Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
2. lis 2009

ježiš holky jsem sežrala KFC a hrozně jsem se nadmula, potěš koště... 🙂))) 😀 😅

hehena
autor
2. lis 2009

jo a jak psala AMALLI, tak jsem taky jedla zdravě a teď mám taky chuť na samý omáčky a knedle, zahuštěný polívky, no nářez... .)))

hehena
autor
2. lis 2009

SVOJI kde že tě bolí ty záda???

svoja
2. lis 2009

jako at je klidne hotovej, me to nezjima, me tam sere!!!

sem vas docitala....

hehe bolela me hrudni pater a jakoby pod zebrama...ted me zacina bolet v krizi...obcas se me tam dole neco jakoby skripne, ze jako nemuzu chodit bolesti-doslova!!!! uz me ale zacinaji bolet i nohy-klouby a tak, bricho....furt neco...z auta vylejzam jak invalida....jako a to jsem teprve na zacatku osmeho mesice...

ta vybavicka- diky...jako mela jsem psycho, ze toho mame hodne, ale jak rikam, jsou tady vetsi expertky....AMAL jako mam dva fusaky, dve zavinky a jednu deku....to je moc?

no a zeru taky dost...ale prijde me, ze mam nejak porad hlad, tak bych asi mela jist, kdyz to potrebuju....

lucie skvely, gratuluju!!!!!

Efi jeeee, svatbicka na Davidkovy narozky, to je tak krasne symbolicky....

svoja
2. lis 2009

proc porad pisu "jako" nevite? 😅

svoja
2. lis 2009

ja jsem jedla nezdrave a ted jim jeste nezdraveji...delam si zasoby na krizi, ktera na nas prijde🙂 az prestanu kojit, nebudu zrat vubec, abych se te praseci vahy zbavila stal se ze me zase clovek.

dobrou noc🙂

hehena
autor
2. lis 2009

SVOJI to je jedno kolik toho máš... a jestli se to někomu zdá moc. dyť je to tvoje věc, uvidíš sama, co všechno využiješ, zbytek můžeš prodat, nebo dokoupit.... co je ti do ostatních 🙂 😉

hehena
autor
2. lis 2009

mě bolí v zádech dole, ale jak psala myslím Monci - jen na pravý straně 🙂)) někdy večer (jako dneska) mě bolí pod pravým prsem (no prostě na žebrech).... tak se jdu natáhnout .))) 😵

a brou noc moc!

amallie
2. lis 2009

holky, mě taky bolej záda, nejvíc kříž, prej je to nějaký "esíčko"

svoji: no, máš toho dost, já toho mám nejspíš méně, i když, jeden neví, tady v tom mým chlívu bůhví, co ještě najdu 😀

fusak ale klasickej nemáme, mám takovou deku/fusak jednu, pak jednu pletenou no a kombinézu, snad to stačí......... když ne, tak dokoupíme

no a právě mě svrbí ruka s tím krtkovým fusakem do autosedačky, jak máš v albu, jsem ho už měla v košíku, pak jsem ho vrátila, ale ten je boží 😵 😵 😵 😵

ještě přemejšlím, jestli nepotřebujeme španělskou deku, zas ale další krám do bytu, tak co myslíte??? do kočáru by se možná hodila........... i když, co já vím, počkám a basta

hehena
autor
2. lis 2009

AMALLI kup si co chceš, prodat to dneska můžeš naprosto jednoduše a kdykoliv 😉 a v bytě určitě máte hromadu místa...

