Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
29. říj 2009

tak malej je vzhuru,takze razime pa holky

svoja
29. říj 2009

VER tak kup nejaky mensi baleni a zkus to...ale na zacatek bych to asi vyprala radej v te lovele...ja to taky tak planuju...

svoja
29. říj 2009

BLAHU ahoj, hezkej den!

cat79
29. říj 2009

Holky já zase letím🙂 jsem poletucha, ja vim🙂)
Ver máš nás, my tě nedáme!!
Svoji taky se těšim na mimíska až budeme jeden na druhym závislácky závislí🙂)hlavně ať mám dost mlíčka a ať nemá prdíky🙂))

Holky večer se ukážu, po kurzu,budu referovat
Zatím oapapa

verled
29. říj 2009

svoja:no uvidíme.........nechci aby se zbytečně rozmazlil.-))))
blahu:měj se
cat.já vim že jste holky zlatý.-)....měj se pěkně.-)

svoja
29. říj 2009

Holky co ty kremy, ktery sezerou chlupy....jako OPILCA treba a tak...myslim v tehu...ano nebo ne? Na ruce...

verled
29. říj 2009

svoji:podle mě můžeš však to žere jenom chlupy...

svoja
29. říj 2009

no snad....ja na to byla zvykla, ale v tehu jsem prestala...a jsem volaka zarostla🙂

prosteja
29. říj 2009

ahoooj holky 😵

prosteja
29. říj 2009

tak na vás jukám ze zasloužené dovolené 😀 jak je na tom MONCI????? už rodí??? 😉

prosteja
29. říj 2009

já včera fotila břuchoňa za 22. týden, kdo chce juknout.... 😉 a máme zase o cenťák víc..... hold jedeme si svůj klasickej průměr 😀
jinak se máme fajn, včera nám dorazily věcičky od babičce z Moravy, košík pro mimi do obýváku, je úžasnej, ani jsem nečekala, že bude takovej... a taky nakulmovaný klasický zavinovačky, abychom dělali parádu 😀 tak jsem to taky vyblejskla...... tu máte odkaz koho to zajímá http://prosteja.rajce.idnes.cz/

prosteja
29. říj 2009

a jinak se máme fajn, užíváme si volna, dneska jsme byli vyměnit v autíku olej a na dlouhé procházce...... a prcek se pěkně předvádí, včera se poprvé vyvalil na jednu stranu bříška, tak jsem ho měla krásně našišato 😀 a ráno kopnul podruhé taťku hned po probuzení, tak jsme měli hned poránu veselo 😀

prosteja
29. říj 2009

no a sleduju, že tady nikdo není, MONCI taky ne ani jsem nenašla zmínku, že by rodila, tak třeba už je v porodce nebo snad brzo bude.... mooooc na ni myslím a zase na vás juknu, mějte se krásně, já jdu píct slanej štrůdl....papa 😵

sacvi
29. říj 2009

Ahoj holky,
tak doufám že moci rodí a brzo uvidíme fotečky Terízka 😵

Prostejko mooc krásné všechno 🙂

Janička je moc hodná..dneska sem našla na rodině videa jak si hrát a už několik básniček umím a Janičce se to líbí. Jinak z látkovek sem nadšená a janička taky.. eště aby ne když má zadeček jak v peřince 😀

Chystám se že napustím vanu a půjdu s malou plavat a cvičit ale nevím esi mi dřív neusne..nějak zíve 😀

angetha
29. říj 2009

Tak jste toho moc nenapsaly..
No fakt jsem zvědavá na Monci a Terezku..je dost pravděpodobný že je už na světě 😵

svoja
29. říj 2009

PROSTEJ hezky...jak se udrzuji ty nakulmovany veci?

SAC no vsak ji to taky slusi v te latkove kravickove🙂

ANG joooo, huraaaa...to je stejne hezky jak se tady u nas porad rodi🙂...a zase ve ctvrtek🙂

prosteja
29. říj 2009

tak myslíte holky, že je malá Terezka už na světě jo? 😉 já průběžně mrkám..... děkuju za pochvalu věciček...

SVOJI no nijak 😅 respektive to jsou zavinovačky opravdu jen na parádu, jakmile se zašpiní tak se musí vyprat a to doma nemůžeš, musí se dát do čistírny a tam to kulmují a je to docela složitej proces a taky docela drahej 😖 ..... proto na doma bud mít rychlozavinku a 2 takový obyčejný bílý klasický zavinovačky, který nakulmovaný nejsou a můžu je tudíž vyprat.... a na ven máme tyhle 2 parádnický 😉

prosteja
29. říj 2009

SAC krásná plenečka.... to je ITTI BITTI že jo? 😉

prosteja
29. říj 2009

no já poletím vytáhnout štrůdlíky z trouby a budeme mít návštěvu, tak zatím papa a zase juknu co MONCI 😉

svoja
29. říj 2009

Jinak co ja vim, tak MONCI ma kontakt na HEHE, ale ta je nekde odjeta ne??? Takze budem vedet prd a vorech🙂

PROSTEJ no ja si prave rikala, ze to zni desive to "kulmovani"🙂 ale na paradu proc ne....me rikala jedna pani v detskym obchode, ze tadyty klasicky zavinky jdou do mody a ze treba kdyz k nim prijde nakupovat nekdo z velkyho mesta, tak chce jedine tyhle krajkovy....

angetha
29. říj 2009

Itti Bitt Mou mou..to je úžasnej název 😀

angetha
29. říj 2009

To jsou teda parádní zavinovačky 😵 😵

svoja
29. říj 2009

ANGET promin, ze si to nepamatuju, ale ty jsi rodila v 39tt- to bylo necekane nebo ocekavane? vim, ze si byla doma a hrozil ti predcasnej...jen jestli jsi opravdu cekala, ze pujde malicka driv?

lucikbx
29. říj 2009

tak sem akorad dosla z obchodu a koupila si digitalni teplomer.. cekala sem ze menzes dojde dnes tak mozna az zitra a zacne se merit.. doufam ze sem to pochopila dobre ze se meri teplota od 1niho dne cyklu...

cibka
29. říj 2009

ahoj všem to je teda fuška vás každej den dočítat🙂, taky vítám další snažilku aspon tu nejsem sama 😅

lucikbx
29. říj 2009

jj ja si myslim ze snazilek na svete je vic nez tech co se jim zadari na poprve...

eeefffaaa
29. říj 2009

tak se jdu zase podivat co se tady deje 🙂

ty jo jak tu pise Sac o tom hrani s Janickou tak jsem uplne dostala vycitky svedomi ☹ mam pocit ze si s malym dost nehraju...treba to koupani ve vane me mrzi,nemame vanu,takze nemam ani kde...a pres den si snim jako hraju a povidam,ale porad mi to prijde malo a myslim,si ze se mu dostatecne nevenuju...

sacvi
29. říj 2009

tak malá si zaplavala a hned usla 😀 Sem zvědavá kdy se vzbudí má jíst kolem 20h.

efi to se Ti určo jen zdá 😉

cibka
29. říj 2009

prosteja: nádherný fotečky
luci to máš pravdu jinak by nevznikaly ty centra
😉

sacvi
29. říj 2009

holky chcete se pobavit? 😀 Hlavně angethka si řekne co su zač 😀

Já sem dala malé plínu pak ju hezky oblíkla a vzpomněla si že sem nedala separačku..tak sem ju vyslíkla a dala serparačku a malou zase oblíkla..vemu prdelku že půjdem do obýváku a já ji nedala svrchňáčky 😀 Tak se ju zase musela vyslíkat a oblíkat nanovo 😅 😀 To jsou ty začátky noooo