Snažilky o první mimi, prvotěhulky a prvomaminky

hehena
22. čer 2009

******************************************

My ze čtvrté Bé už po několikátééé 🙂))

Pro všechny PRVOSENKY, prvničky... prvosnažilky, prvotěhulky, prvomaminky 🙂
prostě pro všechny natěšené i vyjukané prvoky !!!

jen pojďte mezi nás holky 🙂 jsme rády za každou novou snažilku, co posílí naše řady *-)

******************************************

_____88888b_________888888b
__d88?____d88b___d88b____`88b
_d8?_________d888b_________`8b
_8b_________________________d8
_b8__________________d8888b___d8888b
__d8________________d8?__d8b_d8b__`8b
___8ba_____________d8?_____d8b_____`8b
____`8da___________8b_______________d8
______`Y8b__________d8_____________8b
________`8b__________8ba_________ad8
__________`88_____88__`8da_____ab8?
____________8b___d8_____`Y8___8Y?
_____________`b_d?________`8_8?
______________`8?__________`8?

hehena
autor
17. srp 2009

ahoooooooooooooj holky 🙂

ANGE tu ještě nebyla??? že už by byli v porodce? .)

jak jste se měly??? my o víkendu měli návštěvu, takže to bylo zajímavý 🙂)) taky jsme mírně slavili výročí svatby, ale jen trošku, bo mi bylo blbě, ale i tak to bylo fajn 🙂 tak třeba si to ještě vynahradíme příští víkend... 🙂

hehena
autor
17. srp 2009

NUKI tak jak proběhla společná dovolenka? 🙂 😵

nuki
17. srp 2009

hehena: docela to šlo, ale trošku mě točila dcera od manžela, a to jak jí u něj vše projde a on si to nepřipustí..:(
jinak dobrý..🙂 taky bylo snaženíčko..🙂

hehena
autor
17. srp 2009

no tatínkové asi nějak trpí na dcery.... 😕 i když u toho svýho si něco takovýho nepamatuju... ten s náma vlastně snad ani nejel na žádnej výlet... 😅

nuki
17. srp 2009

hehena: holt se jim snaží vynahradit, to, že nejsou spolu, ale tak se to nedělá...:(

nuki
17. srp 2009

moc hezké hračičky... http://www.sapito.cz/index.htm?zb=01

hehena
autor
17. srp 2009

NUKI koukám, že už vybíráš co pořídíš.....
nechceš mrknout i na kočárky, že bys mi pak poradila? 🙂 😵

nuki
17. srp 2009

hehena: no proč ne..🙂)) jen nevím jaké máš požadavky..🙂

hehena
autor
17. srp 2009

já bych sím chtěla jak teréňák, tak aby se s tím dobře jezdilo i po městě... dobře skladnej, bo budem často jezdit, tak aby nezabíral půl kufru, no a aby něco vydržel 🙂

můj favouš je X-lander, bo je i cenově přijatelnej... víc se mi líbí ta kolekce 2008...

ale už je to dlouho, co jsem se dívala na kočárky a moc jsem tomu výběru nedala... těch kočárů je prostě tolik, že jsem ztracen...

hehena
autor
17. srp 2009

no prostě takovej ideální kočárek no 🙂)) takovej jakej by chtěla každá mamina...

pomalu nerozbitnej, aby s ním šly dělat pomalu psí kusy, taky by mohl mít přehazovací rukojeť a ruční brzdu 🙂))) no takovej asi není 🙂))) 😀

hehena
autor
17. srp 2009

PROSTEJ má ještě dovolenku co? 🙂

zuzka.o
17. srp 2009

Jůůů, blahu má novou fotečku v pasu 😵

Nuki: já se mám celkem fajn, chytají mi nějaký depky, ale tím vás tady otravovat nechci. A jak sis užila víkendík? Kde jste přesně byli v J Čechách?

