Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

verled
30. čer 2009

ty jo dneska je na padnutí☹

angetha
30. čer 2009

😀 😀 😀

prosteja
30. čer 2009

jj souhlas, dneska je fakt na padnutí 🙄 🙄 🙄

ještě že jdu za chvíli domů 😉

verled
30. čer 2009

prosteja:já teda až za hodinu:-/

svoja
30. čer 2009

cau holky, jsem zpet🙂 musim se porad usmivat jako debilek....

verled
30. čer 2009

svoja.ale to je přece dobře🙂)))debílk zní skvěle 😀 😀

prosteja
30. čer 2009

mizím holky, pa zítra 😵

verled
30. čer 2009

prosteja.páááčko měj se pěkně🙂

svoja
30. čer 2009

Bylo to strasne zajimavy a jako jsem si predtim pripadala netehu, tak ted si pripadam tehu...konecne to tak nejak cejtim, protoze jsem videla uz miminko, ne nejakyho morskyho zivociska🙂 Mlelo sebou, mavalo...ukazalo nam uplne vsechno, hezky se chlubilo, srdicko jsem slysela, dr si vsechno zmeril, nosni kustku mame, na vsechno rikal jen ze to je v poradku, ze to je dobry. Je to ten nejkrasnejsi pocit na svete....uplne vysledky me rekne v poradne, musi to nejak zpracovat jeste, ale rikal, ze si mysli, ze neni duvod k obavam a ze to vypada, ze je vsechno v poradku. Do poradny jdu...sem to zapomnela....asi za 14dni....

Ptala jsem se na bolesti v podbrisku...normalni!!!
Na pohyby...u prvorodicek v 20tt asi....

Uz nestahuju brisko....vim, kde mimi haja🙂 Spek je trochu vedle🙂

svoja
30. čer 2009

prostej ahoj

verled
30. čer 2009

svoja:jojo to moje se taky dycinky strašně předvádí🙂))já už se hrozně těšim za měsíc na ty testy🙂))až to uvidim a řeknou mi pohlaví🙂)))minule máchalo rukala, má je hrozně dlouhatánský i doktor říkal.-)))a pak se najednou zklidnilo a koukalo přímo do utz a to jsem se rozbrečela🙂

svoja
30. čer 2009

...jinak muj dr triple testy nedela...ty se delaji v 16tt a maji jen asi 60procent uspesnost, jsou jen z krve a casto falesne pozitivni a "donuti" tim maminku na odber plodovky, coz byva nebezpecny a je tam velky riziko....muj dr dela tento screening (utz+krev), kde je uspesnost odhaleni DS cca 80 procent....a zadarmo....takze jsem nadmiru spokojena...uplnou jistotu ale pry nebudu mit vzdycky....ale uklidnil me.... 😎 😎

Prekvapilo me, jak sebou to mimi uz hybe....je to taaak rozkosny.... 😵 😵

Je tady nejaka tehu? Mam v prukajde nejaky info a moc tomu nerozumim.... 😕 😕

verled
30. čer 2009

svoja:no to my pak na ty testy vlastně pujdem společně asi za ten měsíc🙂

svoja
30. čer 2009

VER taky jsem trochu bojovala, ale bylo me blby se i usmivat, protoze se me hejbalo brricho....🙂
rikal, ze chlapecek uz v 14tt nekdy byva videt, ale ze je na tohle opatrnej to rikat, tak me nerekl nic...

svoja
30. čer 2009

jaky testy???

verled
30. čer 2009

svoja:já, ale taky tomu nerozumim, vim že je dobře hodnota NT do 2 a NB+ znamená dobře🙂, aha tak to na ty testy nepujdeš🙂

verled
30. čer 2009

svoja.já myslela ty tripple, no ale na velkej utz pujdem tak nějak stejně tak si pak řeknem jestli máme pipnku nebo pinďourka😀D

svoja
30. čer 2009

aha...ja slysela do 3...my mame NT 2,5 a NB taky...nevim absolutne co to znamena....pak tam je nejaky CRL, BPD, FHR, plac ZS...atd...

