Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

carculka
1. črc 2009

sac paaa 🙂

orchidei
1. črc 2009

Holky já normálně hořim! Mám snad horečko či co! No chytla jsem v něděli nějakou rýmu tak jestli je to z toho! Jé ja bych zalezla do pelechu!
Sem teď měla super telefonát! Volala mi 6tiletý bratranec jestli prý budu v sobotu k tomu grilování taky podávat lívance aby nejezdil zbytečně! Se z něj zbláznim! je snad vážně budu muset zadělat! 😀 😀 😀

carculka
1. črc 2009

orchi to ti fakt rek jo-aby nejezdil zbytecne 😀 ty jo to je rizek 😀

tak hned jak skoncis,tak sup do postele a lecit se

orchidei
1. črc 2009

jj je to strašný číslo! Vždycky když mi jede strejda pomoct on jede taky a musim dělat chlapům maso a jemu do toho blázince lívance! Ale co zněj vždycky vypadne to člověk kouká! Tudle zamnou přiběh že vymylsel něco úžasnýho! Že až taťka pojede zase do prádla tak že vezmou sebou babi aby mi pomohla vařit abych mu stihla dělat ty lívance! 😀 😀 😀

amallie
1. črc 2009

ivuš papapa

carculka
1. črc 2009

orchi...hlavne ty livance aby byly 😀 😀
no synovec je taky cislo,je mu 5....mnule rek babče-jezis dneska se mi ale nic nedari,hrozneeej den-brunik neprisel,pohadku mi mama zapomnela,spat jsem musel u taty(pak vyjmenoval ete neco nevim co)a jeste ty me tu otravuj s tou omackou...ma hlasky furt...minule rikal znamymu no ja si Vercu vemu ale neboj spinkat s ni nebudu 😀

orchidei
1. črc 2009

😀 😀 😀 😀 ježiš ka ty děti na to chodí!

angetha
1. črc 2009

Dobré dopoledne, jsme dnes s manžou spali až do deseti 😎

prosteja
1. črc 2009

sac tak papa, dávej na sebe bacha a kdyby jsi rodila, tak posílej SMS 😀 😀 😀

teda holky, ty děti jsou čísla fakt 😀

prosteja
1. črc 2009

a kde máme vlastně vendel? už tu dlouho nebyla 😖

ahoooj ange a Vendulko 😵

orchidei
1. črc 2009

Prostej taky si pořád říkám kde je! Snad se jich taky nedotkli povodně! Myslim že je z tý části republiky kde byli!

prosteja
1. črc 2009

orchi právě že mě to taky napadlo 😖

orchidei
1. črc 2009

Anget teda vy se máte! To takhle nechrupkáme ani o víkendu! 😀

orchidei
1. črc 2009

a čislo na ní nikdo nemáme! ☹ Snad se brzy ukáže, ale už je to fakt divný že tady tak dlouho nebyla! Nepamatujete kdy měla nastoupit do práce? To by se mohla ozvat!

carculka
1. črc 2009

ahooj ange 😀

carculka
1. črc 2009

nojo deticky 😀

prosteja
1. črc 2009

holky a mrkala jsem na andreaska a má v albu napsáno, že pokud neporodí, tak 1.7. nástup do porodnice 😵 takže jestli ještě není malá na světě, tak se na něj brzo bude klubat 😀 😵

no já mám pocit, že měla nastupovat ode dneška orchi, ale možná jsem si to spletla 😖

carculka
1. črc 2009

holky ja musim jit,paaaa

angetha
1. črc 2009

Ženský vy jste ukecaný.. 😀
Koukala jsem, že Efi už je ve 37. týdnu, já chci taky...bříško mě pořád bolí 😒 a jak mi radila Monci nespat na zádech tak to pomáhá, nebudím se tak často..

lenka_bohousek
1. črc 2009

Ahoj holčinky, tak vás zase po odmlce zdravím. V práci je to hrůza, navíc kolegyně má do konce týdne dovču, tak dělám i za ní a už mě to začíná štvát. Domů chodím utahaná, k tomu to šílené počasí, no hrůza. Doufám, že jestli se mimi u mě zabydluje, tak mu nebude vadit, že jsem pěkně protivná 😉

A co nejnovější těhulky, jak se máte?

A nastávající maminky ještě drží pohromadě, tak jsem ráda.

zuzka.o
1. črc 2009

**** Ahoj Prvušky ****

Jakpak se všechny máte? Není nějaká nová těhulka? Nebo novinky? 😵

prosteja
1. črc 2009

ahoooj leni 😵 tak snad to příští týden v práci bude lepší 😉

no mi je teda dneska pěkně zle holky 😖

prosteja
1. črc 2009

ahooooj zuzi 😵 tak jak u tebe 😉

verled
1. črc 2009

ahoj🙂zdravim všechny co vstaly🙂

angetha
1. črc 2009

Prostějko když bude nejhůř, napij se studenýho mlíka..třeba ti to pomůže

lenka_bohousek
1. črc 2009

Ahoj Zuzí, spolučekatelko, jak to u tebe vypadá? U mě teda nic nového, docela se bojím, že jak se teď stresuju v práci, že se to mimču nebude líbit ☹ No uvidíme, jak to dopadne.

Prostej, tak dneska trpíš, to mě mrzí. Určitě to zítra bude lepší 🙂

prosteja
1. črc 2009

ange 😝 😝 kdyby tu blinkací smajlík, tak to na tebe fakt asi hodím 😀 😀 😀 já samotný mlíko nesnáším, hlavně mlíko z krabice nepovažuju za mlíko 😀 ...... ale díky za tip 😉

orchidei
1. črc 2009

ahoj lení a zuzí! tak už jste přešli do čekací fáze?

Mi teď řekněte, jdu na oběd a nevím jestli mám koupit ten těhu test! Abych ne nekoupila, nedošla do práce a nedostala to! Ale zas když ho nekoupím tak ho koupim až zítra odpoledne a budu moc testit až v pátek! Bože to je dylema!

angetha
1. črc 2009

Leni já už nechci být dva v jednom 😎 co já budu těch několik týdnů ještě dělat? 😅

orchidei
1. črc 2009

prostej a nezkusila jsi ty zázvorový lízátka někde jsem četla že jsou super na ty těhu nevolnosti!