ted davam babio tak je videt ze je spokojeny,porad se smeje a hezky spinka...je videt ze nebyl asi poradne najezeny...vcera kdyz jsem mu dala z obou prsou tak se porad vztekal,tak jsem mu jeste udelala mlicko a vypil skoro 60ml...takze to ted delam tak,ze jedno jidlo davam z prsou a pak delam mlicko,aby se ty poradne poradne nalily a stacilo mu to,takze to ted aspon stridam,takze aspon neco...myslim,ze je to i tim stresem,nevyspanim...nekdo je na to treba nachylnejsi...a myslim,ze to krize urco neni,uz to trva aspon 14 dni ..myslela jsem ze to roztaha,ale spis mam mlika cim dal min

a co je tady novyho??jinak jsem nic nedocitala,je toho moc a nez bych to precetla tak je maly vzhuru 🙂

prosteja
15. říj 2009

EFI ahoooj 😵 tak já nevěděla, že to trvá tak dlouho... no ale máš v tom systém, aspoň to střídáš 😉

mrkni na pupíno moje... 😉 http://prosteja.rajce.idnes.cz/Domecek_pro_mimi_-/

prosteja
15. říj 2009

a u mě novinka EFI, prcek kope o sto šest, to nevím, jestli víš 😀

a včera jsme pokoupili skoro celou výbavu 😅 ..... máme postýlku, matraci, peřinky, chránič na matraci, chůvičky, nějakýho dudlana, bryndáčky, dečku, přebalovací podložku..... no je toho hodně 😀

prosteja
15. říj 2009

no a zbytek ti snad poví holky 😉 každá ty svoje novinky 😀

HEHE teď jsem si vzpomněla, ty jdeš zítra na kontrolu co? 😵 😵

p.e.t.u.l.k.a
15. říj 2009

Holky já mám tyto podprsenky a jsme spokojená http://www.baroza.cz/classic/index.php a http://www.9perel.cz/mizet-mama-podprsenka-pro-...
ta první je pohodlnější a ta druhá má lepší zapínání když kojím ve společnosti tak se rychlejš zapíná 😉 a ceny jsou u obou super 😵

baeszinka
15. říj 2009

No já dupajdy nenosím,ale museli jsme koupat,Krykry to měl až na vláskách 😀 no,ale je fajn,že mu to kakání dnes tak jde,teď si spokojeně hajá v postýlce a pozoruje okolí.Už začíná zaostřovat,tak pěkně šilháme 😀

Jinak s tou odsávačkou..no každá máme jiný názor 😉 .Ale já osobně bych odsávačku ani nepoužila,páč mě bolí ještě pořád šíleně bradavky a při představě osávání se mi ježí všechny chlupy 😀 Podle mě stačí,co odsaje mimi na tvorbu mlíka..já osobně taky nejsem kojená,mamka neměla mlíko vůbec...no to je fuk,zase taková investice to není a třeba ji nakonec taky ještě budu potřebovat 😉 🙂

Jinak Ver já mám kamarádku,ta si "uhnala"(fuj to je hnusný slovo) prcka na chlastačce,byla tak ožralá,že si ani nepamatuje ten sex..je na prcka sama už půl roku a tak se na něj upnula,že by ho právě nikomu nepůjčila 😅 No,opakuju se-každej jsme ale jinej.

prosteja
15. říj 2009

BAE tak jasně, každej má jinej názor 😉 mě třeba mamina taky nekojila, neměla mlíko vůbec.... 😉 ale asi bychom všechny chtěly, abychom mohly kojit dost dlouho a četla jsem, že někomu ta odsávačka hodně pomáhá k tomu roztahání 😉 a pak si nedokážu představit, jak to bez ničeho odstříkávám, abych nechala třeba manžovi doma, když někam půjdu.... čekají mě zkoušky ve škole a tak, takže je předpoklad, že s prckem nebudu pořád 😉

prosteja
15. říj 2009

PETUL ahoooj 😉 😵 podprsky vypadají dobře, ale nevím, jestli bych si lajzla to objednat z netu bez zkoušení 😅

hehena
autor
15. říj 2009

plenky budu kupovat asi tyhle... aspoň nějaký 🙂 a stojí taky 30.- http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/0012...

baeszinka
15. říj 2009

Jj Prostej,však když budete odcházet od prcka,tak se to hodí určitě 😉 Já ho nikomu nepůjčím,tak ji ZATÍM nepotřebuju 😉

prosteja
15. říj 2009

HEHE taky se tyhle chystám nakoupit, balík modrých a balík červených.... maminy si je nemůžou vynachválit 😉