Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

cat79
13. lis 2009

hihi, děkuju za chválu Svoji, jen ta vinička bude stát pak vpravo od přebalováku, teď je tam televize.-))hihi

No holky jsem na nás všechny zvědavá, za 2 měsíce si tuhle debatu najdeme a pak každá řekneme jak to doma máme🙂)hihihhi

verled
13. lis 2009

cat:jo tak yjsme na to myslela😀DD

svoja
13. lis 2009

A nejaky ten rezim...jako je jasny, ze koupat budeme vecer, spat v noci(plus pres den, kdy bude chtit), krmit kdyz bude hlad, prebalovat, kdyz bude podelana nebo pocurana...to myslim pro zacatek postaci 😉 😀 😀 😀

carculka
13. lis 2009

ahojky holky,tak jakpak se mate?mi pro zmenu jeste chytly zada,ale jak..ze mi ted boli furt ale ted to byla bolest,jsem nemohla dojet domu..tak jsem dnes vse zrusila,i tehu cvico ☹ ...ale uz je lip trosku...no jo tehu neduhy 😅

verled
13. lis 2009

svoja:no pěkně jsi to shrnula🙂

hehena
autor
13. lis 2009

já souhlasím s teoriema a sama bych dítě ráda dávala spát do postýlky... ale stejně jako SVOJA bych to prostě nehrotila 🙂 jako ono si myslím, že každou přejde každý dvě hodiny vstávat na kojení, nakojit, dítě zas uložit .... třeba né, ale si už prostě v těhle věcech nedělám iluze....

a když to někdo praktikuje bez potíží a pak dítě asi ve 3 měsících normálně naučí spát v postýlce, tak to snad nebude taková potíž ani u nás... ale samozřejmě jsou zase výjimky... ale to už se člověk musí prostě zapřít a pár dní řevu třeba vydržet...

zuzka.o
13. lis 2009

Ahoj CARCULKO.... jejda záda, fuj.... ať je ti brzo líp 😉

carculka
13. lis 2009

holky...tak malou bych taky rada davala do svy postylky a pak dala co nejdriv do pokojicku hned vedle loznice..ale uvidime jaka bude praxe 😀

ver..krasny botky 😵 😵 😵 😵

cat..ta vanicka fakt byla super kup..taky bych nakej takovej potrebovala 🙂 a pokojicek mate fakt krasnej...

holky co mate za knizky-tehu,porod a taak?ja ete nic tak co mam poridit

zuzka.o
13. lis 2009

Holky, budu se ptát jako trotl.... má pro mě smysl jak jste se tady bavily o tom předplatném čas. Maminka.... jak tam dávají do autosedajdy tu zavinovačku.... když se mimi narodí v květnu? Časopis si asi budu kupovat a kdyby to předplatné mělo zahrnovat i tohle a já to potřebovala, tak proč ne.... ale na léto....????? Sory za trapný dotaz. 😅 😅 😅

carculka
13. lis 2009

zuzi..si nak tech neduhu vyziram azaz 😠 no ale nikdy neni tak spatne aby nemohlo byt hur..hlavne ze mala je v poradku a zbytek nejak preziju 😀 a jakpak je vam??

zuzka.o
13. lis 2009

Teď teprv koukám.... CAT... krásný pokojíček.... příjemné barvičky 😵 To už se Denísek nemůže dočkat.

eeefffaaa
13. lis 2009

holky jdu si cist nez se cvrcek vzbudi a az prijede tatka jdu se chystat na vecer..mejte se krasne a preju hezky vikend

hehena
autor
13. lis 2009

a jéje CARCUL:.. to je nemilé... nespíš se ti tam skřípl nějakej nerv, či sval... lehni, odpočívej a pak se zkus pomaličku protahovat...

mě teda záda bolí vyloženě u PC, když dlouho chodim nic... když uklízím, tak to až po nějaký době, když to přeženu... ale u PC mě bolí záda skoro hned... a to si myslím mám ještě docela kvalitní sesličku 🙂))

svoja
13. lis 2009

ZUZI tu zavinku muzes vyuzivat i v lete...teda jako ne, kdyz budou tropy, ale je to normalni lehoucka zavinka fleesova

