Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
19. říj 2009

VER ale to samozřejmě jo, s tím souhlasím, nikdo tě na to nepřipraví..... navíc ono poslouchat, že jeden si porod užil, druhej z toho má trauma na celej život, to bohatě stačí aby sis udělala obrázek, že každej rodí jinak a hlavně ani jedna ženská nerodí 3x po sobě stejně.... hold každý porod je úplně jiný...... jen jsme se tu s HEHE a taky NUKI bavily o tom, že třeba v Praze neumožňují porody do vody a vůbec o tom, jak jsou na tom maminky psychicky před porodem 😉

verled
19. říj 2009

nuki:však jo🙂......jenom se mi to tak vleče, já chci rodiiiit🙂))))
prostej.já už se vidim, budu sprostě nadávat všem okolo a budu na všechny nevrlá ať budou milý nebo zlý🙂)))

prosteja
19. říj 2009

jde o to, že někdo se nepřipravuje vůbec nijak, někdo zase hodně, hledá si alternativy porodu, načte literaturu a tak.... jak komu to vyhovuje no..... a HEHE třeba říkala, že jí vadí, že se český zdravotnictví zaměřuje prostě jen na to, aby byla maminka a miminko v pořádku, ale už neřeší tu psychickou stránku....... pro někoho je to prostě důležitý 😉

prosteja
19. říj 2009

VER 😀 😀 😀 já si to zatím nepředstavuju nijak.....radši 😀 ....

prosteja
19. říj 2009

tak jsem si holky objednala konečně ten těhu svetřík a do toho rovnou povlečení 2x a k tomu prostěradlo a 2 rychlozavinky 😉 a nemusím platit poštovné a už ani nic z tohoto kupovat 😀

nuki
19. říj 2009

Prostej: no Ty jsi teda šikovná..🙂)) a odkud to kupuješ, jestli můžu vědět..🙂)

carculka
19. říj 2009

ahoooj holky..

hehe tesim se az das brisko...

prostej,jdu juknout

ver..krasny brisko,fakt nadhera 😉

verled
19. říj 2009

ahooj carcul🙂))...no děkujem🙂...musim teda holky konstatovat že se mi neudělala na břiše ani jedna strie.-)

hehena
autor
19. říj 2009

čus bus ženy 🙂

PROSTEJ jakej svetřííík.... nahoď.... 🙂 😵

prosteja
19. říj 2009

NUKI: www.mamitati.cz 😉 tam mají ty těhu svetříky a tak jsem k tomu objednala rovnou i to povlečení, mám to z krku a nemusím platit to poštovné 😉

ahoooj CARCUL 😵

carculka
19. říj 2009

prostej teda vy toho uz mate🙂

jinak musim taky doplnit albumek na rajceti

ver..tak to je supeer.a mazes poctive?

hehena
autor
19. říj 2009
prosteja
19. říj 2009

HEHE: http://www.mamitati.cz/index.php?men0=177&list=... je to ten, co máš ty myslím 😉

prosteja
19. říj 2009

HEHE 😀 😀 😀 ale to je spíš pro holčičku 😀 ale jináč hezký 😉 já vybírala obyčejný, jen povlečení s mantinelem, hodím sem odkaz 😉

hehena
autor
19. říj 2009

CAR ahoooj 🙂

břiško nevím, kdy přidám, počítač je nemocen a já teda radši nic nahrávat nechci :((( uvidíme večer.

VER to je paráda 🙂 😉 doufám, že i já budu šťastná to žena bez strií na břuchu...

carculka
19. říj 2009

hehe,tak jsem zvedava 😉

hehena
autor
19. říj 2009

mě se holky skoro žádný to povlečení nelíbí :((((((

já ty medvídky a další nemusím vůbec...

prosteja
19. říj 2009

HEHE však tobě se líbí v IKEA ne? 😉 ty to máš vyřešený 😀

jinak teda musím říct, že na bříšku strie zatím taky nemám, ťuk ťuk.... zato si to vynahrazují moje stehna 🙄

carculka
19. říj 2009

hehe,ja myslela ze mas vyhlidnuto?

hehena
autor
19. říj 2009

teda to teď nebylo na tebe PROSTEJ, prostě jsem jen tak všeobecně konstatovala...

u mě to asi jistí ikea... mám ráda jednoduchý stylizace... jsem teď zamilovaná do tohohle... ale nemají to pro miminka http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/9014...

hehena
autor
19. říj 2009

PROSTEJ u mě je to jedno stehno 🙂))) a obě půlky zadku, ale zatím jsou to stále jen malý červený flíčky... ťuk ťuk, kéž by se to už nerozlezlo, ale to se asi nestane :((((

jjj u mě je to asi ikea... jen ty mantinely tam mají takový forový se mi zdá no...

prosteja
19. říj 2009

HEHE v poho, i kdyby to bylo zaměřený na mě 😀 však se ti nemusí líbit to co vybírám já 😀 ..... vím, že tobě se líbí IKEA a ten odkaz je super, ale zase třeba si nedokážu tohle představit pro mimi 😅 .... a vidíš, ty jo... 😀 naše výtvarnice.... si namaluj povlečení sama.... 😉

prosteja
19. říj 2009

HEHE tak na zadek si moc nevidím 😀 ..... že mám strie na bocích to mi až tak neva, nejvíc mě štvou ty na stehnech, mám to na vnitřní straně a takový velký a červený 😔 vím, že vyblednou a taky vím, že s tím nic nenadělám.... ale na bříšku zatím žádná, aspoň to 😉

holky a náš finanční poradce pořád čaruje s tou naší hypotékou..... už jsme byli minulý týden podepisovat papíry do jedné banky, aby nám na to mrkli a schválili to a on teď volal, že ho napadlo ještě něco jinýho a že se poptával ještě v jedné bance a tam prý půjdeme s úrokovou sazbou ještě dolů 😀 😅

verled
19. říj 2009

carcul:musim říct že jo, po každym koupání se namažu🙂

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=151&list=...
super cena ne??
hehe.myslim že jestli mažeš a nebudeš nějak extra rychle nabírat tak pohodě🙂..

jinak já mam jenom jeden mantinel takže jinej už kupovat nebudu🙂

carculka
19. říj 2009

prostej super 😉

prosteja
19. říj 2009

CARCUL díky 😀 a co ty? jak se máte? kdy jdete na další kontrolu?

nuki
19. říj 2009

verled: tak to přeji, aby to tak zůstalo..🙂))

prostej: hezký....ty žirafky se mi líbí..🙂

Ahojky carcul🙂

prosteja
19. říj 2009

NUKI my máme s tím vzorem (s těma žirafkama) i matraci... tu jsem původně chtěla bílou bez vzoru, ale neměli 🙄 ..... já ti pošlu odkaz: http://prosteja.rajce.idnes.cz/Vybavicka_pro_mi...