ženy mám takovej dotaz - kdybyste museli pořizovat ještě jedno spací místo pro prcka, co byste koupily? nám se dolů ta postýlka fakt asi nevejde... ještě uvažuju, že by malej spal pořád nahoře (s chůvama), ale to nevím, jestli není utopie, abysme se z toho pobíhání zdola hore nepomátli...

verled
3. lis 2009

brý ráno.-)))
carculka:no oni mi to smazali, natřela jsem ji na červeno🙂))ale pěkně kurevsky červeno?🙂)))..kde máš pupek??
svoji:protože jsi "jako" divná??.-))))

ježiš mě se dneska Táda v noci šprajcnul a tak strašně mi tahlo a tvrdlo břicho že jsem se lekla že rodim.-)))))milostivě se pohnul jinak až kldyž jsem musela vstávat, takže veškěrej spánek žádnej.......a do toho jsem nachcípaná jako sviň, tak jsem chtěla bejt jakože šetrná a inhalovala jsem slanou vodu.....efekt samozřejmě nulovej, tak jsem si dneska ráno stříkla olynth a hotovo, četla jsem na diskuzi toho pražskýho porodníka, že to nemá vliv, jednorázový použití a že kvuli tomu doktoři nás těhule pak mušej a neléčej...no a měl pravdu, konečně dejcham..........

verled
3. lis 2009

jo jinak
carcul:v 6tym jsem měla 5kilo navrch, ale to nic teď jsem v 8mym...jeeee já dneska začínám 8mej🙂hurááá se mi to blíží....a cejtim tak 14kilo hore, jako včera jsem si už neoblikla ty pyžamogatě jak mam na jedný fotce, jsem je navlíkla jen do půl zadku, takže mam dítě i v prdeli🙂))))

prosteja
3. lis 2009

dobré ránko, všechny moc zdravím 😵

EFI gratulace ke svatbičce 😉 😵

k té výbavičce, holky vždyť je to jedno, na ostatní nehleďte, mám asi takovej názor jako HEHE, ať si každej koupí kolik uzná za vhodný ne? 😉 😀 někdo třeba zjistí, že toho má moc, někdo zase málo, to je přeciš fuk a na ostatní plky a rady typu, ježiš ty toho máš moc bych nedala 😉

blahovka.cz
3. lis 2009

bre rano holky,teda ver ty jsi rani ptace!! 😀

tak malymu jsou za chvilicku uz 4 mesice,touhle dobou jsem uz lezela pripravena na pokoji a cekala s manzou 😀 😀 😀

blahovka.cz
3. lis 2009

ver pupino jsem videla,krasne rostete,uz to utece jako voda

p.e.t.u.l.k.a
3. lis 2009

dobré ránko 😉

Mě včerav nešel skoro celý den koník ☹

Ver krásný bříško 🙂 😵

prosteja
3. lis 2009

ahoooj BLAHU 😵 no vidíš, to jsou vzpomínky co?

prosteja
3. lis 2009

ahooj PETUL 😵

prosteja
3. lis 2009

no a jak tu psala VER ten svůj noční zážitek, tak já si včera taky užila ☹ ... odpoledne jak jsem přišla domů mě při převlíkání chytly šílený křeče do bříška, už jsem fakt myslela, že budu snad muset na pohotovost nebo co..... než jsem zjistila, že to jsou parádní křeče ve střevech holky, ale fakt husný 🙄 😠 😖 ..... no a tak si tak ležím na pohovce, aby mě to přešlo pořádně a domlouvám prckovi a najednou takovej divnej pocit v bříšku a já zjistila, že prcek se asi protahuje nebo co 😀 😀 musel si protáhnout nožičku nebo něco, protože to bylo jako velkej kopanec táhnoucí se přes celý břicho 😀

angetha
3. lis 2009

Ahoj holky 🙂
Je to sranda s těma prckama co? 😀

prosteja
3. lis 2009

ahoooj ANGE... mrkala jsem na fotečky i na video 😵 😵 😵 paráda..... a taky jsem mrkala jak máš v albíčku ten návod na výrobu slizu..... v tom pereš jen plíny? a je to lepší než normální prášek? a na jak dlouho ti takový kýbl asi vystačí???? 😉

blahovka.cz
3. lis 2009

ahojky petulko,me vcera taky nesel,ale jen chvili

no prostejko,ale priste radsi jed,at vis,ze je vse ok!!!vzpominky to jsou to ti povim,porad si to zive pamatuju,kazdej okamzik,no proste je to nejvetsi zazitek za muj zivot 😀 nejsilnejsi okamzik

