Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
13. srp 2009

hehe tak me dej cislo, rekni jmeno a ja te objednam!!!!! 😉 vyhrozuju takhle manzelovi se zubarem🙂

svoja
13. srp 2009

jeeee PETULKA pridala fotecky....a SAC taky....to jsou krasny detickyyy🙂 😵 😵

zuzka.o
13. srp 2009

Hehe: to zvládneš, říkej si, že je to důležité kvůli mimískovi. Na kontrole budete už 2 a mimi ti dodá kuráž 😉

hehena
autor
13. srp 2009

jo tak k zubařovi bys mě Svoji taky mohla objednat... jsem v tomhle jako dítě...

manža mi nadává... ale sám se není schopen objednat na žilní, kvůli těm nohám... takže operaci zase odkládá...
fakt chápu, že se bojí, ale ať mi pak nevyhrožuje 🙂))

LOWE my jsme teď v podnájmu v domečku 3+1 na okraji Prahy... teď jsme tu 14 dní a ještě furt je tu tuna krabic...
a chtěli bysme taky stavět dům... už jsme měli u pozemek, ale daleko od Phy... asi 80 km, takže jsme ho nakonec prodali... skoro jsme koupili řadovku u Kralup, ale majitelé si to nakonec rozmysleli... prostě jsme hledali snad tři roky bydlení, až nás to přestalo bavit... no mezitím jsme si založili firmu a nájem jde do firemních nákladů, tak je to zas něco jinýho... samozřejmě na to jako firma musíme vydělat, ale je to o dost levnější, než kdybychom si museli dát velkej plat a platit celej nájem "ze svýho" zdaněnýho... těžko se to vysvětluje, někdo to chápat nechce, ale v podstatě je to docela jednoduchý...

hehena
autor
13. srp 2009

chjo pejska vyžaduje pozornost... pochoduje tu kolem mě s dvěma plyšákama v hubě a brumlá si a kňourá = hraj si se mnou sakrááá 🙂))))))

svoja
13. srp 2009

hehe tak ja objednam i manzu tvyho🙂 klidne🙂

hehena
autor
13. srp 2009

no ZUZI já su ouplně posraná... hlavně z toho, že jsem se dneska ráno vzbudila v 5 a nemohla jsem asi dvě hodiny zabrat a furt jsem si říkala, že už je to pozdě, že mi kardiolog vynadá... aúúúú se picnu! ....

zuzka.o
13. srp 2009

Hehe: když jste spokojení, nemusí to být nutně ve svém. A časem se k tomu vašemu vytouženému domečku určitě dostanete.
My jsme sice ve svém, ale je to 1+1 a občas tam teda jeden o druhého dost zakopáváme..... ale zatím se to dá. Ještě si to dovedu představit s 1dítětem, ne už se školákem. Takže my máme prostě vidinu baráčku, ale až budou na to peníze. Rozhodně nechce celý život být v paneláku. Jenže člověk míní a život mění..... tak se necháme překvapit.

hehena
autor
13. srp 2009

no je to mor ty nemovitosti... před x lety bylo naprosto normální žít v podnájmu i celý život... i když v regulovaným... spoustě lidem to vyhovovalo. ale s příchodem hypoték každý řeší - nejdřív "vlastní" bydlení a pak až rodina... jednu dobu jsme to poslouchali pořád, jak to musíme vyřešit a tak dále... a nějak mi z toho asi hráblo a do vlastnění něčeho se zatím nehrnu... samozřejmě bych to ráda tak třeba do 5 let vyřešila, ale jak píšeš ZUZI... člověk míní, život mění a uvidíme, co nám přinese...

prosteja
13. srp 2009

hehenko já bych řekla asi tak, každý to má takový jaký si to udělá..... a většina lidí si to udělá tak jak to vyhovuje jim.... to co vyhovuje tobě, nemusí vyhovovat sousedovi a naopak 😉 takže důležitý je, že jste spokojení a myslím, že nikdo jiný by vám do toho neměl kecat 😉

a k tomu doktorovi si už zavolej.... hehe, to zmákneš, uvidíš, že všechno bude ok 😉 kardiolog jako první a zubaře ještě můžeš chvíli vypustit 😉

svoja
13. srp 2009

me rikali na gyn, ze do prukajdy pro zapis se jde k obvodnimu+zubari do toho 20.tydne (jsem to samozrejme nestihla a k zubakovi jdu pristi tyden)

hehena
autor
13. srp 2009

no PROSTEJ já souhlasím... ale je fakt, že si někdy připadám jako exot... čekáme dítě, ale nemáme vlastní bydlení... 🙂))) ale to je fuk. spokojení jsme a to je opravdu to nejdůležitější...

a jo, zubař ještě chvilililililinku počká.... teď ten kardiolog... achjoooo...
mám dva a jeden mi napsal do zprávy, že v případě plánování těhu doporučuje vysadit léky... ten můj druhej kardiolog mi napsal, že léky můžu v pohodě brát, že to na plod vliv nemá, to samý mi napsal porodník z Motola... tak mám obavy, že jeden mě bude nutit léky vysadit a druhej si bude ťukat na hlavu, že to zrovna v těhu moc bezpečný není.... no nevím no... jsem z těch dr. zděšená už předem....

