Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

sacvi
30. črc 2009

hehenko s těma pěnězama je to děs..ale dyž to jinak nejde 😒

sacvi
30. črc 2009

jo to snad jo.. 🙂

angetha
30. črc 2009

Ahoj holky těhulky..
Verled ty už máš opravdu těhotenský bříško 🙂 🙂

prosteja
30. črc 2009

ver taky jsem na to bříško mrkala, vždyť je krásný, jakej vorvaň prosím tě 😀

angetha
30. črc 2009

Počkejte já za chvíli taky přidám pár fotek, a to je teprv vorvaň 😀

prosteja
30. črc 2009

anget 😀

sacvi
30. črc 2009

verledi bříško krásnýý 😵

angethko a co bych měla říkat já 😀

verled
30. črc 2009

tak holky viděly jste??
hehe mrkej🙂

a jako ty fotky.......4dny rozdíl ty jo, kam až porostu☹já si snad budu muset koupit těhu věci🙂

prosteja
30. črc 2009

anget no co by tam vendulka dělala, přece roste 😀

verled
30. črc 2009

ange:fakt to vypadá že ti vylezla hore🙂

sacvi
30. črc 2009

angethko Tvoje bříško taky krásný..veliký 😀 😵

angetha
30. črc 2009

Fotila jsem to z různých úhlů a stejně je výš jak minule..
Verli ty máš krásného pejska, co je to za rasu?

angetha
30. črc 2009

Jdu pověsit plínky...poslední várku 😉

elitera
30. črc 2009

K tomu zvedání rukou:
"nemaji se davat ruce nahoru, ale to, ze se zamota pupecnik, je povera.. ve skutecnosti je to proto, ze kdyz das ruce nahoru, natahnes si svaly a oteviras tak porodni cesty. pri prvni dobe porodni se doporucuje veset se na dvere, na mhd apod, proste davat ruce nahoru, hlavne v kontrakci, aby se rychleji oteviraly porodni cesty. takze v tehotenstvi se nemaji veset zaclony, umyvat okna apod, muze to vyvolat predcasny porod. a plati to samozrejme hlavne ve vertikalni poloze, kdy pusobi navic i gravitace, pri spani mit ruce za hlavou myslim az takovy ucinek nema"

angetha
30. črc 2009

Ahoj Eli 🙂

hehena
autor
30. črc 2009

PROSTEJ taky se stěhujeme po Pze po 4... a čím častěji se stěhujeme tím, víc máme nábytku... vy jste si pronajímali zařízený byty nebo nezařízený?

elitera
30. črc 2009

ahojte 🙂

zuzka.o
30. črc 2009

Ahoj Prvušky, jdu vás pozdravit 😵

Ty jo, Antethko, krásný bříško 🙂
Verled, jakej vorvaň,...nádherný těhu bříško 🙂

zuzka.o
30. črc 2009

Hehe, to stěhování i nezávidím, taky jsem to několikrát zažila....a opravdu je lepší vyhořet než se stěhovat!

zuzka.o
30. črc 2009

Jenom zprávička, Pipinka těhulka pořád není a nemá doma net, aby nám dala vědět.

hehena
autor
30. črc 2009

TY jo VER pěkně se zvětšilo .) ale nečekala jsi snad, že budeš mít pidi břuško až do porodu že ne ? 🙂))

ANGE zachraň to, nebo padnu 🙂))) a čkejte až já budu v 9 měsíci 🙂)) žjů to bude jízda! .)))

ELI ahoooj 🙂 😉

hehena
autor
30. črc 2009

ANGE no krááása... pořááádný pupíno, ale toho vorvaně nevidím. největší břuško tu má jednoznačně SAC 🙂) že jo? tak jí furt nezkoušejte trumfnout 🙂)) 😉 😉 😉

ZUZI ahoooooooooooooooooooj 🙂 já teda radši stěhuju než hořím.. to bych nechtělááá.... když si představím, že by nám zhořely počítače, veškerý oblečení, tak je po mě... nábytek vem čert... 🙂)) ale můj pracovní stroj stál hooodně hooodně, mno jo apple iMac s monitorem 24' to ani jinak nende že jo...

hehena
autor
30. črc 2009

ELI díky za info... snad si budu pamatovat, že v 9 měsíci mám furt dávat ruce nahoru a věšet se na dvéře.. 🙂)) a zní to logicky...

hehena
autor
30. črc 2009

on je vlastně ten můj monitor i počítačem... vůbec to nemá žádnou bednu.... to je parádní řeknu vám.. ale dražší no...

PIPINKU zdravím...

prosteja
30. črc 2009

hehenko no pronajímali jsme si nezařízený byty... jediná podmínka byla aby tam byla pračka a linka 😉 měli jsme i vlastní ledničku a mikrovlnku 😉

prosteja
30. črc 2009

a zdravím eliterku a zuzku 😵

jinak eli mě to s těma rukama nahoře a omotanou pupeční šňůrou říkala přímo porodní asistentka, kterou to učili před dvouma rokama ve škole 😅 tak nevím jak to je, ale každopádně není dobré zvedat ruce.... 😉

prosteja
30. črc 2009

jo a holky já snad asi budu muset na kožní nebo co 😲 normálně se mi za ušima, jakoby na krku udělaly nějaký pupínky nejdříve za levým uchem a dneska to mám už i za pravým 😖 já se z toho picnu

zuzka.o
30. črc 2009

To se s tím vyhořením jenom říká, .... pro mě je to teda pohroma, stěhovat se. Už jsem řekla, když stěhovat, tak jedině do baráčku! Teď se sice mačkáme v 1+1, ale neva, on se ten vysněný domeček někdy najde (a teda taky ty penízky na něj).
Jůůů, bez bedny??? No to teda čumim na drát. Já jsem teda technickej antitalent a moc tomu nerozumim..... ale monitor a pičítač dohomady???? 😲 To je bomba a úspora místa!

HOLKÝÝÝ.... teď jsem od klioše normálka dostala šampáňo Bohemia (rosé) a čokoládku (tu teď tlačim do hlavy mňááááám)

zuzka.o
30. črc 2009

A nenáš to, Prostejko, ze sluníčka? Alergii?

hehena
autor
30. črc 2009

taky jsme vybavený... ledničku a pračku musíme dát k tchýni bo v baráku je a naše lednička je vyšší než ta co je v lince... mikrovlna byla tady, takže jí po roce a půl zprovozníme... 🙂 no a ještě nevíme co se skříní.... ta se tam nikam nevleze....