Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
3. lis 2009

BAE taky chceme kupovat pro prcka ten Emitex 3v1.... má ho myslím SVOJA 😉 ...... co jsem se dívala jde odepnout ta spodní část a bude se to dobře udržovat 😉

ANGE a jéjej 😔 no tady se ty platy probírají z konca dokola, naše podřízené organizace jsou na tom tak, že by měli jít až o 25 %..... 😲 a to se všude mluví o 4 % 😲

angetha
3. lis 2009

Ahoj Zuzi, nám se zadařilo 2. měsíc, ale jsme mladí a zdraví...
Prostějko, vypere, ale když dám na plínky žlučové mýdlo Klar, tak mi tam fleky zůstaly, ale musela jsem tu plínku zkoumat nebo dát proti světlu 😒 tak myslím, že to z DM je lepší než tohle "eko"

zuza12
3. lis 2009

To já jsem taky mladá 😉 (23) a manžel 30. Je to šílené to čekání

prosteja
3. lis 2009

aha ANGE.... takže tu plínku potřeš tím žlučovým mýdlem - lepší je teda z DM - a pak to vypereš v tom slizu a máš čisťounký plínky jo? a můžu se ještě zeptat na kolik to pereš ty plíny? 😉

ahoooj ZUZI, tak doufám, že se brzy zadaří...... my se snažili 8 měsíců a museli nám trošku pomoct lékaři 😉 ale v podstatě to nebylo nic hrozného, jen pár pilulek na úpravu mého cyklu a po nich se zadařilo hned první měsíc 😉

angetha
3. lis 2009

Jo jo Prostějko, peru na 60°..no a kdyby mi tam zůstaly tak to vemu na 90°, to se můžou i některé kalhotkové..
Manžel měl včera cvičení, je to ten vpravo 😀 vlevo kamarád, další kamarád v tom zeleném oblečku 😀
http://benesovsky.denik.cz/multimedia/galerie/1...

prosteja
3. lis 2009

ANGE mooooc děkuju za rady 😉 se tě stejnak budu ptát znovu až to budu prát 😀 a na 60 jsi vyprala i když byly nové? myslím tím, když jsi je chystala, než se Vendulka narodila 😉

tý jo, hasiči v akci 😀 no vidíš ANGE a za to dostanou snížení platu 😠 🙄

blahovka.cz
3. lis 2009

tak jsem tu prebalovala jsem

zuzi vitej,tu je púlodna diskuse,minulej tyden jsem to psala jedny holcine a ona vcera prisla,ze ma // 😀 takze to tu jde rychle 😀

ahojky ange,ja jsem koukala na fotkach,ze pouzivate tenhle dudlik,tak ten uz bych tu nesehnala vube,no narocne odpoledne,ja mam rada,kdyz prijede mamka a nekdo se stara o ondraska a ja mam cas na jine veci a dneska i tchanovci,to mam rost,byli tu v sobotu,ikdyz navsteva usla,co se tyce maleho,akorat mi nastvalo,kdyz v devet vecer odchazeli,ze se vsichni tri okamzite nacpali do nasi loznice (aniz by se zeptali),kouknout na malyhoa tam nad nim stali a koukali a septali si . . . ja totiz nesnasim,kdyz nekdo musi k diteti,ktery spi a shat na nej atd.,proste kdyz spi,tak spi,to,ze je roztomilej neznamena,ze nema pravo na nerusenej spanek,dneska uz si na to sakra pozor

prostejko,tak basti ten espumisan,at te to netrapi!!!

ahojky baes,tak snad to na te nuerologii dopadne dobre a vojtovka se vam vyhne,mozna jsi to tu psala,ale kvuli ce mu tam musite???

prosteja
3. lis 2009

BLAHU tý jo, bez dovolení se hnát do ložnice, to bych asi vraždila 😠

jinak espumisan baštím, ale ne pravidelně, prostě když mě to chytne.... myslíš jako že ho mám jíst preventivně třeba každý ráno? 😅

verled
3. lis 2009

blahu:no díík...už aby to bylo🙂))))ten mi dneska dal:-/
ahojky maminko Petko:děkujeeem.-)
ange:díky🙂..no ono to neni tak slavný🙂neboj se...doufam že to shodim🙂))...chudák manža to naštve
prostej:no byla to noc hrůzy fakt.....

