Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

prosteja
9. črc 2009

hehe ty ještě testíš.... už to zahoď

hehena
autor
9. črc 2009

PETI v úterý..... tak doufám, že to slabý krvácení a špinění nebylo vytracení miminka... ale fakt si spíš říkám, že jsem měla možná až moc zředěnou moč, nebo ten test byl blbej, já nevím... prostě uvidíme v úterý...

hehena
autor
9. črc 2009

no PROSTEjí už právě ne.. koupila jsem si ještě takový dva levný testy, když jsem krvácela poprvý... a jeden jsem udělala hned a druhej včera no....

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Zuzi není. Byl ale teď se rozhodujem poslední měsíc před porodem ještě mezi 1 jménem a ještě Marek se nám líbil ale tu jich je moc

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

hehnko levně testy nekupovat - netestovat

prosteja
9. črc 2009

kdoví co je to zač, když je to levný......

zuzka.o
9. črc 2009

Petulko: tak to jo, ale už se vám to krátí, tak aby to nebylo jako u švagra. Ten mám v rodném listu Radim, pak to přeškrtli a je Vít.

hehena
autor
9. črc 2009

PETI pěknej song 🙂 😵

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Zuzi my chcem asi taky Vitka 😀

amallie
9. črc 2009

peti: vítek by možná byl lepší, že je to kratší 😉

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

jsme se prokecla 😀

zuzka.o
9. črc 2009

Vít nebo Vítězslav?

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Zuzi Vít ¨

Holky toto je perféktní ale jen na obrázku https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... 😀

hehena
autor
9. črc 2009

jo tak vy už máte asi jméno vybraný PETI, ale mělo to bejt i pro nás tajemství jo? .)))

prosteja
9. črc 2009

přesně na tohle album jsem se teď dívala peti a paní tam má i odkaz na stránky, jednou jsem se na to dívala... to je masakr holky 😀

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

hehenko je to mezi mnou a M a nechceme ať se to doví okolí a nikdy nevíš kdo tu nakukuje 😀 Vám bych tu napsala cokoliv 😉

hehena
autor
9. črc 2009

ty jo všechny tři jsou ouplně stejný......

hehena
autor
9. črc 2009

PETI to chápu...

zuzka.o
9. črc 2009

Ježiš, to je náklad. Ale jsou to nádherný buclinky, ...... ale opravdu jenom na obrázku!
Nejhezčí jsou, když spinkaj
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

no to musim říct švagrovi, že se jeho jméno dál používá. Tady kolem je jediný. 🙂

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Já mám spolužáka ze základky Viťu a je to super klučina a M má šefa Víťu 😀 ani Eduarda moc tady moc neslýším ale fakt se mi nelíbí kdyby se mu říkalo Eda 😕

verled
9. črc 2009

mě se líbí Daniel a Daniela, ale mam příjmení na L, takže by se to lbě vyslovovalo, taky se mi líbí Ema a Tea🙂))
já už taky chci

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Zase chčije 😠 to je jak na Apríla 😒

zuzka.o
9. črc 2009

Eduard je hezký, ale Éda už moc ne, to máš pravdu, ale uhlídej, aby mu tak říkali všichni. (znám psa, Tosa Inu, co se jmenují Eda a říkají mu Edíčku)

verled
9. črc 2009

holky nechte ty psi🙂)))u nás má jedna kolegyně Lauru🙂))to jsem chtěla taky.-)

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Já už jsem v chovné stanici u písmená D a teď jsme byla na řadě já s písmenem E (Eduard ) , ale asi zklamu 😀

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

Já mám Adrianu a Afroditu a mojí kamáradce se strašně líbilo jméno Adriana pro svojí holčičku , ale kvůli naší fence ho dát nemohla 😒

prosteja
9. črc 2009

mě se Adriana strašně líbí 😵 😵 😵 jmenuje se tak manžova kolegyně, strašně sympatická paní a ona se tak nechala přejmenovat, až byla dospělá, měla nějaký šílený jméno 😀 a Adriana je fakt hezký........

prosteja
9. črc 2009

já právě nevím, jestli by to prošlo u nás doma 😉 a hlavně jak bychom jí říkali.... my asi Adriano, Adrianko.... ale je to taky dost dlouhý 😖

p.e.t.u.l.k.a
9. črc 2009

JJ ale kdo nás nezná a zmíníme se o Adriance, tak si málokdo myslí, že se bavíme o psovi 😀 ale taky se mi to jméno líbí a řekla bych, že málo aspoň u nás používané , znám taky jen jednu holčinu a ta bydlí daleko ,a le taky je velmi příjemná 😉

prosteja
9. črc 2009

jj peti mě se právě líbí, že není nijak časté.... a prostě už kdysi, když manžel přišel, a mluvil o kolegyni Adrianě, tak hned říkám, to je nááááádherný jméno 😵 ....... být to jen na mě, tak o něm hodně uvažuju....... 😀