Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

svoja
14. srp 2009

ahoj maminky!!!
EFI kraaaaasnej Davidek se vam povedl!!!

svoja
14. srp 2009

hehe to snad ani neni mozny ze se neco takovyho deje....

blahovka.cz
14. srp 2009

sac odrihnout by si mela,urcite pak place,ale neni to pravidlo,ze musi,max.ti pak treba iblinkne,ne?strach me presel asi po tydnu doma,akorat u te velke postele pozor,si rychle deti zvyknou,nas malej si zvyknul a portom teda 1-2 tydny brecel nez si zvyknul

kojim,no se rict ani neda,asi pred tydnem jsem o mliko zacala prichazet a presli jsme na umelou,ale do toho se nejdriv snazim dat to malo metrskeho,co ve me zbylo 🙂

pres den neco spis delam,az kdyz usne,ale kdyz si potrebuju neco udelat nezbytne,tak proste to udelam,tak holt male chvilku place,ale spis se to nestava,je hodnej v lehatku a hraje si treba,takze tu moznost neco udelat mam,nebo si to necham az na vecer kdyz prijde manza,jako starost o domacnost 😉

venyska
14. srp 2009

Ok jdu na to 😝

zuzka.o
14. srp 2009

Ahoooj PRVUŠKY 😵

Jdu na vás juknout, japa se máte?

No Davídek, Janička i Ondrášek jsou kráááásná miminka 😵 😵 😵

Hehe: to je teda trotl, ten tvůj švagr!!! Jak vůbec může jedný říct, že s ní dítě nechce a druhý, že chce.... a s tím odstěhováním mi to taky hlava nebere. Chudák ségra! Tolik let žije s chlapem, kterýho vlastně ani nezná. A že to tý druhý neni blbý, mít s ním dítě, když je ženatej!!! Potřeboval by vymáchat hlavu v ledový vodě, abvy se mu mozek vzpamatoval. To ani nemá svědomí????? 😲 😲 😲

blahovka.cz
14. srp 2009

ahojky zuzi zdravim te do pisku 😀

sacvi
14. srp 2009

blahu já mám právě taky s mlíkem problémy..netuším kolik nakojím takže nevím ani pak kolik dokrmit aby to malé stačilo takže je to dost blbé..mudr nám teď půjčí váhu abych přibližně věděla tak jsem zvědavá

blahovka.cz
14. srp 2009

sac meri se to taky na pocurane pleny,jestli mate vic jak 5 plne pocuranych plen denn,tak je kojena dostatecne,ale jinak to znam,my v porodce meli kolotoc,prebalit,zvazit,krmit - nebo bojovat o to,zvazit,dokrmit a domu jsme sli s tim,ze jsem dokrmovala,ale svym mlikem,prootze malej byl linej tahat z prsa,ale pak pribiral,takze jsme strakacku prestali a pil jne z prsu,ale ted o mliko prichazzim,takze ma bebu

zuzka.o
14. srp 2009

Ahoj Blahu 😵

Tý jo, to je ale složitý, krmit, vážit, dokrmit, počítat plenky,..... to nevim, jestli zvládnu 😕

zuzka.o
14. srp 2009

Sacví: jak Janička spí v tom zeleným košíku, ...to je roztomiloučkýýýýý 😵

blahovka.cz
14. srp 2009

zuzi to se zda mas 9 mesicu na to to nastrudovat a pak uz toi jde samo,prirozene 🙂

sacvi
14. srp 2009

no to právě nemá.. 😒 Ona malá tahá dobře ale asi nemá moc co tahat..

Já se omlouvám že Tě tak vyzpovídávám ale sem nějak mimo zmatená tak sem ráda za každou radu

blahovka.cz
14. srp 2009

no ja ti to tu sac rozepisuju a ted koukam,na fotky,ze dokrmujete stejna jako my,ty ne ze mame stejny lehatku do vanicky,ale i tu vanicku i barvy 😀

sacvi
14. srp 2009

blahu tak to sme se snad domluvily 😀

blahovka.cz
14. srp 2009

aha a pribira????sac co na to mudra??nic se nedeje klidne se ptej,ani nevis jak moc jsem hledala ja na konikovi rady 🙂 jsem si rikala,sakra,proc jsem prvni v diskusi 🙂 😀

sacvi
14. srp 2009

no blahu právě zatím moc ne..no vážili sme v úterý a to neměla přibrané nic..a to má z 3880g 3530g a uvidíme dnes až budeme vážit esi už něco přibrala..No mudra že může přikrmovat tak 40ml potom co dokojím takže nakojím a pak ji dáme dokrm..ale nevím esi jí těch 40stačí..

hehena
autor
14. srp 2009

VER já jí nabízela bydlení tady... jenže ona tam má fenku... a to by tady majitelé neskousli...
už jednou s náma pár dnů bydlela a on se pak dušoval, že se všechno spraví - to bylo ještě předtím než se přiznal k milenkám a říkala, že jestli má babu, tak ať vypadne on...
no a naši jsou od ní 200 km daleko, kamarádka má jen garsonku, no prostě moc komplikací... a má recht v tom, že on to celý posral tak ať táhne... navíc ta jeho mu bydlení nabízí, tak nechápu proč se cuká....

BLAHU proč se s ní snaží o dítě, když s ní bydlet nechce?... no to mi taky hlava nebere...
já už si začínám myslet, že je to fakt psychopat...