blahovka.cz
3. lis 2009

no prostejko do nasi pidi loznice a to jsem nevidela tam,ale doufam,ze na nej nesahali,my jako rodice na nej taky nesahame kdyz spi,max. pred spanim na nej kouknu a vydnam mu dudlik co ma za hlavou,aby byl na noc po ruce,no neboj dneska si to ohlidam,malej ke spani nepotrebuje obecenstvo

...tak touhle dobou uz me vezli na sal...

verled
3. lis 2009

zuza:ze zkušeností holek tady na koňovi je lepší neotěhotnět hnedka......ale třeba po 5ti měsících....organismus se dá dokupy a je na to llíp připravenej a nehrozí ti tolik ten brzkej potrat........takže klid, určo jste na dobrý cestě, půl roku je akorát si myslim....jinak tě vítáme🙂
😉

prosteja
3. lis 2009

VER to věřím, mě stačily včera ty křeče 🙄

BLAHU tohle taky nemusím..... zvlášť když už je tak velkej..... jako jo, když je to maličký miminko na který se někdo přijde podívat, to spí v podstatě pořád, tak tam jsem ochotná tolerovat že si ho pochovají a tak i když bude spát..... ale u čtyřměsíčního klučiny, aby ho ošahávali když spinká...... taky s tím nesouhlasím a už vůbec nesouhlasím s tím, aby se někdo bez dovolení cpal do naší ložnice.... 😠

baeszinka
3. lis 2009

Prostej,jj ten fusak s tím odepínám dole...příští rok už Kryštůfek bude chodit,tak se to hodí 😵
Blahu,malej točí hlavičku i tělíčko k jedný straně..není to teda nic hroznýho,ale doktorka nás radši poslala na neurologii,aby se něco nazanedbalo 😉

Ahojky ZUZI,my jsme taky mladí a zdraví 🙂 ,ale otěhotněli jsme po vysazení HA až za půl roku..

blahovka.cz
3. lis 2009

ver????kamaradka je porodni asistentka a rikala jen ,ze by se po vysazeni melo alespon jednou odmenstruovat 😕

presne prostejko,proste spanek je neco co maximalne ctim,kdyz ho vidi dve hodky vzhuru,tak nemusi jit do loznice,ja jim do loznice taky nelezu

baeszinka
3. lis 2009

Tý jo Blahu,to není možný,že už je to 4 měsíce!!!! 😕 🙂

angetha
3. lis 2009

No aby se mi někdo cpal do ložnice, to bych ho přerazila 😠 😠
Prostějko úplně nové jsem prala na 40, použité na 60..

prosteja
3. lis 2009

BLAHU já s tebou absolutně souhlasím 😉 taky to nemám ráda.... navíc ložnici já u každýho chápu jako takový soukromí...... prostě na návštěvy a tak je připravený obývací pokoj a samozřejmě, když někoho pozvu, aby se šel podívat i do ložnice (třeba v novém bytě nebo tak) tak to beru, ale aby se mi tam hned někdo hnal, i když je z rodiny..... to nesnáším 😠

ANGE díky.... i když jak říkám, se tě na to budu ptát určo znova za chvíli 😀 😅

cat79
3. lis 2009

Dobré ranko!!
Vítám novou snažilku, určitě se brzičko zadaří, neboj, jen se nestresovat a spíš to brát do roka a do dne🙂)a ono to přijde, nebooj🙂)

Blahu už 4 měsíce jooo??Tyyy br´do to to letí🙂

Ver mě včera taky ztvrdlo poprve bříško, a bolely mě i záda a nemohla jsem ani na WC tak to asi bylo něco na slunci nebo co!!!!taky jsem si říkala..taak a co když začnu rodit, pak se mi celou noc zdálo jak nemám tuu tašku zbalenou...hihihihi

