Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

zubajda
27. črc 2009

jj beru Utrous, byla jsem u nove dr. a ta mi ho predepsala na 3 mesice.... kam na P9 ?..... ja delam na P9

mizim do lekarny,... akorat nevim, jestli nepockat az na rano a zkusit ten testik,... 😉

hehena
autor
27. črc 2009

ne... kup si jich víc, část počůrej hned a část až zejtra...

já testovala poprvý 10 DPO (dle stáří miminka 12 DPO) a to dokonce večer... a test mi to hodně jasně ukázal...

hehena
autor
27. črc 2009

zpráva od PROSTEJ:::

******************************
Uz jedu, za chvili bych měla být v práci. Prcek je OK, ale máme hematom☹. Za chvíli pár minut budu na netu.
******************************

hehena
autor
27. črc 2009

tak hlavně že tak... huráááá ....

hehena
autor
27. črc 2009

ZUBAJ tys běžela do lékárny?

hehena
autor
27. črc 2009

ty jo já si tu kvalitně trpím samomluvou... :(((

hehena
autor
27. črc 2009

PROSTEJííííí 🙂 😵

prosteja
27. črc 2009

tak jsem tu 😵

prosteja
27. črc 2009

jak už psala hehe, prcek je v pořádku, srdíčko nám tluče, máme 22 mm a odpovídáme 9tt+0, takže čert aby se v tom vyznal 😀

prosteja
27. črc 2009

máme ale návštěvníka, hematom 9x8mm, ale podle doktora je to ok, pokud nekrvácím, tak se nemám děsit..... můžu prý takhle špinit ještě 14 dnů

prosteja
27. črc 2009

nadále mám brát duphaston, kdybych krvácela jasně červenou tak šup na pohotovost, jinak další kontrola toho 19.8. a mám být v klidu, zakázány všechny sporty i plavča, prostě všechno a i sex 😲 to mě asi zabije 😀

zubajda
27. črc 2009

jj, bezela jsem do lekarny.... a mam 4 testy... ale udelam je az doma, ptž tady v praci nemam jak, a hlavne do ceho 😀

u prostej... hlavne,ze je prcek v poradku.. 🙂

prosteja
27. črc 2009

nemám nic zvedat, dávat ruce nad hlavu, jako třeba věšet záclony a tak, to prý chraň mě ruka páně 😀 ptal se na neschopenku, tak jsem říkala, že nevím, že doma bych se zbláznila, ale jestli mi ji doporučí, tak klidně...... a on prý, že je to zbytečný, že pokud nedělám nic namáhavýho, tak by to pro mě doma bylo horší 😉

prosteja
27. črc 2009

ahooooj zubaj, četla jsem, že to u tebe vypadá nadějně, tak držííííím všechno co mám, aby tam byly // 😵 😵 😵

prosteja
27. črc 2009

a teď tu samomluvou trpím já 😀

zubajda
27. črc 2009

prostej.... nevim, jestli to vypada nadejne... jen tu plasim, mozna a zbytecne...

jinak je moooc dobre, ze prcek je v poradku... a hematom se vstreba.... 😉

single1983
27. črc 2009

Dobré poledne 🙂 tak jsem na Vašich stránkách poprvé, a potřebovala bych poradit.. Máte tady tolik diskuzí a já nevím, kam se přidat. Jsem po laparoskopii dva měsíce s diagnostikou endrometrilozy a porcelanových ovarií. V lednu se chystám do IVF centra, jsem z Havířova, a ještě nemám jasno kam půjdu. Můžete mi někdo poradit? Děkuji předem, Janča

prosteja
27. črc 2009

zubaj no četla jsem to o tom ovu testu...... nevím no, je fakt, že každej reaguje na jinej hormon, tak uvidíme....... ale moooooc ti držím palec, to by byla paráda 😉

zubajda
27. črc 2009

prostej... dekuju moooc,... ja ti ani nevim, jestli bych to ted chtela... jsem prece jen v praci jen 1 mesic... a to by bylo hloupe,... ale kdyz to prijde, tak budu samozrejme nejstastnejsi na svete... 🙂

hehena
autor
27. črc 2009

PROSTEJíííí hurááá... tak to je všechno v pořádku, navíc prcek je o jeden den napřed! to je skvělá zpráva... a hematom je malej, to bude dobrý, uvidíš... někde v albu jsem vyčetla, že měl někdo hematom 3x3 cm... já jen tu cystu mám 3 cm... .) 😉 😉 😉 uf uf tak to jsem ráda!!! 😉

dneska začínáš 3. měsíc a zítra budeš v 10 tt 🙂) 😵 😵 😵

prosteja
27. črc 2009

zubaj tak to je jasný, jsi v práci jen měsíc, ale ono by se to nějak zvládlo 😉

single zdravím tě.... nevím, jestli ti tady někdo poradí, zkus si najít nějakou diskuzi mezi snažilkama, co se chystají na IVF, určitě ti tam někdo poradí 😉

hehena
autor
27. črc 2009

JANCO ve snazilkovských diskusích, kde jsi našla i nás, je určitě nějaká IVF diskuse, musíš jen hledat... 🙂 😉
držím palce!

prosteja
27. črc 2009

hehenko děkuju 😉 je fakt že ta známá mě vyděsila, ale na druhou stranu jsem ráda, že jsem tam šla.... viděla jsem aspoň prcka a doktor o tom hematomu ví, takhle bych stejně špinila třeba zítra a pozítří a letěla tam stejně 😉

hehena
autor
27. črc 2009

ZUBAJDí čoveče... kéž by to bylo opravdu ono!!!! moc ti držím palce, ať je to tak!!!!!!! 😵 **********

prosteja
27. črc 2009

jo jinak hehenko, jestli je dneska prcek 9tt+0, tak přesně odpovídáme podle poslední ms 😀

hehena
autor
27. črc 2009

jj PROSTEJ, to je určitě dobře.... !!!!!! asi taky půjdu... minimálně mě to třeba uklidní...
no navíc mě čeká to stěhování, tak jsem zvědavá co mi dr. řekne...

prosteja
27. črc 2009

hehenko jj, fakt mě to uklidnilo.... doktor mě i prohlédl a říkal, že to tam vidí, že je to takový hnědý, dokud to není krev, tak je to prý ok..... jinak teda hehe, nemám dělat fakt nic, jak dojdu z práce, tak si mám nejlépe lehnout.... takže to stěhování, opatrně 😖

hehena
autor
27. črc 2009

no vidíš PROSTEJí... tak super!!! 🙂 změním ti to v tabuli! když je mimčo o den napřed oproti poslední kontrole, tak je to dobrý znamení!! 🙂 😉

zubajda
27. črc 2009

holky, kéž by... 🙂.... dám zítra vědět.... 😉

hehena
autor
27. črc 2009

mno jo PROSTEJKO, ale přestěhovat se musíme viď... někdo musí balit, ségra ta nemá čas... mamina by mohla až v pátek, no nevím no... budu pomaličku balit a mezitím odpočívat no... se nedá nic dělat a snad to zmákneme... blaží mě jen to, že hned ten další týden jdu na kontrolu ve středu...