ZUZIIIIIIIII ahooooooj 🙂 japa se máš? už je knedl pryč??

lowe
14. srp 2009

zuz. taky koukám, no jak píšou holky musíme to vše nastudovat 😉

hehena
autor
14. srp 2009

ZUZI no čoveče asi nemá... ví co chce = svobodnej život bez závazků plnej milenek = je sobeckej jako prase a ničí život jedný ženský za druhou a přitom tvrdí jak nikomu nechce ublížit, a celkově jako mílius, on za to přeci nemůže a tak podobně... no poblila by ses...
a tý holčině to blbý není, je do něj zamilovaná, ségře se omlouvala, že to tak nechtěla, že si s ním začla, když ještě nebyl ženatej, pak se zabouchla a už to nešlo vzít zpátky... já ti nevím, je to moc komplikovanej trojúhelník...

blahovka.cz
14. srp 2009

ja myslim,ze jo,to by ti porad rvala hlady,ja taky dokrmovala asi tu 40 m.mleka 🙂 sac ono se to rozjede neboj mliko i pribirani

heh a jak segra vzala zpravu,.ze jsi tehu?

hehena
autor
14. srp 2009

ty jo holky to je pomalu alchymie.... začínám se bát... je to všecko složitýýý 🙂)

hehena
autor
14. srp 2009

BLAHU celkem dobře... nevím jen jestli se snažila, nebo jí to vzalo, jen mi to nechtěla říct... asi je to celkově pro ní hrozný, jsme spolu totiž s manžou stejně dlouho jako oni dva a to prostě nechápeš, proč je to právě tvůj život a že to fakt není blbej film, ale přímo se tě to týká... no a tvoje mladší ségra řeší těhulení a je celkem spokojená, tak si asi říká, ty jo, proč to nevyšlo i mě, já to nechápu......
no ale už mi koupila dvě tuniky a těhu svetr a taky nějakej obleček pro mimouše ve velikosti 74... prostě se realizuje alespoň takhle a možná jí to dělá radost... nevím... my spolu furt mluvíme po telefonu a na tohle se nemám odvahu zeptat...

blahovka.cz
14. srp 2009

ne holky to jen tak vypada,hodne vam reknkou v porodnici a studovala jen jednu knizku a pak casopis maminka 🙂

blahovka.cz
14. srp 2009

hehe tak to je dobra,oopravdu silna zenska a drzi se,no bude ji lip,pak jednou pozna prima chlapa a otehuli s nim,jednou je clovek dola a jednou na hore,tak snad uz si to spatne vybrala

hehena
autor
14. srp 2009

BLAHU no snad je to přesně o tom rytmu, když už se zajede, tak je to lepší... nejhorší jsou asi fakt ty první dny, kdy ženská vůbec neví co a jak, jak sahat na prcka, krmení, vážení... do toho ještě bolí celej člověk po porodu...

blahovka.cz
14. srp 2009

ja ti nevim hehe,ja musim sama za sebe opravdu rict,ze to slo vsechno nejak prirozene samo od sebe,kazda jsme nekdy uz drzely miminko a zbatek je o tom jaky zvolis zpusob a co se ti v porodce nelibi,to si doma delas podle sebe 🙂

lowe
14. srp 2009

hehe: tak to je fakt hustý, chudák ségra, já bych takovýho chlapa asi fakt zabila

zuzka.o
14. srp 2009

Hehe: už je to docela dobrý, ale fakt by se z toho člověk pos.... když se zkrátka něco sere, tak pořádně! (pardon že jsem sprostá). Oni jí nakonec ještě včera odpoledne změnili čas odjezdu, ale to už ta cestovka s ní vyřizovala sama. To bych už nedala! A je mi jasný, že ty dvě ode mě už nikam nepojedou a budou mi to dávat za vinu .... takže negativní reklamo, těším se na tebe! 🙄 🙄 🙄

Hehe: docela bych ráda viděla, jak ten tvůj švagr vypadá, já si totiž takovýho člověka neumím ani představit! Sobec hnusnej! A je třeba hezkej? A co vůbec dělá za práci, že je tak namachrovanej?

Blahu: asi praxe je to hlavní, viď? A taky mateřský instinkty...

verled
14. srp 2009

hehe:to je pravda, je to debil, ať ho prostě vykopne a hotovo!

hehena
autor
14. srp 2009

ZUZI no dle chování i vizáže bys to do něj možná nikdy neřekla... jako mě se pozdávali na něm věci dost divný, nám s manžou i řekl, že rodinu ani nechce, ale ségře to neřekl... bylo toho hodně, takový menší věci, kdy si říkáš, no dělá jen tvrďáka, ale určitě by měl nakonec radost... byl navíc hoooodně společenskej a vtipnej...
mě jako třeba i vadilo, že se nechává vyloženě obsluhovat, neudělal si sám ani kafe... no ale to si říkáš, že ségra o tom ví a když jí to nevadí, tak je to jejich věc... a hlavně z toho neodhadneš, jestli je to sukničkář a lhář, viď....
prostě dokonalá kamufláž... myslím, že jen velmi zkušenej, větrem ošlehanej člověk by to na něm poznal...

no to máš jedno... holky se někde vykecaj, ale řekla bych, že výrazně ti to neulíží. problémy sice byly, ale nakonec cestuje a to je důležitý... hlavně, že už to máš za sebou... a teď jen dobrý, usměvavý klioši 🙂 😉

BLAHU příde mi až neskutečný, jak to všechno popisuješ... jak kdybys byla hodně zkušená mamina a hlavně bych to asi víc čekala od starší, že ty mladší budou víc zmatkovat... a počkej na mě - ono to nakonec bude naopak... já budu šílet i když jsem o pár let starší a člověk by řekl, že k tomu budu přistupovat klidněji... ale už se vidím, jak mi vstávaj vlasy hrůzou na hlavě 🙂))