Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

blahovka.cz
13. lis 2009

jooo nuki odpocivat,malej uz tu radi a rehta se tu jako by nic ani nebylo 😀

moje teta mela laktacku u druhyho rikala mamka prostejko - holky ale fatk jako radsi at je blbe me nez jemu,to miminko je tak bezbrany 🙂

prosteja
13. lis 2009

BLAHU on se prostě prospal a je mu líp 😉 což je dobře.... 😉

verled
13. lis 2009

muki:no jsme jí musela cvaknout ona teď pořád kolem tý postýlky brousí ještě neví že až se mimi narodí dostane zákaz do tý místnosti chodit🙂
svoja:tak tak, já mam taky novou, a taky jsem v ní děsně sexy🙂)))

blahovka.cz
13. lis 2009

jo zdravim vsechny prichozi co jsem nestihla pozdravit

nuki
13. lis 2009

ver: to teda bude zklamání..:( pro hafinu

tak holky vyfotit a ukázat..🙂))) jak jsou sexy.🙂

nuki
13. lis 2009

no teda holky....tak co bude? 🙂)))

verled
13. lis 2009

nuki:no tak to neeeee🙂))

nuki
13. lis 2009

ver: tak ji vyfot samotnou....🙂))

hehena
autor
13. lis 2009

tak na foto se těším PROSTEJ

BLAHU tak to je fajn!

nám se plaší pejska... hrozně teď zdrhá majitelům na zahradu.. prokousala bambusovej plot a furt tam leze, tak teď dostala nakládačku od manži :((( no jo. asi to musí bejt, ale podle mě za to můžeme my!

nuki
13. lis 2009

Hehe: Ahojky..🙂))

ono je to strašně těžký kdo za to může.. 😒

prosteja
13. lis 2009

HEHE ajéjej..... ale potrestaná být asi musí, aby si pamatovala, že to příště nesmí dělat 😔

hehena
autor
13. lis 2009

NUKI určitě my... bo tu skoro nechodíme na procházky .(
předtím jsme bydleli na Pze 4 a každej den jsme chodili na kafky kde byla tuna psů a ona se vyblbla... tady je jedno hnusný pole, kde v létě vytekly kanálama hovna a ona se v tom válela, tak jsme tam pak taky moc nechodili a že bysme tam potkali psa??? ani prd! nevím, kam tady chodí lidi venčit... asi nikam... 🙄 🙄 🙄
ten park mi tu teda dost chybí..... :(((( ☹

nuki
13. lis 2009

Hehe: tak to se pak nedivím, že Vám chybí park...kontakt se psy ji musí určo chybět...

nuki
13. lis 2009

Holky tak já se loučím, o víkendu asi nebudu mít čas sem zajít, tak uvidíme...přiští týden e pořádně vrhneme na snažení....je dokoncie i volno, a ve čtvrtek jedeme s manžou do brna na jednu konferenci a budeme tak i spinkat v hotýlku, tak to by bylo, aby nebylo..🙂)))

prosteja
13. lis 2009

HEHE tak to se nedivím, že vám tam chybí park.... budete muset asi někam jezdit nebo co.... a kam budeš vyrážet s prckem?

NUKI tak hezkej víkend a budu držet palec 😉 😵

nuki
13. lis 2009

Prostej: moc díky..🙂)) papa 😀

eeefffaaa
13. lis 2009

ahoj holky!!!

tak doufam,ze Davidek bude chvili spat a ze si s vami taky chvili pokecam...jsou nejaky novinky???jsem tu dlouho nebyla...

jako musim vam napsat co se mi vcera stalo...objednala jsem si z mimibazaru takovou drevenou sesivacku a dreveny album neteri k narozkam..je to uz pres tyden co jsem to platila a tak jsem se pani ozvala kdy mi to posle,protoze jsem to potrebovala ted na nedeli a ona ze mi to jeste ten den posle...vcera mi to teda prislo,ALE!!!! album cely rozlepeny a navrchu toho dreva na ZLUTYM nateru uplne cerna smouha!!! tak jsem ji psala ze chci vratit pulku penez,ze to jako jsou dost videtlny vady a ze nechapu jak tohle muze poslat a ona ze takhle se reklamace nevyrizuje ze mi posle novy album za to spatny nebo ze mi vrati penize a album ji poslu...jenze ja jinej darek nemam a tady u nas ani jinej koupit nemuzu,tak jsem ji teda napsala ze si album nechavam a dam si ho do kupy kdyz ona neni schopna na prvni pokus mi poslat dobry zbozi..nereknu kdyby to nebylo videt,ale takhle!!!a pritom je to ivereny obchodnik na mimibazaru!!!kdyz jsem prosla jeji starsi hodnoceni,tak tam zakaznice psaly,ze jim taky poslala vadny zbozi a ze ji ho teda poslaly nazpatek a ona jim to postovny ani neproplatila,nebo ze poslala sperkovnici z pulky ozdobenou a pak te pani uz vubec neodpovedela nic...nebo tam jedny vyhrozovala financakem jen proto,ze se zastala jiny zensky!!!no zhadala jsem se s ni po emailu!!!ani netusite jak me to nasralo,a kdybych se neozvala nemam jeste dneska nic a pak se jeste jako divy ze jsem nastvana ze me to poslala sedmy den o zaplaceni,ze to jako neni hrozny...no tak jsem se vam vypsala 😀 tim chci rict davejte si bacha i na overeny obchodniky a radsi si proctete i starsi hodnoceni,kdybych to udelala ja tak si to od ni asi neobjednam