prosteja
13. srp 2009

svoji tak nevím, mě doktor zatím nic neříkal 😉

hehenko na ostatní se vykašli, máte to takový jaký to chcete vy a basta 😉 ostatní ať se zamyslí sami nad sebou, protože většinou nejvíc štěkají ti, co sami nejsou spokojení 😉

a ty máš 2 kardiology? proč? tak choď jen k jednomu, ať si to ujasníš 😉

hehena
autor
13. srp 2009

to mám jít i k obvoďačce??? no potěš koště.... je těch mudrů na můj vkus nějako moc... fuj...

prosteja
13. srp 2009

hehe já ještě poletím na oční 😀

hehena
autor
13. srp 2009

no sím tě PROSTEJ bže jednoho jsem si našla sama... doporučila mi ho teta mojí tety co pracuje ve vinohradský nemocnici, že je výbornej... JENže pak jsem měla v listopadu další hospitalizaci, tak se jeden dr. přímo v ikemu rozhodl, že si mě vezme do péče.... no a teď se v tom vyznej..... jako běhat ke dvoum se mi samozřejmě nechce, ale zase když v případě potíží pojedu stejně zase do Ikemu, tak jsem si říkala, že by bylo jednodušší tam toho kardiologa mít... no prostě zmatek!!!! 🙂)))))

hehena
autor
13. srp 2009

no já zas ke dvoum kardiologům 🙂))) z toho si nic nedělej... a zubař ze mě taky omdlí... 🙂)))))) se ze sebe fakt chci sama picnout... a jak se pak mám postavit před ty dr... 🙂)) 😀 😀 😀 😀 😀

prosteja
13. srp 2009

hehenko no tak to bych si to rozmyslela a vybrala si jednoho a chodila k tomu, protože jestli mají navíc rozdílný názory, tak to je pak těžký 😖

verled
13. srp 2009

zuz:nemam ještě nic na kluka jako přímo, ale už můžu začít.-)
svoja.jo jsou mi ty rifle akorát, ale nebudou na dlouho, radši širší🙂

hehena
autor
13. srp 2009

no tak samo jsem pro toho, co mi nechce léky vysazovat, že by se mi chtělo v těhu nějak riskovat, to se mi teda nechce...

verled
13. srp 2009

sac, petul:achjooo já chci prcka už u sebe máte krásný miminka.-)

hehena
autor
13. srp 2009

VER, takže sis kupovala 40 ?
já už si chci ty rifle taky objednat... já mám furt nějakej problém .))))))) 😀

prosteja
13. srp 2009

jo hehe, tak to chápu..... jako u mě se zase rozcházel gynekolog s alergoložkou 😀 gynekolog řekl, že se mu moc nelíbí, že beru zrovna určitý léky v těhu a alergoložka mi ukazovala přímo studie toho léku na těhotnejch a nebyl žádnej problém, tak si vyber že 😅 my jsme se domluvili nakonec tak, že prášky zatím vysadím a nechám jen inhalátory a uvidím, jak budu zvládat 😉

hehena
autor
13. srp 2009

Vítek je neskutečně vlasatej 🙂)) fakt takovej malej velkej kluk 🙂
a Janička je taky nádherná... a koukám, že z ní SAC dělá kokon jako profík 🙂 😀 😉 😉 😉 😵

svoja
13. srp 2009

HEHE tak vyber tretiho a u toho zustan🙂
PROSTEJ na ty dr je kolonka v prukajde....pak tam je jeste ekg a plicni
VER tak se v nich vyfot, at vidime....ja jsem taky uz pribrala, mame tak nastejno si myslim....

svoja
13. srp 2009

kokon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

verled
13. srp 2009

hehe:jo, ale příště bych objednala klidně 42-44.....

jojo tak momentíček.-)

cat79
13. srp 2009

Ahoj kočky🙂
Jee, vy jste zase dneska akční🙂
Vítám novou snažilku LOWE🙂))
My byli civičit, dneska jsme tomu ale moc nedali🙂 mimi se bouřilo🙂))
Teď musím něco pozařídit a ve 3 vyrážíme směr madona🙂))
No tam bude mazec lidí 45tisíc!!A parkoviště mají pro 900🙂)hihihihi no nic
Já půjdu na nákupy, jen je vysadím na metro🙂))

A co se tu uďálo za dopoledne?
Já si musela sjet koupit grilované kuře, měla jsem na něj šííílenou chuť...takže další důkaz, že by to mohl být chlapeček.-)))))))

verled
13. srp 2009

cat:ahoj tak si to pěkně užij🙂já si přidala Tadeáše do alba, profil, je krásnej, jsem trapná jak všechny otravuju, ale prostě..... 😉

svoja
13. srp 2009

fuj grilovane kure