HEHE tot🙂 😉

zuzka.o
13. lis 2009

CARCUL: ale když bolí záda je to to nejhorší, člověk neví, jak si lehnout..... ať to přejde.
No já jsem teď měla skříplej nerv či čo v zádech... vlíkla jsem pravou nohu za sebou jako Žofré 😀 Ale dneska jako zázrakem to pominulo (už bylo taky načase). Jinak se máme moooc dobře. Prckové chtějí pořád papat, tak to budu zachvilku jako tank!!! 😀

hehena
autor
13. lis 2009

ZUZI to je na mě moc zapeklitej dotaz 🙂)) 😀 😅 aúúúú

svoja
13. lis 2009

Ja se tedy hodlam ridit predevsim potrebami male, svymi instinkty a pocity, protoze budu chtit pro malou to nejlepsi....a jestli to znamena koupat v sest a ne v osm(napriklad) nebo spat ve velke posteli...tak to milerada udelam....chytre knihy prijdou na radu az mnohem mnohem pozdeji 😉

carculka
13. lis 2009

hehe..oni zada mi ted trapi skoro furt,ale tohle je byl bes..jsem mela v ocich slzy a to se zas jen tak nedam 😖 no ale uz je lip..kazdopadne budu dnes polehavat..strili mi to do nohou i bricha a fakt jsem myslela ze cestu domu nedama po 😖... vikendu si jedete pro ty vecicky?pak musis nafotit 😵 😵

zuzi..prd tank,tehulk 3v1 🙂 a na cvicu mame tehulku s dvojcatkama(na patecnim,ktery sem dnes odvolala)a je to teda krasna tehulka,by ji zavideli i tehulky s jednim mimi(v dobrym) 🙂 🙂 🙂

svoji..ahuuj

zuzka.o
13. lis 2009

HEHE... chichi...koukám, že jsme na tom nějak stejně, co? 😅 😀

SVOJI: díky za info, čoveče, ty už jsi jak zkušená matka radilka... paráda 😉 😵 Až zase budu mít takový přiblbý dotaz (jsem fakt totál mimoň), vím na koho se obrátit... supeeeer 🙂 🙂

zuzka.o
13. lis 2009

HEHE... jaký věcičky? Já jsem ale zvědavka zvědavá 😅

CARCULKO: kámoška při dvojčatech přibrala jenom 10kg a to holky měly obě 2,5kg. Při klučíkovi prý měla daleko větší břicho a přibrala asi 16kg.

verled
13. lis 2009

carcul:lituju tě:-/...a děkuju za pochvalu🙂
ahojky zuzu🙂
svoja:předpokládam že my hvězdy jasný nebudem nějaký knihy potřebovat.-DD

zuzka.o
13. lis 2009

Ahoj VER.... krásná výbavička od kolegyněk 🙂

verled
13. lis 2009

zuzu:jojo jsou skvělý🙂

svoja
13. lis 2009

ZUZI ja ji totiz mam tu zavinku, teda dve 😅

CAR jj, to s tema zadama...me to nekdy taky strili uplne z krize do noh a nemuzu chodit ani....fuj fuj...asi jak nam tam mimi neco skripnou vzdycky...

carculka
13. lis 2009

holky....davaj se po narozeni pres papirovky i jedna latkova?jako na kycle a nebo az kdyz rekne dr?

carculka
13. lis 2009

svoji..nojo no co by pro ty nase broucky clovek nesnesl,vid 😀 😀 😀

svoja
13. lis 2009

ZUZI mam je v albu-jedna je ruzova s krtkem a jedna svetla se sviticim medvedem

CAR to snad nee...asi reknou uz v porodce

carculka
13. lis 2009

svoji,ja jen vim ze se to driv delala-teda nektery maminy

zuzka.o
13. lis 2009

SVOJI...už to vidíííím... .jukla jsem ti do albíčka. Vypadá krásně. 😵 Ono celkově máš nádhernou výbavičku 😵

svoja
13. lis 2009

VER 😀

Holky ja jdu ven, budu vecer, tak neco vtipnyho napiste, at se pobavim 😀 😀 Cao