eeefffaaa
13. lis 2009

blahu a co je Ondraskovi???ctu ze ma teplotu jo??Davidek ma uz od pondeli strasnou rymu a nekdy zakasle ale teploty nema TUK TUK TUK,ale jestli bude mit rymu jeste v pondeli jdu uz k doktroce aby se na nej podivala

prosteja
13. lis 2009

ahoooj EFI 😵 téda to se mi ještě nestalo 😲 😲 😲 vím, že jedinkrát jsem se shádala přes mejl s jedním chlápkem z aukra, protože on mi to poslal na blbou adresu a tvrdil, že neeeee..... 😀 ale jinak se mi ještě nestalo, že bych takhle měla problémy.... to mě mrzí ☹

verled
13. lis 2009

efi:tak to by mě teda pěkně pani nasrala, napsalas jí tam že je obchodník uplně na hovno doufám😀D

svoja
13. lis 2009

Holky my dokonce podavali trestni oznameni na jednoho z aukra....smula no 😒

eeefffaaa
13. lis 2009

no holky me to pekne vytocilo,protoze jsem bylo uplne nadsena ze dam neteri darek kterej jen tak nekde nemaji!!!

ver neco podobnyho jsem ji tam napsala,hlavne jsem ji psala ze je neschopna a ze tohle by videl i slepy apod. 😀

no hokly cetla jsem jaky mate trapeni s prdikama...blahu mi mame taky nutros a stoji nas 800g takova velka piksla 335kc a ma to malej asi na 5 dni a prdy teda nema skoro vubec...krasne se vzdycky vykaka a vyprdi,ted dokonce kaka tak 3-4 denne,protoze pri kazdym jidle vypije skoro 200ml 😅 ja prave od ty doby co nekojim,tak s prdikama problem nemame,spis mame problem s tim ze malej nechce spat jinde nez v kocare 🙄 i v noci uz tam spi...kdyz ho dame do postylky ma uplne zachvaty breku...ja jak ma ted tu rymu tak jsem ho nechtela nechat vyrvat aby nemel jeste vic plnej nos,kdyz uz jsme ho konecne aspon trochu naucili na postylku tak zase tohle...uz jsem zkousela snad vsechno,ted kdyz zabere tak ho aspon prenesem,ale nekdy se vzbudi,takze postylku mame skoro na nic 😀

prosteja
13. lis 2009

SVOJI to se stalo mojí kámošce, ale nakonec ani nevím, jestli to trestní oznámení poslala.... jen vím, že měla šílené problémy s nákupem.. taky na aukru.... a taky jsem četla, že na aukru už se přišlo na pár podvodníků.... to je ale fakt děs co se děje ☹

svoja
13. lis 2009

No, tohle byly nejake zname firmy i mimo aukro....slo o dost penez, ale nastesti to dopadlo dobre.

blahovka.cz
13. lis 2009

Tak malej spinka,tak mam chvilku casik na vas.

Ahojky efi - ona rikala mudra o nejakym nutrosi extra a ty jsou vzdycky drazsi,jako ted mame cca jednu bebu na tyden.ted uz je Onda ok,budeme davat sab pri kazdem jidle a mame taky tu rourku pro vsechny pripady a snad to bude dobry,tak Davidek nechce spinkat v postylce,ju . . . tak treba ma jen obdobi a zvykne si tam,ale vim jak tezke nauct mimi do postylky

tak vas jdu trosku docist co se udalo

prosteja
13. lis 2009

tak to je důležitý SVOJI 😉 já teda naštěstí ještě na takový parchanty nenarazila 😔

EFI tak to mě mrzí, že malý zase nechce spát v postýlce.... a není to třeba tím, že v kočárku je takový víc obestlaný.... 😅 víš, jak to myslím, jako že tam má větší pocit bezpečí, postýlka je pro něj přece jen hodně velká, ty stěny kočárku ho obklopují víc 😉

blahovka.cz
13. lis 2009

teda efi ted ctu o tom darky,a to je presne ten muj problem,proc se bojim neco kupovat pres net,to je ale . . . BUUUUUUUUUU - fakt ta krize dela z lidi takovy hajzly . . . ne ze by uz takovy nebyli pred tim

svoja
13. lis 2009

Tyjo blahu ty mas hodny dite, ze stihas obstojne konika jeste🙂 Nemas potrebu spat treba?

ja chci taky tak hodne ditatkoooo🙂 mamka me ale rikala, ze ja jsem nespala v noci vubec, tak to se mame na co tesit....

prosteja
13. lis 2009

BLAHU když to je těžký, já nakupuju přes net hodně a ještě se mi to nestalo (ťuk, ťuk).... 😅 to je prostě o tom, že občas člověk narazí na takovýho hajzlíka....... ale je to smutný, co si dneska lidi dovolí ☹

holky já jsem zvědavá, jestli bude v Praze ta stávka MHD.... se nebudu mít jak dostat do práce příští týden 🙄 😀

blahovka.cz
13. lis 2009

svoji no sla bych a jak rada po te noci,jesnze malej je jako hodinky a spi max. 45 minut,takze to ani nema smysm 😖 kdyz spinka mam cas na vas jinak ho mam tady u sebe treba na hraci dece a blbnu a obcas tukam vam 😀 😀

prostejiii a bude huuur 🙄 je to desny,ale co nadelame 😉

jo svoji a ja teda spala v noci krasne jako dite,takze nastesti ma tohle malej po meprotoze manza rval jako tur asi do roka a pul a neboj ono nam to urco za chvilku skonci,protze budou rust zoubky a to bych se divila,kdyby to bylo v poho