Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
21. říj 2009

Bra jistro,
no co to je jako...kde jste? Kde jsou napovidany stranky?🙂)
My jsme ted posnidali (detskou kasicku hipp) a asi jeste neco zdlabneme...

svoja
21. říj 2009

jezisi....jako mongolec pisu BRE JITRO jsem chtela rict 😀

verled
21. říj 2009

svoja:no ahoj, ty jíš dětský kašičky??bleeee🙂)))))...jinak bra jistro

svoja
21. říj 2009

VER no...strasne me to chutna, uz jsem vyzkousela nekolik druhu, abych pak vedela, ktery kupovat 😀 hele, nedrzkuj a bez se napit radeji!

verled
21. říj 2009

svoja:dneska tu mam mattoni🙂)))hele koukali jste na ty testy těch balených vod??mazec.-DD

prosteja
21. říj 2009

tak jsme zpátky holky 😉

prosteja
21. říj 2009

všechno je v naprostém pořádku, i já i mimi.... hrdlo uzavřené, děloha klidná... příště mi prý zase vaginální vyšetření dělat nebude 😅 tak já nevím, každej doktor to má jinak.... jinak prcek je už krásně velkej, ukazovali jsme si všechny orgány, všechno je v pořádku, i srdíčko šlo krásně vidět, takže nemusíme už na žádnou kontrolu.... a dokonce se nám prcek předběhl oproti nejpřesnějšímu screeningu o 3 dny, takže prcek je dnes 21+3tt 😉

prosteja
21. říj 2009

jo jinak tlak ukázkový 130 na 80 a tentokrát mě sestřička měřila až jsem šla od doktora, takže mi prcek vylepšuje můj tradičně nízký tlak 😀 ..... a přibrali jsme..... ale nijak rapidně, čekala jsem to horší.... mám 59kg, takže oproti původní váze jsem nabrala 70dkg a oproti minulé 1,30 kg 😉

verled
21. říj 2009

prostej:tak to je v pohodě🙂))
já jdu na Ko zejtra🙂jsem zvědavá na tlak mam ho každou návštěvu nižší🙂)))naposledy 115/60😀Da to prej se má zvyšovat🙂jsem úkaz....no na váhu se netěšim, ale na UTZ joooo🙂

angetha
21. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Prostějko tak kontrola dopadla dobře? no krásně vám to miminko roste 😵
Já myslela, že dnes budu dopoledne poklidně uklízet, ale nakonec jsme jeli za manželem do práce, protože si něco zapomněl doma..a uklízet holt budu odpoledne, snad to všechno stihnu, mám jít i za kamarádkou..

prosteja
21. říj 2009

a máme vypsanou žádanku na cukr, ble 😅 ...... a příště jdeme za 5 týdnů a budeme mít to zrovna spojeno s tím 3D utz 😉

angetha
21. říj 2009

Verli tak tě taky čeká kontrola? 🙂
No tak jsem vás dočetla 😀 😀
za chvíli se mi vzbudí tygr, tak půjdu krmit, zatím pa
( Jo a objednala jsem další věcičky z Brány, až to dorazí nafotím Prostějko 😉 a dnes snad dorazí Fluffle od jedné paní 😵 , vlňáčky Lovíky už leží v lanolinu 😉 )
papa holky

prosteja
21. říj 2009

VER a ANGE díky 😵

za chvíli sem vložím i foto, aktivní tatínek už naskenoval 😀

angetha
21. říj 2009

Prostějko tak už se těším na to vaše mimi 🙂 a bylo by poznat co je zač?

verled
21. říj 2009

ange:jojo.........tak se mějte krásně🙂

prosteja
21. říj 2009

ANGE ty Lovíky jsou úžasný 😵 a já si ty vlňáčky na aukru sleduju, tak díky 😉

ANGE jestli by to bylo poznat nevím, pan doktor u nás má puntík, že pohlaví nee, tak se ani nezmiňoval 😀

angetha
21. říj 2009

Puntík..to je dobrý 😀 ..ale já myslím, že to bude holčička, u Hehe jsem myslela, že chlapeček a vyšlo to.. 😎

prosteja
21. říj 2009

ANGE už tam jdu vkládat fotku 😉

prosteja
21. říj 2009

tak už ho tam máte 😀 😀 😀 já vůbec nevím ANGE, každej kdo už to má potvrzený z utz tak tvrdí jak to cítil od začátku, holky co si to nenechali říct jako já tvrdí, že teda nic necítila, jedna cítila a sekla se na plné čáře 😅 ...... mě ale každej říká, že to bude holčička 😉

angetha
21. říj 2009

Prostějko to je tam tak nádherně vidět to miminko 😵 😵

prosteja
21. říj 2009

ANGE taky pan doktor 5 minut šteloval utz, než nám vytiskl fotečku....a pak nám ji málem zapomněl dát 😀 .... jo ale ve vší té euforii a dotazů kolem 3D a tak nám pan doktor úplně zapomněl říct, kolik mimi váží a měří 😅 😒 .. no ale prý je vše v naprostém pořádku a tak jak má být 😉 .....

nuki
21. říj 2009

Ahojky holky, konečně jsem se sem deska dostala..🙂 přeji krásný den všem..🙂))

nuki
21. říj 2009

Prostejko: gratuluji ke krásné a pohodové kontrole, jde vidět, že se hezky staráte..🙂)

verled
21. říj 2009

prostej:pěkné foto.-)

ahoj nuki🙂jak se snažíš??

prosteja
21. říj 2009

ahooj NUKI 😵 děkujeme...... byla jsem celkem nervózní, ale vše je naštěstí ok, tak v pohodě 😉

VER díky 😵

sacvi
21. říj 2009

Ahoj holky,
tak sem se na Vás přišla podívat 😀 Malá je napapaná a spinká v postýlce tak je to fajn..poslední dobou přes den hezky spinká až se divím 🙂 A v noci taky spí krásně.
Jinak se máme dobře. Prdelka naše malá nám hezky roste..pořád se usmívá a je to takový naše sluníčko Táta se nám už uzdravil ale hned odjel do Prahy a příští týden si jede do Říma takže si s náma moc neužije ale pak až se vrátí tak se nás jen tak nezbaví

Jen má prdelka pořád plnej nos šušánků tak každý ráno odsáváme a to se malé moc nelíbí a já si připadá jak tyranka jak ji hlavičku držím ale co se dá dělat no..dneska sem se divila že může vůbec dýchat jak měla zacpanej nosánek

Jinak Janička objevila ručičky a moooc ji chutnají..a když se ji podaří nasát prstíček to je teprve parááda 😀 😵 A v pondělí se poprvé nahlas zasmála 😵

nuki
21. říj 2009

Ver: Ahojky🙂 no máme po ovulce, tak se už moc nesnažíme, manžovi včera něco spadlo do oka, tak byl hodně mrzutý...🙂

sacvi
21. říj 2009

Prostejko miminko nááádhernééé 😵

sacvi
21. říj 2009

A v nedělu máme křtiny tak jsem zvědavá jaké to bude 🙂

verled
21. říj 2009

nuki:-😀Dchudák manža.........
sac:krásný to číst.....
já vim že to děti nesnášej všecky, jsou to malý hysterky🙂))))