orchidei
17. srp 2009

Ahojky jdu Vás jen pozdravit, poprřát Vám krásný den a taky se pochlubit další fotečkou z ultrazvuku! Dnes mám moc práce takže snad zítra tu s vámi budu moct nějakou chvilku být!
Podle dnešního ultrazvuku jsme o trř dni starší než minule, takže teď mi to vychází na den přesně na ovulaci! 🙂 Jsme tedy 10+2 a máme 3,5 cm! Jinak žádné pohyby jsem neviděla 😒 , asi jsem toho našeho mrňouska v čekárně uspala 😀 ! Ale srdíčko krásně bliká a rosteme takže maminka s tatínkem mají obrovskou radost!
Fotečka je na rajčeti, snad máte všichni schovaný přihlašovací údaje!
Tak papa mějte se tu strašně moc hezky a moc toho nenakecejte ať to zvládnu zítra dočíst!
Jinak jestli jsou nějaké důležité informace tak to na mě rychle vychrlte - třeba jestli Ange nerodí, nebo jestli už dali Effi fotečky svýho šmoulíčka ....

papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂

nuki
17. srp 2009

hehena: tak to jo..🙂 už je mi to jasné..🙂
hledala jsem kočárek co si kupovala kámoška nedávno, měl by to být tenhle, český výrobce.... vypadá dobře.🙂

http://www.baby.patron.eu/cs/katalog/kocarky-ko...

zuzka.o
17. srp 2009

Hehe.... já si chci (až to teda bude třeba) kočárky nejlíp ošahat v kamenný prodejně... a pak ho zkusím sehnat levnějc přes net. Ale důležitý je, aby se mi s ním dobře manipulovalo.

angetha
17. srp 2009

Ahoj holky, hlásím, že nerodím, ale hlenová zátka opravdu odešla..dr. říkal, že mám čekat max. 10 dní ( jenže to mám normální termín porodu 😀 )

angetha
17. srp 2009

Patron je supr ale docela neskladný..

elitera
17. srp 2009

Ahoj holky, jdu hlavně na Hehenku - měla bys vzorovej obrázek v cihlově červené? 🙂

Jinak hlásím, že se mám dobře a dobře mi tak, hledám práci a zatím nenacházím a tak 😀 🙂

nuki
17. srp 2009

angetha: tak se drž..🙂
jak jsem koukala tak jde dobře poskládat, hlavně není malinký pro dítě...🙂

zuzka: byli jsme kousek od Včelnice a předtím kousek od Pelhřimova..🙂

hehena
autor
17. srp 2009

no to je ono... když už je dobrej, tak je neskladnej.... .((((

ORCHI paráááda... moc gratulujeme 🙂 😵 😵 😵

ZUZI nechci se v tom šťourat, ale kdyby chtěla napiš do IP ...

ANGE co ty tu safra ještě děláš holka.........

ELI ježkovo oko... ach ta paměť... 😅

elitera
17. srp 2009

Já věděla, že se mam připomenout 😀

angetha
17. srp 2009

No ale v noci mě každou chvíli budili poslíčci.. 😝 😝 jdu se natáhnout, mám hrozně oteklý nohy..a mám si zajít k obvodnímu pro léky na vysoký tlak..

zuzka.o
17. srp 2009

Tý brďo Ange.... já myslela, že už rodíš... ale do 10dnů, to je hezká představa. A třeba to bude už zítra, hezký datum 18.8.. ... a Hehenka má svátek... to by byl dáreček 😵

Eli: užívej si sluníčka a volna a ona se ta práce brzo ukáže 😉

nuki
17. srp 2009

angetha: tak odpočívej, ještě chvilku můžeš..🙂

angetha
17. srp 2009

Holky papa 🙂

hehena
autor
17. srp 2009

ELI no zdá se mi to takový prapodivný... kam ti mám ten náhled poslat?

hehena
autor
17. srp 2009

ANGE pá... pro ty léky si radši skoč co nejdřív, ať ty otoky nejsou ještě horší... myslíme na tebe! 🙂 😵

jj zítra je krásný datum 🙂 😵

nuki
17. srp 2009

hehena: tak patron Zephyr má velikost ve složeném stavu 78x59x46..to mi nepřijde tolik..🙂

zuzka.o
17. srp 2009

Ange: ty konce těhu nejsou moc fajn, už abys to měla za sebou a uzlíčka v náručí 😵

Hehenko: můžu někam na tvý výtvory juknout? .... jo a co vlastně ty snubáčky, máte je nakonec?

nuki
17. srp 2009

já chci taky vidět fotečky od orchi..🙂