verled
30. čer 2009

no tak asi do tří, vim že holky od nás měly kolem 1,3 a jásaly🙂........a NB máte +??tžo je nosní kůstka, DS je většinou nemá

verled
30. čer 2009

svoji, ale hlavně dr řekl v pořádku a to je hlavní tomu co tam píše rozumět nemusíme 😀 😀

svoja
30. čer 2009

VER no...chichi...jsem sama zvedava....vzdycky jsem chtela holcicku, ale po dnesnim zazitku me to je tak nejak uplne jedno....a konecne verim, ze v tom brise neco mam🙂 je to fakt nepopsatelny....ze?
mmch....diky za IP, vazim si uprimnosti...jeste jednou, klobouk dolu....mimi je tvoje odmena....vynahradi ti vsechnu bolest na svete!!!
jo a muj ma taky byvalou manzelku....maji spolu 7mi lety dite, doted me nesnasi a byly doby, kdy delala hnusny veci....ted jeste obcas nejakej naschval, jinak klid....ten muj ji nesnasi....kdyby se me stalo to, co tobe...nevim nevim....jsi vazne dobra

svoja
30. čer 2009

no rikal, ze nosni kustku mame a je to v poradku....tak snad....

svoja
30. čer 2009

koukala jsem na jine diskuze ohledne NT rozmeru...nekde maji normu 2,5 nekde 3....patologicka je pry 3,5....

jinak...muzu vedet, co delas, VER??? ja jsem ucitelka....1.st. ZS

misa_1
30. čer 2009

to je zvlastni, ze ty vysetreni dela kazdej doktor jinak. me meril NT a NB podle ultrazvuku muj doktor, na hodnoty me nenapadlo se ptat, lae rikal, ze je to naprosto v poradku a na krev me poslal s tim papirem (me nenapadlo, ze se z nej da neco vycist 😅 😅 😅) do krce (porodnice), tam to dali dohromady a za tyden mi rekli, ze je to ok 😎
a pry mi bude delat i tripple testy v 16 tt (priste) a ty oboje vysledky jeste porovnava a podle toho se rozhodne, ze je vse v poradku.

svoja
30. čer 2009

misa...no a muj rikal, ze tripple nedela, protoze tam je pravdepodobnost odhaleni nizssi a byvaji casto pozitivni zbytecne a maminu, ktera ma jinak screening v poradku jen zbytecne desi....takze tak.
ale kazdy dr ma sve metody....

verled
30. čer 2009

svoja.o zlých věcech bych mohla vyprávět:-/.....ale tak chtěla jsem abyste věděly co a jak🙂)))já bych taky chtěla holčičku, ale nakonec je mi to jedno, hlavně aby bylo zdravý🙂doufám že mi bude dělat radost🙂..nejsem dobrá, spíš mi nic jinýho než se nějak postarat nezbyde 😒 ale nějak to dopadne si říkám.......jo můžeš, pracuju v japonský firmě, děláme volanty airbagy a tak v plánování výroby🙂

verled
30. čer 2009

jinak k těm testům, já jsem, stejně rozhodnutá, že jestli nebude všechno upe ok zz těch tripplů, tak pujdu na plodovku, ať mam klid na dušíčce a tam budu vědět všechno stopro🙂

angetha
30. čer 2009

Svoji tak gratuluju ke zdravému miminku.. 😵 😵
CRL je délka od hlavičky ke kostrči
a ty dvě ostatní jsou délka stehenní kosti a obvod hlavičky/ bříška
to třetí nevím, ale kouknu se k sobě 😉

verled
30. čer 2009

ange:ty jsi nějaký´á chytrá poslyš 😉 🙂

angetha
30. čer 2009

Hm tak to poslední tam nemám, ale není to třeba ve tvaru 13+6?