Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
6. srp 2009

no je to asi šílenej byznys... :(((( hřeší na to, že vám můžou dát to, co chcete nejvíc....

j.aja
6. srp 2009

hehena - děkuji....je pravda, že mně toho spoustu už nerozhází...ale když MS chodí každý měsíc a já řeknu "dopr... už zase?" tak to mně fakt štve. Člověk pořád čeká a doufá, že se ten zázrak třeba stane právě mně

prosteja
6. srp 2009

dneska se kšeftuje úplně se vším, na čem můžou vydělat toho využijí 🙄

prosteja
6. srp 2009

Jáji uvidíš, že se ten zázrak stane....... jen zrovna tobě byla souzena ta strastiplná cesta.... ale neboooj, dočkáš se, určitě 😉

hehe já se tě chtěla zeptat, dlouho se tu nemluvilo o zubaři 😀 volala jsi nakonec někam? nebo jak to budeš teď v těhu řešit?

j.aja
6. srp 2009

Jo to je pravda.....stojí to šílené prachy...a ještě úpěšnost 30%. To nechápu. Je to šílený byznys...

j.aja
6. srp 2009

Děkuji....snad se štěstí unaví..... 😀

A co vy děvčata.... jak pokračujete v těhotenství? 🙂

hehena
autor
6. srp 2009

aúúúúúúú PROSTEJííí... nevím.... bojim bojim... já ještě ani nevolala kardiologovi.... takový jsem pako...

ani nevím, kdy bych tam jako měla jít.... buéééééé nechcuuuu 🙂))) jsem hrozná...

hehena
autor
6. srp 2009

JÁJI no zatím pokračujeme a doufáme, že budeme až do konce... 🙂

ale furt je něco... PROSTEJ má hematom, takže klidovej režim a já mám zas placentu přes děložní hrdlo, takže často špiním, už jsem i silněji krvácela, ale mimísci se zatím držííí...

j.aja
6. srp 2009

hehe bojíš se zubaře? 😀

hehena
autor
6. srp 2009

takže jsem chtěla napsat, že mám taky klidovej režim... jsme spolu otěhulily a teď musíme spolu i polehávat...

a zrovna jsem tu psala, že jsme se zrovna přestěhovali, tak by mě zajímalo, kdo uklidí ten děsivej boordel 🙂)

hehena
autor
6. srp 2009

no hrozně... fakt radši stokrát ke gynekologovi i kardiologovi... všude...
jen né zubař... jsem tam už roky nebyla.. :((( to bude masakr.. 🙂))

j.aja
6. srp 2009

Tak holky v klidu jo? 🙂 Ať se mimča drží a pořádně 😉

zuzka.o
6. srp 2009

Uf, zase jsem tady.....

Jájo, koukám, že sis už prošla ledasčím a všechno pro tete bylo těžké. Neztrácej naději, on se ten zázrak nakonec stane... 😉

Prostejko: jak jsi psala, že nás snažilky ta spousta těhulek odradila.... máš pravdu. Já sice teď nemám moc času tady celý den s váma být, ale snažím se občas najukovat. Ono je to těžký, víš? Zbylo nás tady (myslím aktivních snažilek) už hodně málo a když sem najuknu, vy se bavíte o kočárkách, plenkách, vyšetřeních, ..... a já se nemám jak zapojit. Takže se tu cítím trošku jako mimoň z jiný planety. Holky, neberte to blbě, já sem chodím ráda 😵 😉

hehena
autor
6. srp 2009

no si tu stěžuju na zuby a zároveň se rvu lékořicí 🙂))) 😀 😅 😅 😅

j.aja
6. srp 2009

Stěhovali jste se? A ve tvým stavu? 🙂 Kde bydlíte?

hehena
autor
6. srp 2009

ZUZI my to fakt chápem!!!!!!

angetha
6. srp 2009

Jáji nemáš tu cestu za miminkem snadnou, ale jednou se určitě zadaří 😉
Hehenko lékořice by se neměla

hehena
autor
6. srp 2009

mno jo... stěhovali.. když jsme si to tak chytře vymysleli, už jsme to museli vydržet... ale on většinu udělal manžel... no a pak tu pomáhla tchán. takže já jsem se moc nepředřela... teď bydlíme na Pze 9... stěhovali jsme se z Podolí...

j.aja
6. srp 2009

zuzka.o - tak já s tebou budu držet basu ju? Jak dlouho se snažíte? Jestli mi to neuniklo 😠

hehena
autor
6. srp 2009

JÁJI všechno je to v tý tabuli... i doba snažení, další kontrola a tak...

zuzka.o
6. srp 2009

Jájo 😵 .... my vlastně od prosince 08, ale snažení bylo přerušený mimoděložním těhu.... takže nanovo od konce března 😉

angetha
6. srp 2009

Lékořice zvyšuje tlak a negativně ovlivňuje vylučování vody a solí z organismu

j.aja
6. srp 2009

hehena - tak máš to dobře zařízené a to je důležité...nejdůležitější je správně rozdělit práci 😀
Můj přítel pochází od Slanýho....to bys mohla vědět kde to je...je to asi 30km od Prahy

angetha - děkuji...snad ano

hehena
autor
6. srp 2009

ANGE neštvi měéééé 😀 ... mě tak chutnáááá 🙂))))))))))))))

hehena
autor
6. srp 2009

jj vím.. poblíž bydlí ségra... 🙂 takže znám! .) my chtěli bydlet právě kvůli ségře u Kralup, aby jsme to k sobě měli co nejblíž a mohly si pomáhat... a ségra se nakonec teď bude rozvádět a nastěhuje se asi do Prahy..

j.aja
6. srp 2009

zuzka.o - tak to je mi líto.....snad se taky uměje štěstí 😉

hehena - na mně musíš pomalu...neumím se tady ještě tak obratně orientovat 😀

prosteja
6. srp 2009

hehe 😀 ty jsi číslo... k tomu zubákovi budeš muset 😉 já jen aby tě někdo vzal, ona je o ně docela nouze 😖

jinak jsi to napsala hezky, jak spolu těhulíme a máme i klidovej režim 😀

zuzi já to chápu 😉 byla jsem na tom strašně podobně, když jsem byla ještě snažilka, co chvíli jsem ráno přišla a tady byla blahovka, efulka, sac a anget 😖 všechny těhulky.... ale musím říct, že mě to teda neodradilo 😀 naopak, spíš mi to dodalo síly 😵

hehena
autor
6. srp 2009

já se jinak narodila na vysočině, u Telče... v Praze bydlím s manžou 4 a půl roku...

angetha
6. srp 2009

Neříkám Hehenko, že jí nesmíš, jen abys byla opatrná 😉

prosteja
6. srp 2009

jé tak lékořici já nerada 😀 tak to je dobrý 😀