Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
18. lis 2009

...jako od teto nedele, co ted bude jsem myslela 😵

Je zajimavy, jak ty fotky z profilu ubiraji kila a centimetry🙂 Ale diky....

zuzka.o
18. lis 2009

PROSTEJ: tak to je fajn, že je jim líp... uffff
Pořád si říkám, že je lepší se nevyspat, než mít nějaké bolesti a muset třeba do nemocnice. 🙂 Ale občas mi teda dochází šťáva 😅

SVOJI: jo aháááá .... Počkej na mý kila a centimetry.... to budou hnusy!!! Ale co, pak to všechno půjde dolů. 😉

eeefffaaa
18. lis 2009

holky a nevite jak ten zanet muze vzniknout??

ja uz jsem uplne zoufala,malymu uz tu rymu nemuzu ani poradne odsat,porad ho v tom nose trapi,ted jsem ho merila a ma zase 37,1 ☹ takze ani ven nemuzem a to je tam tak krasne..ted uz zase spinka,snazim se aby co nejvic spal aby si poradne odpocinul a treba i na tu rymu to pomuze...

lowe
18. lis 2009

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, naposled před svatbou, tedy jestli si na mne ještě vzpomínáte
takže máme už po svatbě, ale mimísek k nám prostě ještě nějak nechce, budeme mít 4 pokus 😠

prosteja
18. lis 2009

EFI no BLAHU psala, že měli celý víkend vysokánský horečky a v pondělí je zavřeli do nemocnice 😔 jak to vzniká nevím..... ☹

ahoooj LOWE, to víš, že si tě pamatuju 😵 tak zdravím čerstvou paní 😀

lowe
18. lis 2009

prosteja: děkuji

a jak je?

prosteja
18. lis 2009

LOWE takže jdete do 4. měsíce snaženíčka? 😉 budu držet palec, ať se brzy zadaří.....

nám je super, prožívám si teď asi to nejhezčí období a jak už jsem tu před chvílí psala, krom spánku mě teď nic nestraší, nebolí a netíží, tak se máme s prckem fajn 😉

eeefffaaa
18. lis 2009

ahoj lowe gratuluju ke svatbe!!!a preju at uz mrcha nedorazi...

no ja jsem hotova uz z rymy a strasne ho lituju,nejradsi bych to vzala na sebe ☹ takze si nedovedu predstavit kdyby se nam stalo to co Blahu!!!to by bylo strasny...a Davidek se porad ne a ne pretocit s briska na zada,pry ma jeste do 6.mesicu cas...ale vcera jsem cetla ze kdyz dela kolibku je neco spatne,takze to priste musim rict mudre,divim se ze mi na to nic nerekla,kdyz se minule divala jak zveda hlavicku

prosteja
18. lis 2009

EFI to věřím, když je ten prcek malej nemocnej, tak to musí být šílený se na něj dívat, jak chudák trpí..... Blahu s Ondráškem to musí hold vydržet, nic jiného jim nezbývá ☹

zuzka.o
18. lis 2009

Ahoj LOWE: gratuluju ke svatbě... moc hezké fotečky v albu 😵 Přeju ti, ať 5.měsíc už mrcha protivná nedorazí 😉

EFI: jejda, vy taky rýmičkujete? Tak ať je dobře.

lowe
18. lis 2009

prosteja: jo přesně, ve čtvrtek jdu na kontrolu, tak se nechám proklepnout jestli jsem ok

tak to je dobře 😉

eeeff: to si říkám pokaždé, potvora jedna

prosteja
18. lis 2009

LOWE taky jsem mrkala na fotečky, krááááásný 😵 😵 😵 a snad už mrška nedorazí, uvidíš, co ti řekne doktor 😉

lowe
18. lis 2009

Holky děkuji za pochvalu fotek..byl to krásný den, ale raději bych už ...- 😉

asi to chce čas, ne?

cat79
18. lis 2009

...holkýýýýýýýýýýý, jsme hlavičkou DOLUUUUUUUUUUUUUUUU🙂)))

Super, jsem tu jen na skok a musím letět, pak vás dočtu🙂
Zdravím Lowe a gratuluju ke svatě🙂
S tou mateřskou jsem teda zvědavá, musím si to pročíst🙂)))

tak zatíííííííííííííííím🙂))

lowe
18. lis 2009

tak už musím pádit, přijel šéfík
tak zase třeba zítra a díky 😀

prosteja
18. lis 2009

CAT paráda 😀 😵 😵 😵 tak gratulace, že je Denísek, tak jak má být 😉

LOWE, tak nesnažíte se ještě tak strašně dlouho, tak vydrž.... uvidíš, co u doktora, mu to řekni, že chcete mimi a pobavte se o tom 😉

zuzka.o
18. lis 2009

CAT....gratulujuuuuuuuuuu 😵 😵 😵

cat79
18. lis 2009

mj Svoji díky za tu chválu a vám všem, se červenám a samozřejmě mooc chválím zpět🙂)holky jsme všechny krásný🙂))že jo????

Denísek je šikovnej po rodičích🙂)hihi, máme radost, tak mu asi něco koupíme🙂)
Jo a volali že kočárek je KOMPLET takže př. týden razíme do reichu na nákupy a pro kocík, juhůůůůůůůů🙂)

Svoji s tou kamarádkou je to strašný, moc mě to mrzí, to jsou osudy...a mladá celý život před sebou...tfuj tfuj tfuj ať jsme holky všichni v pořádku!!!!!život je křehká věc☹(bohužel☹(

prosteja
18. lis 2009

CAT jasně, těhulky jsou prostě nejkrásnější 😀 😀 😀 hlavně, že je malej pěkně hlavičkou dolů, nemusí tě už strašit císařem, tak mu kupte něco za odměnu 😀 ......

verled
18. lis 2009

svoji:no nevim jak budu se snažit to nějak udělat, ale doma net nemam☹

nuki
18. lis 2009

Ahpojky holky..🙂)

Cat: gratulace k šikovnému dítku..🙂))

zuzka.o
18. lis 2009

Ahoj NUKI ... jak je, snažilko? 🙂

nuki
18. lis 2009

Zuzi: no snažíme se, snažíme...tak snad už ted...🙂)))

angetha
18. lis 2009

Cat supeééér že je hlavičkou dolů
já zas mizím ke sporáku 😀

zuzka.o
18. lis 2009

NUKI: a kdy mrcha NEmá dorazit?

svoja
18. lis 2009

No tak ta kamaradka mela prej mezitim co se probrala z komatu a upadla do um.spanku nejaky epilepticky zachvaty....se divim, ze nikdo proste neprisel na to, co to je...jestli nejakej meningokok nebo podobna svine...hruza no 😠

CAT no parada, to si zaslouzi poradnou odmenu🙂

LOWE drzim pesti, mlada pani🙂

My jsme po o , delala jsem kvetak smazenej a po strasne dlouhy dobe jsem obedvala v dobe obeda....a jsem teda pekne nabouchana 😅

NUKI ahojky

svoja
18. lis 2009

VER to jako o tobe nebudem nic vedet jo? nebo budes nekam chodit?

verled
18. lis 2009

svoja:no ty budeš vědět kdyžtak ti napíšu sms ne??🙂))jinak nevim nooo......kam asi??k našim jezdit denně nebudu a doma net nemam☹

svoja
18. lis 2009

VER nojo, tak me musis prubezne informovat....a vasi bydli jak daleko od tebe? jak je v praci posledni den? bulis?

verled
18. lis 2009

svoja:člověče nebulim vůbec, až se tomu sama divim🙂)))..........a myslim že už ani nebudu🙂...no půl hoďky cesty...30km