no dneska odpoledne frcime do maeste pro lahvicky,snad sezeneme i dudliky,holky to je desny ja uz dva tydny nemuzu sehnat nase dudliky (ne znacku,ale druh)kaucukove a neortodonticke,ten mi staci jen jeden a v celym chebu nejsou,taky dneska prijdou tchanovci,prinesou fusak po manzovi,jestli nechcem,tak ho omrknem a porovname s tim z kiki a prijede i mamka ,takze tu budou obe babicky,to jsem zvedava jak se poperou o malyho 😀

prosteja
3. lis 2009

BLAHU jako myslíš že mám jet na pohotovost? já právě jak jsem se převlíkala, tak mě to chytlo, tak říkám, no nevím, jestli nepojedeme radši do nemocnice.... a manža chudák vyděšenej, ale po chvilce bylo jasné, že to jsou střeva... stačilo se na tu bolest zaměřit BLAHU a bylo jasné odkud vítr vane...... následná návštěva toalety mi to pak jen potvrdila 😀 😅

angetha
3. lis 2009

Blahu to bude náročné odpoledne 😉 já sháněla v lékárně dudlík s co největší bambulí a prd..asi budu objednávat dudlíka za 50 Kč přes net 😅
Prostěj, je toho tak 5 litrů a vystačí to tak na 10 praní určitě.peru v tom i svoje oblečení, ručníky, povlečení..jen manželovo peru "klasicky" 😀
Lepší jak prášek je to v tom, že víš co tam je - žádná chemie, je to levnější, minimálně stejně účiné jako prášek..je to v podstatě gel, ne prášek..takže se dobře rozpouští

baeszinka
3. lis 2009

Dobré ránko 🙂
Jééé,mě ty kopanečky docela občas chybííí 😵
Jsem tu jen na skok,dnes jdem s prckem na neurologii,tak snad to dopadne dobře a nebudou mi ho tam moc mučit 😒

prosteja
3. lis 2009

vy budete mít doma hotovej boj BLAHU 😀 tak hlavně, ať to všechno dobře dopadne.... 😉

baeszinka
3. lis 2009

Já se jdu dneska taky podívat po nějakým fusaku,asi to vyhraje ten emitex 3v1-nebo jak se jmenuje 🙂

prosteja
3. lis 2009

ANGE a teď se zeptám stran těch plínek..... vypere ti to všechno? jako jsou ty plíny krásně vypraný? 😉 docela mě to právě zaujalo na ty plínky...... na malinké mimi si chci koupit Lovelu nebo něco takového, ale mám strach, že když v tom budu prát i ty plíny, tak se nedoplatím za chvíli 🙄 ta výroba nevypadá až tak náročně a na plíny by mi to bohatě stačilo, jen potřebuju vědět, jestli to fakt vypere 😉

ahoooj BAE..... 😵 to říká hodně maminek, že ty kopanečky jim teď chybí, no není se co divit, s prckem v bříšku se zžiješ a najednou je venku...... ale mít ho u sebe je určitě lepší 😉 😵 ... a na neurologii držím palec 😉

angetha
3. lis 2009

Verli máš krásný bříško 😉 já když vzpomenu na sebe.. 😒
Bae ať vám to dobře dopadne
No jdu se věnovat manželovi, včera písemně dostali - jako státní zaměstnanci - 10% platu dolů 😝 😝

zuza12
3. lis 2009

Ahoj holky. Přidala jsem se mezi snažilky, tak snad mě přijmete 😉 My už se snažíme od svatby-tj. 11.7.2009 a zatím nic 😠 Nemá prosím někdo zkušenosti - po vysazení antikoncepce hned otěhotnět? Jak dlouho Vám to trvalo? Děkuji za odpověď..Papa a pěkný den, já utíkám do práce 😝