Ahoj všechny!!!!!!

blahovka.cz
3. lis 2009

no holky,me prekvapila ta suverenost,ze sli vsichni tri do loznice,vsak dneska to nedosputim a jestli se dopalim asi jim to i rovnou reknu,aby bylo pro priste jasno,navic si myslim,ze loznice je nase "intimni misto"proste je to jediny misto v byte,kam navstevu nevodite . . .

baes,aha,tak snad to nic nebude,ale zase je dobre,ze mudra ostrazita 😉 baes pocekj za chvilicku budou 4 mesice Krystufkovi,ono to silene letiiii 😲 😀

prostejko kdyz byl sestinedelnatko,tak jsem taky nechala nahlidnout,ale zrovna tchyne se mi cpala do loznice stylem,ze me odstrcila ze dveri

cat79
3. lis 2009

dneska máme další těhu cvíčo🙂))
a pak obídek s kámoškama, miláček je ve Vídni, tak si můžu s kočkama podrbat a nespěchat domů🙂))

blahovka.cz
3. lis 2009

ahojky cat,no aleti a ten cas se nazstavi 😀 😀 😀 😀 za chvili snad uz pujde do skoly 😀 😀 😀 😀

ange jak jsem koukala vcera na fotecky,tak zeru ty teplacky ruzovo-fialkovy jak ma Vendulka,ty jsou nadherny

prosteja
3. lis 2009

no přesně BLAHU, do ložnice vedeš jen toho, koho chceš, cpát by se tam nikdo sám od sebe neměl 🙄

ahoooj CAT 😵

nuki
3. lis 2009

Ahojyk holky, přeji krásné ráno...tak zatím nic nedorazilo, tak doufám, že už nedorazí, zítra zkusím testík..🙂)

Zdravím Zuzku..novou snažilku..🙂

prosteja
3. lis 2009

ahoooj NUKI 😵 to vypadá dobře a nadějně, tak držím palouchy 😉

verled
3. lis 2009

blahu:no však jo...minimálně......ale když se tu koukneš na koňovi, ve´ětšina holek co na tom začátku to mimi potratily nebo že jim netlouklo srdíčko, byly holky co otěhotněly další nebo druhej cyklus, takže na tom asi něco bude si myslim.......
cat:ty vo...my snad budem rodit současně😀D

blahovka.cz
3. lis 2009

ahojky nuki,tedaaa tak to se tesim,co zitra bude,ale uz by jste si to sakrys zaslouzili

ver,no ja mam na to jiny nazor a pohled,ale ok 😉 no vy si date se svojou a cat zavody,kdy bude driv rodit 😀

nuki
3. lis 2009

Prostej: Ahojky🙂)) díky🙂

Blahu: to já taky, ale nesmím se moc těšit...snad to dobře dopadne..🙂

...holky bud se mi zvětšil obvod hrudníku nebo narostla prsa, nebo zcvrkla podprsenka..🙂)))

cat79
3. lis 2009

hihihi, jojo, holky budem závodit.-))hihihihi

Nuki strašně mooc držíme palečky!!To by bylo fajn mít tu druhou vlnu těhulení v grupě..dřív to tu bylo zvykem🙂))
Já, Ver, Svoja a pak Carcul, Hehe a Prostějka....no tak že by další prvosenková vlna????

Malej teď vyvádí, koukala jsem na fotky z té akce před 2 týdny jak jsem pracovala na té gala degustaci a on jako by se viděl🙂hihihihi...včera jsem mu kolem pupíku namalovala kytičku🙂)hihihihi

prosteja
3. lis 2009

NUKI 😀 😀 😀 se tě ptáme, jak se cítíš a jestli nějaká změna a ty nic ne, v pohodě... a pak sem hodíš takovou důležitou informaci o tom, že se ti zvětšily prsa...... 😀 😅

cat79
3. lis 2009

Ver taky si myslím, já jsem měla missed abord a bylo to 2 měsíce po vysazení HA a menstruace před tím nebyla..takže já to tak měla taky...☹((ale naštěstí se pak zadařilo hned🙂)))